Samsung S5233W Turkish Firmware [Mart 2010 Orjinal] Açıklamalı Kurulum

Sponsorlu Bağlantılar

fortune35

Üye
Arkadaşlar bende s5233 w var ben tema yapim dedim indridm aynı bu şekil başka sürümmüş sanırım şimdi telefon acıyom gt s5233 w yazıyo telefon acılmıyo :S

slmdesemneolur

Üye
kardeş o telefona şunu yap bende de samung s5233a var seninkinin bi altı şuan bende de aynısı oluyor telfonun hattını cıakrt telfonu adam gibi toaprla yani kapaları tak hattı cıkart şarj a tak teli ac sonra tel acıldıgnda *#2767*3855#

--------------- Ekleme ---------------

yaptıktan sonra tel acılıp kapacanak yani tele forat atılacak sonra telefon u cevrim dışı yparak hattı tak sorna teli ac diyecek evt mi hyr mı evt e tıkla 30 dk şarjda dursun hiç ellme sonra cevrim dılılıktan cık norlamle geç olur %90 .

MertaskT.

Üye
kardeş o telefona şunu yap bende de samung s5233a var seninkinin bi altı şuan bende de aynısı oluyor telfonun hattını cıakrt telfonu adam gibi toaprla yani kapaları tak hattı cıkart şarj a tak teli ac sonra tel acıldıgnda *#2767*3855#

yaptıktan sonra tel acılıp kapacanak yani tele forat atılacak sonra telefon u cevrim dışı yparak hattı tak sorna teli ac diyecek evt mi hyr mı evt e tıkla 30 dk şarjda dursun hiç ellme sonra cevrim dılılıktan cık norlamle geç olur %90 .

saol

bbkr630

bbkr630

Üye
kardeş bu model olarak değil de genel olarak bende f480 var gittigidiyor dan almıştım şimdi kayıtlı görünüyor (spot ürün) yani imei ilgilili sorun yok ama firmware değiştirince sorun olur mu imei değşir mi acaba

djgokhan_ant_07

Üye
valla ben teli bozdum upload data to pc diyo indirip çalıştırıyimde yedek medek düşünmüyorum

rhapsodical

rhapsodical

Üye
Peki beğenmezsek telefonu eski haline nasıl getirecez ?

mal144

Üye
qimo ben port searche tıkladığım zaman bişey çıkmıo nasıl olucak herşeyi tam yaptım

ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
qimo ben port searche tıkladığım zaman bişey çıkmıo nasıl olucak herşeyi tam yaptım

Samsung New PC Studio Programını Kurman Lazım Kardeş.. Kurduktan Sonra Anlatılanları Yaparsan Sonuca Ulaşabilirsin..!

000ahmet000

Üye
sağol la

inanma

Üye
ohhhhhhhhh ohhhhhhhh allah razı olsun allah ne muradınız varsa görsun birdaha tema fireware yapmicam sikerm firewareyi 2 kere telefonumdan oldum 1garanti tmmda şimdiki kendim yaptım sizin sayenizde hepinize minnetarım

arkadaşlarım irevo diye bi iphone teması buldum ama rc1 fln yok değişik bişi flashlama lazımış telefonu galiba bu Wifide yok :S bi göz atacak warmı bu linke bi göz atarmısınz qimo özellikle sen :)

esrarengiz0658

Üye
bana da security fail dedi korkktum cıkardım aynısını yapmaya çalştm olmadı port search de gözükmüyo format attırsam düzelirmi

murtens

Üye
Eyvallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

delamar

delamar

Üye
arkadaşlar bi sorun war mesaj yazarken türkçe karakterler yok gelen mesajlardada türkçe karakter warsa karakter yerine boşluk çıkıyo

kenbay

Üye
Selam..arkadaşlar..

Ben bu firmware i kurdum. Öncelikle birkaç sorun yaşıyorum.
1- Delamar arkadaşın bahsettiği sorun bende de mevcut. (Bazı smslerde)
2- Bu firmware ile gelen Exchange Activesync uygulamasını kullanıyorum. Gelen maillerin yoğunluğuna göre
arada bazı verilerin silinmesi gerekiyor diye uyarı veriyor. Ve Telefon rehberide gidiyor.. Sadece sim rehberi kalıyor. (Yedeğiniz olsun elinizde)

3- Son olarak bu özellik sanırım hiçbir versiyonda bulunmuyor.Bulunduğum ortamda birden fazla wifi mevcut öncelikle onları kullanıp daha sonra şebeke internetini kullanmasını ayarlıyamıyoruz. Wifi geçişlerde otomatik bağlantı yapılmıyor sizin bağlantıyı kendiniz yapmanız gerekiyor.

Kullanacak arkadaşlara bilgilendirme...

Teşekkürler.

perfectstar

Üye
Arkadaşlar Lütfen yardım, anlatıldığı şekilde güncelleme yaptım, ancak telefonumu hiç açılmıyor. hiçbir şekilde bağlantı yapamıyorum bilgisayarlada... hiç açılmıyor telefonum. lütfen yardımcı olun bana !!! Şimdiden çok teşekkür ederiğm.

98beko98

Üye
allah seni bilgili yapsn adam türkçe yi gormuo bu kadar salaklk olmaz vıdyoda

barracudas35

Üye
slmkbende gt-s5233a telefon var buna gt-s 5233w modelinin firwaresini yuklersek saglıklı calısırmı bilgilendirirseniz sewinirim iyi calısmalar

MertaskT.

Üye
tamam oldu vallaha ellerinize sağlık...

Dogan09

Dogan09

Üye
Teşekkürler.

Üst Alt