Samsung S8000 Jet Firmware Güncelleme (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Bu konu işinize yaradı mı?

• Evet, faydasını gördüm.

Kullanılan: 32 69.6%
  • Hayır, bir faydası olmadı.

Kullanılan: 14 30.4%

• Kullanılan toplam oy
    46

kovboy99

Üye
merhaba bu ünlem işareti bendede geldi cozum nedir acaba?

- - - Eklendi - - -

cozdum arkadaslar
fw yaparken boot seceneğini işaretlemeden yapın

Downloader yazılımında ustteki kutuların hiçbirisini işaretlemiyoruz. Yani boot change, download, master room ve differences only kutularını. Alt sekmede boot sekmesi sönük kalacak. Amss, apps, rsrc1, rsrc2 ve factory fs kutularını işaretleyip gerekli dosyaları bildiğimiz gibi giriyoruz ve port ve download deyip işlemi tamamlıyoruz

kovboy99

Üye
usttekı seceneklerı secme bos bırak boot u da bos bırak yenıden yukle duzelır yani
boot change - download -master room -diferences only ve alttaki boot bos bırak diğer ams aps rsrc1 2 fac. fs yollarını goster port search yap download de anında duzelir kolay gelsin

plüton

Üye
anlatımın ve emeğin için çok teşekkür ederim ellerine sağlık

• Beğen
Tepkiler: kovboy99

cordoba_00

Üye
Dostum çok sağol.telefonum donmuştu hiçbirşey yapamiyordum.sayende hem telefonum düzeldi hem de masraftan kurtardin.helal olsun sana hiçbirşey demiyorum.allah razi olsun.

• Beğen
Tepkiler: kovboy99

kovboy99

Üye
yeni guncelleme yokmu arkadaslar bilen varmi :)

s_e_f_A

s_e_f_A

Üye
2012 yılına ait veya 2011 ayına ait firmware varmı s8000 göre varsa link gönderirmisiniz. . .

Expert.Ali

Üye
Cep telefonumda pdf dosyasına bakarken dondu ve ekran gitti ve birdaha acılmadı ne download menusune de alamıyorum ne acııyor ne sarj oluyor tık yok cihazda bi yardım edebilirmisiniz lütfen! :hih:

Expert.Ali

Üye
joe34 bana yardım edebilirmisin bi cihaz ım dudruk yere ekranı gitti ve birdaha cihaz acılmadı anlamadım cihazda bir pdf dosyasını okuyorum pdf dosyasına girince bi iki sn dondu ve ekranı karardı cihaz ne download moduna alnıyor ne sarj alıyor anlamadım!

Expert.Ali

Üye
samsung 2g tool v3.5.0037 bu programla acaba düzelte bilirmiyim cihazımı? brick olmuş cihazımı :(

citiroglu

Üye
bende şubat 2010 güncellme yaparken yarıda kesildi ve telefon pc ye usb den bağlanınca sadece pil işareti çıkıyor bazen açılıp kapanıyor baş ka hiç bir işlem yapılmıyor acil yardım lütttfen biraz kurcaladım açıldı ama sürekli açılıp kapanıyorr

coskun_arslan

Üye
hocam teşekkür ederim telefonum düzeldi

sempo61

Üye
bu işlemleri yaptım.. ama telefonu acdıktan sonra ünlem işareti cıktı ne yapmalıyım ??

sempo61

Üye
ben fireware uyguladm telefona , telefon kapandı daha açılmıyor?? sizin sölediğiniz şeyleri uyguladm ekrana ünlem işaretinden başka bişey gelmıo ne yapmalıyım ??

cabirbinhayya

Üye
kardesim aynı şeyi samsung gt-5233w için yaptım tel. suan kilit bi çizüm yolu varmıdır :cry:

ssouness

Üye
selamlar..samsung s8000 telefonuma aşırı yavaşladığı ve hatalar verdiği için sizin de yardımlarınızla ilk sayfada verilen firmwareden birini yükledim.. ama telefonun 5 mp kamerası 1.3 mp oldu sanki,görüntü kalitesi berbat mı berbat.. artı firmwareler 2010 olduğu için telefon 3 sene geriye gitti..velhasıl 2011 ya da 2012 yılına ait türkçe dil destekli bi s8000-8003 firmware bulamazmıyız?? konuyla ilgilenen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok makbule geçer..

esma3457

Üye
ben beceremedim ve telefonum açılamıyor lütfen yardımcu olurmusun.. :(

- - - Eklendi - - -

canım gittiydi telefonu bozdum diye cokcokcok minnetarım allahrazı olsun senden :D

eöb

Üye
kardeş telefon brick olursa naapcam tamiri ne kadar olur aacillll bi yardım

- - - Eklendi - - -

Saygıdeğer joe34;

açılış mesajını yanlışlıkla değiştirmiştim ve telefon bir daha açılmadı.
Sayende fw güncellemesi yaptım....XPJG1

Bu konuda samimiyetle söylüyorum sana çook dua ediyorum.

Yalnız bir sorunum daha oluştu. Telefona bir mesaj geldi YASALUYARI.

imei ile alakalı . Gerisini anlarsınız artık.
istanbulda 5-10 olan bu iş ,Kütahyada 25-30 isteniyor. Kısacası yokluktan seve seve bana geleceksiniz deniyor.
Bu konuda yapabileceğim birşey varmı. mecburen box mı gerekiyor.
kardeş acabA TEL KAÇAKMI 1 BENDE YAPCAM AMA TEL KAÇAK BİSİ OLUMU 2 OLURSA NASI HALOLUR 3

eöb

Üye
KEŞKE BU TELE O KADAR PARA VERMESEİDİM PİŞMANIM BABAM YENİSİNE DE ALMIOOO YHAAAA FUIUUUUUUUUUU:off:

eöb

Üye
kardesim aynı şeyi samsung gt-5233w için yaptım tel. suan kilit bi çizüm yolu varmıdır :cry:
kardeş önce tırsma telin orjinal firmware sini bul yoksa star android projesini b idene belki brick olmuştur 50 tl ye flan düzeltirler geçmis olsun:oke::rica:

- - - Eklendi - - -

selamlar..samsung s8000 telefonuma aşırı yavaşladığı ve hatalar verdiği için sizin de yardımlarınızla ilk sayfada verilen firmwareden birini yükledim.. ama telefonun 5 mp kamerası 1.3 mp oldu sanki,görüntü kalitesi berbat mı berbat.. artı firmwareler 2010 olduğu için telefon 3 sene geriye gitti..velhasıl 2011 ya da 2012 yılına ait türkçe dil destekli bi s8000-8003 firmware bulamazmıyız?? konuyla ilgilenen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok makbule geçer..
kardeş 2011 aradım yok 2012 hiç yok 2013 ü düşün sen öncelikle kameraya girr ayarlar çözünürlük bak 5 mp yap tel in kamerra hala düzelmiosa reset at olmadı orjinal firmware xxıea yı bul onu yükle olmmadı bi telci baksın olmuossa yapcak bisi yok

Selins.

Üye
Telefonum açılmıor açılıyor FUNCLUB yazıor sonra hep baştan açılıor napıcan ?

Üst Alt