Samsung S5233W Turkish Firmware [Mart 2010 Orjinal] Açıklamalı Kurulum

Sponsorlu Bağlantılar

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım lütfen şu Ses Kısma Tuşu + Kamera tuşu + Açma-Kapama Tuşu olmuyo dowland çıkmıyor lütfen açıklarmısınız nedenini ???????????? şimdiden tşkrler

Arkadaşım bu dediğimi telefon kapalıyken ve aynı anda yapacaksın Download yazısının gelmesi gerek.Hafıza ve SIM kartını çıkarmayı unutma.

----------Eklendi @ 16:32:14 ---------- Yazıldı @ 16:23:11 ----------

5230 a uyumlu degil bu konuyu vermissin ama bsima daha buyuk bir sorun actin simdi yukleme yapmadigi gibi telefonu tamamen sildik ... hic acilmiyor ne yapmam gerekir bir fikrin varmi ?

Telefonu sildin demekhiç açılmıyacak demek değil.Firmware kurulumunu tekrar yap.

----------Eklendi @ 16:34:42 ---------- Yazıldı @ 16:32:14 ----------

ben yaptı telefonuma ekranda download yazısı çıktı gitmio

----------Eklendi @ 19:41:31 ---------- Yazıldı @ 19:34:08 ----------

lütfen yardım edin !!!

Telefonun bataryasını çıkarıp 5 sn. bekle sonra takıp yeniden aç.

----------Eklendi @ 17:16:26 ---------- Yazıldı @ 16:34:42 ----------

Arkadaşlar Firmwareyi kurmaya başlamadan önce bilgisayarınıza Samsung New PC Studioyu kurun.Ardından telefonu bağlayın(telefon açıkken).Bağlantı şekli olarak PC Studioyu seçin.Telefon için gerekli birkaç dosyayı bilgisayarınıza yükleyecek.Daha sonra Firmware kurulumuna geçebilirsiniz.Bu şekilde Port Search hatasından da kurtulacaksınız.Kolay gelsin.Bu zamana kadar cevap vermememin nedeni üniversitede olduğum için dersler biraz yoğun.Gecikmeden dolayı özür dilerim.Kolay gelsin.

kelerli

Üye
Emeğine sağlık çalıştı teşekkürler

LeqendSwat

Üye
Kardeş linkleri nerde mesala yazmışsın multiloader die yanınada ok koymuşsun link yok linkini verebilirmisin ?

ayateknik

Üye
Bende GT-s5253 e buradaki firmware yükledim ready yazısı aktif fakat download yazınca ilerler gibi oldu son 2 sinde error verdi tekrar denedim aynı şimdi telefon hiç açılmıyor telefonumun sorunu açılırken telefon şifresi istemesiydi servise götürdüm 40 tl ücret istediler kullanıcı hatası dediler bu firmware yükleyim dedim artık hiç açılmıyor telefon yardımcı olun arkadaşlar

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar yokmu hiç bu konuda bilgisi olan

morgihana

Üye
kamera çalışmıyor bu firmware de GT-S5230 a yükledim

sukrutas7

Üye
samsung gt s-5230 yükledim ben normalde telefonum 5233 bunu yüklesem eski haline gelirmi

cagriguzet77

Üye
Firmware ne işe yarıyooor ? ona göre indircem

Üst Alt