Wifi bağlantı sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Wifi bağlantı sorunu
Arkadaşlar wifi bağlantısında sorunlar yaşıyorum. Wifi menüsüne girdiğimde modemi bulup bağlanıyor ama ana ekrana ya da bağla bir uygulamaya geçtiğimde bağlantı kopuyor. Wifi ekranına tekrar geçiyorum "aranıyor" yazıyor buluyor bağlanıyor sonra başka yere geçtiğimde yine kopuyor. Belki düzelir diye dün akşam telefonu sıfırladım ancak sorun devam ediyor.

Telefonu sıfırladıktan sonra şöyle bir sorun daha oluştu. Kilit ekranındayken bildirim çubuğunu aşağı çektiğimde tam inmiyor. Üstteki "kısayollar" ve "tüm ayarlar" butonları görünüyor be bildirim ekranı orada kalıyor. Önceden böyle değildi. Bildirimleri görebilmek için kilit ekranını açmam gerekiyor. Telefonu yeni sıfırladım neden böyle bişey olur ki? Hem wifi sorunu düzelmedi hem de bildirim ekranı sorunu doğdu.

skynet

Üye
Win10 mu kurulu ?

skynet

Üye
O zaman ile 8.1'i tekrar kurun muhtemelen sorun düzelir.

rainman3545

rainman3545

Üye
Bildirim sorununu çözmek için Ayarlar-Bildirimler eylemler- telefonum kilitliyken bildirimleri hızlı işlem merkezinde göster kutucuğunu işaretlemelisin.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
    Konu Sahibi
Recovery Tool ile yükleme yapamadım. Hata verdi. Diskte yeterli alan yok dedi. Tüm uygulamaları hafıza kartına taşıdım. Taşınmayanları da kaldırdım ama yine diskte yeterli alan yok hatası verdi. Bir de eve gidince kendi bilgisayarımdan deneyeceğim bakalım.
Bildirim sorununu çözmek için Ayarlar-Bildirimler eylemler- telefonum kilitliyken bildirimleri hızlı işlem merkezinde göster kutucuğunu işaretlemelisin.

Dediğini yaptım o sorun halloldu. Teşekkürler.
O zaman ile 8.1'i tekrar kurun muhtemelen sorun düzelir.

WD Recovery Tool ile güncelledim ama wifi sorunu yine düzelmedi.

• Beğen
Tepkiler: sazobalı