Samsung S5233W Turkish Firmware [Mart 2010 Orjinal] Açıklamalı Kurulum

Sponsorlu Bağlantılar

sinanpp

sinanpp

Üye
Gimoo allah razı olsun kardeşim diyorum başka bşy demiyorum sagolasın

aslandag123

Üye
telefonu yedekleyin derken içindeki resmi müziği filanmı... :S yoksa orjinal firmware'sini mi ?

mamala

Üye
evet arkadaşlar dikkatsizlik sonucu yanlış firmware yüklemiştim telefon kullanılmaz oldu doğal olarak .bu arakadaşımızın verdiği konu başlığı adı altında geçen bütün detayları en ince ayrıntısına kadar okudum uyguladım şimdi telefonun sıfır aldığım gibi sorunsuz çalışıyor herkeze tafsiye ederim sıkıntı yok benkullanıyorum kolay gellsin emeği geçen herkese teşekürler .

ulasking98

Üye
olm telefonu algılamıyoo biri yardım etsiin qimoo port seacrh da hiç bi halt olmuyo yani usb yi algılamıyoo nasıll yapcazz yardım

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
Başka bir usb çıkışına tak Usb kablosunu.

hallking

Üye
qimoo kardeş tmm ii güzelde s5233w telim war. eskiden faceye girdiğimde < 3 yapınca otomatik olarak <3 oluyodu. artık kalp yapınca kare şekli çıkıyo sanırım karekteri desteklemiyor. çözümü nedir? şimdiden teşekkürler.

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
İnanırmısın hiç bilmiyorum :D

• Beğen
Tepkiler: hallking
dusperdesi

dusperdesi

Üye
Usb bağlantısı ile telefon içeriğini silmek mümkün mü? Mesajları, mp3 dosyalarını vs...
Ekran gittiği için telefon üzerinden işlem yapamıyorum. Nasıl silebilirim acaba?
Teşekkürler...

sinanpp

sinanpp

Üye
çok saolunnn

erk02

Üye
arkadaşım lütfen şu Ses Kısma Tuşu + Kamera tuşu + Açma-Kapama Tuşu olmuyo dowland çıkmıyor lütfen açıklarmısınız nedenini ???????????? şimdiden tşkrler

Mc_GreeN

Üye
kardeş telefon 5230 oldu başka da bişi yok. ne türkçeleşti nede....

----------Eklendi @ 09:59:26 ---------- Yazıldı @ 09:57:50 ----------

aga nasıl geri yükleyecem ben 5233w olsun diye

memorain

Üye
5230 a uyumlu degil bu konuyu vermissin ama bsima daha buyuk bir sorun actin simdi yukleme yapmadigi gibi telefonu tamamen sildik ... hic acilmiyor ne yapmam gerekir bir fikrin varmi ?

emre-eren1234

Üye
ben yaptı telefonuma ekranda download yazısı çıktı gitmio

----------Eklendi @ 19:41:31 ---------- Yazıldı @ 19:34:08 ----------

lütfen yardım edin !!!

HoLLo

Üye
KArdeş Acil yardımın lazım ben bu ses kısma+kamera tuşu+açma -kapama tuşuna bastım ama bi türlü downland yazısı gelmedi nasıl yapacam acil yardım et

xorhanx194

xorhanx194

Üye
easy java dimi bu ?

levo5656

levo5656

Üye
kardeşim dediklerini yaptım port search a tıklıyorum telefonu bulamıyo deli olucam :off::vur

KALENDER38

KALENDER38

Üye
Arkadaşım konun başına yazmışsın 5233w diye milleti Mahdur etmeye ne Hakkın var senin. Yükledik simdi geriye döndüremiyoruz :@ Yöneticilerde uyuyor heralde konuyu silin yada başlığı değiştirin 5230 diye!!!

AYRICA magdur olan GT 5233W sahibi arkadaşlar ben telefonumu tekrar düzeltim şuanda.
Aşagıdaki linkten indirebilirsiniz 5233w için TÜRKÇEDİR...

erkan 51

Üye
kardeş ben şimdi firmvare yatım ama telefonda değişiklik yok tam olarak ne işe yarıyo bu?

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Konu sahibine bildirim yapıldı gerekli açıklama yapacaktır.

Üst Alt