samsung s8300 ü tablette modem olarak nasıl kullanabiliriz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metallica_42

Üye
    Konu Sahibi
samsung s8300 ü tablette modem olarak nasıl kullanabiliriz?
merhaba arkadaşlar
biliyorum belki imkansız dersiniz ama mutlaka bir yolu vardır veya bulunacaktır.
samsung s8300 telefonum ve çin malı tabletim var yakınım da wifi bağlantı noktası olmadığı için tabletimi samsung telefonuma bağlamak istiyorum.ve internet paketimden yararlanmak istiyorum .bu işin bir bileni varsa bir alimi varsa allah rızası için yardımcı olsun.tabletlerde samsunglar için falan android pc suite programı varmı veya çıkacakmı.androidlerle ilgili fazla bir bilgi bulamıyorum.yardımlarınızı bekliyorum.

klongs

klongs

Üye
marketten wifi hotspotu kullan

metallica_42

Üye
    Konu Sahibi
işe yarıyormu telefonda wifi yok 3g var.bir bakayım şu programa

aleranol

aleranol

Üye
telefonda wifi yoksa imkansız. Tabletin 3g yi desteklemyiorsa hattını da takamazskn sanırım. Yani imkansız.

teknoloq

Üye
Arkadaşim senin istediğin şey imkansiz çünkü 1.si telefonda wifi hotspot olmasi lazim s8300 da wifi bile yok 2.s8300 standart işletim sistemi yani olmaz önerim kendine wifi hotspot özellikli mesela t20 sifir yada ikinci el temiz bir tane alman...

aleranol

aleranol

Üye
telefonuna bakmamıştımmama standartlar zaten pek birşey yapamaz böyle ekstra özellik olarak.

metallica_42

Üye
    Konu Sahibi
sağlık olsun motorola defy almayı düşünüyorum arttık onunla tablete pek gerek kalmıyor ama yinede wifi hotspotu kullanırım teşekkür ederim hepinize.

forever1907+

Üye
iyi fikir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt