Samsung S5233 STAR WİFİ sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

hazal 43

Üye
Arkadaşlar ben bu siteye daha yeni katildim bir sorunum ve klasik samsung s-5620 sorunu sorunum şu internet girdiğimde girmeden servis kullanilamiyor diyor sorun nerde

turkcell kullaniyorum...

by.lone

Üye
arkadaşlar samsung s5233 cep telefonum var wifi ile youtube den istediğim videoyu izlerken cepten girdiğimde erişim noktası yok diyor yardımcı olur musunuz

54sezer54

54sezer54

Üye
kamilgulle kardeş çok sağol çözüldü sorun :D

rapdarbeknk

Üye
merhabalar ben de s5233w alalı bi hafta oldu, ilk nete girdiğimde modeme bağlandım sndım fakat öyle değilmiş ve bir sürü kontorden oldum, suanda da ağı bulup bağlanmaya çalışıyorum fakat cok zun sürüyor, tekrar tekrar denendiğinde de cok kısa bi süre sonra bağlantı kesildi diyor :(
fabrika ayarlarına döndüm fakat cözüm yok, hala uzun süre bağlanıyor yazıyor :S lütfen cözüm için bi fikriniz varsa yardımcı olunuz.

Uygulama ayarlari>tarayici profili>wifiadi bu sekil yapican wifiye baglaniyo

semih4980

Üye
ben wifi yeri neresi orayı öğrenebilirmiyim bulamıyorum:angry: bulsam çok rahat girecem de olmuyo

Aysıla

Üye
Telefonum internete bağlanıyor fakat googledan facebook yazıyorum oraya tıkladığımda yanıt yok diyor.Sizce bunun sebebi nedir?:(((

bahar eken

bahar eken

Üye
ya arkadaslar bende sızın dedıklerınızı yaptım fakat wıfı yok aldıgım yerede gıttım baktı wıfı yok dedı anlamadım yardım edın lutfen elımde kaldı :( tarayıcı profıllerınde baktm uygulamaya gırdım yok yokkkkkk :( ;(
arkadaşlar ben dün samsung star wifi aldım ve telefon sıfır. dün biraz wifi ile modeme bağlanıp internette gezindim fakat bugün modeme bağlamamıyorum. baglanıyor yazıyo sonra bağlantı kesildi yazıyor ve bazende ekranda bağlanıyor yazarken bekliyorum bekliyorum geçmiyor bende ana menüye dönüyorum.sizce ne yapmam gerekli bir şeyini mi unutmuşum yoksa donanımsal mı ?
Lütfen Yardım edin :ağlarım:
arkadaşlar balanma sorunu sizin telefonunuzda deil int ayarlarınızda pcnizden internetinizin içine girip ayarlarını duzeltın olur ben oyle yaptım oldu....
ıilk aldıgında bole sorunlar cıkar. daha sonr tamıre gotur getır canavar gıbı olur :):sofer: