Samsung note 2 4.4.2 güncelleme sonrası sorun?

Sponsorlu Bağlantılar

bycnn

bycnn

Üye
    Konu Sahibi
Samsung note 2 4.4.2 güncelleme sonrası sorun?
Merhaba arkadaşlar sürümü 4.4.2 yükselttikten sonra mp3 lerimi sd karta taşıyamaz oldum hatta video ve mp3 indirme programlarımın indirme klasörü olarak sd kart üstüne seçememekteyim hatta dosya yöneticisi programla bile taşıyamıyorum hata veriyor. bu hatayı yada herneyse onu yaşayan bir tek benmiyim? note 2 kullanıcısı bir kişi yazmamış telefonum rootlu değil tüm note2ler rootlumu yoksa diye düşünmeye başladım şuan:-)

xmustx

xmustx

Üye
Yok kardeş bunun çözümünü aylar önce buldum.senin gibi konu açtım cevap veren yok bende dosya isimlerini yeniden yazdım yani "Türkçe-müzik.mp3 " diye bi dosya varsa bunu türkçemüzik.mp3 yapcaksın.dene gör.birde çoklu seçip taşımaya çalışma..

The Shadow

The Shadow

Üye
Saçmalık. Format atarsan düzelir.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
bycnn

bycnn

Üye
    Konu Sahibi
Xmustx teşekkürler dostm ama dediğini yaptım sonuç vermedi. Shadow teşekkürler neresi saçma anlamadım? peki formatta kaybedip geri getiremeyeceğim bir kaç dosya var sorunun çözüleceğine kesin eminmisin birde telefonum root lu değil orjinal oldugundanmı bu sorun var burda bi sıkıntı olmasa gerek

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Xmustx teşekkürler dostm ama dediğini yaptım sonuç vermedi. Shadow teşekkürler neresi saçma anlamadım? peki formatta kaybedip geri getiremeyeceğim bir kaç dosya var sorunun çözüleceğine kesin eminmisin birde telefonum root lu değil orjinal oldugundanmı bu sorun var burda bi sıkıntı olmasa gerek
Saçma olan şey samsungun stock romlarında çıkan saçma sapan hataları. Büyük ihtimalle düzelir düzeltmenin 1001 yolu var ama öncelikle verilerini yedeklemenin bir yolunu bulmalısın. Rootla ilgisi yok bu sorunun.

• Beğen
Tepkiler: bycnn
xmustx

xmustx

Üye
Aynı hata s4 te de var

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Yarin arkadaşın cihazinda bi bakiyim belki kolay bi yolu vardır :)

• Beğen
bycnn

bycnn

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
bycnn

bycnn

Üye
    Konu Sahibi
Saçma olan şey samsungun stock romlarında çıkan saçma sapan hataları. Büyük ihtimalle düzelir düzeltmenin 1001 yolu var ama öncelikle verilerini yedeklemenin bir yolunu bulmalısın. Rootla ilgisi yok bu sorunun.
Bakalım bi çözüm çıkacakmı dediğin gibi çok saçma dostum ilk başta anlayamafım kusura bakma jeton geç düşüyor böyle saçma şeylerle ugraşmaktan saolasın:-)

Samsung dandikliği işte :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Valla dostum çok iyi olur delircem çünkü. Keşke ve keşke güncelleme yapmasaydım

Yarin bakacagim ama unutabilirim pm atabilirsen iyi olur :)

Birde soyle geçici bir cozum onerebilirim "zip olarak paketleyip" tasiyabilirsin

bycnn

bycnn

Üye
    Konu Sahibi
Yarin bakacagim ama unutabilirim pm atabilirsen iyi olur :)

Birde soyle geçici bir cozum onerebilirim "zip olarak paketleyip" tasiyabilirsin
Atmammı ya kaç tane istiyorsan:-) zipleyip atmam çok uzun sürer bahadır çünkü baya bir mp3üm var ama denerim onuda ne yapalım teşekkürler yazarım burdan olup olmadıgını:-)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
AHKE

AHKE

Üye
bu samsungun dandikliginden degil kitkat surumu yuzunden h.kartına yazmaya karşı engellemişler.bu android sisteminde nie h.kartına karşı oluolar oyun dataları dahili hafızada olmalı şimdide bu sorun
bunun bi çözümü var galiba rootlu falan olmalı tel
N.A.W.Y arkadasta note 2 kullanıo ona bi sor istersen

• Beğen
mürteza16

mürteza16

Üye
Format at.

bycnn

bycnn

Üye
    Konu Sahibi
bu samsungun dandikliginden degil kitkat surumu yuzunden h.kartına yazmaya karşı engellemişler.bu android sisteminde nie h.kartına karşı oluolar oyun dataları dahili hafızada olmalı şimdide bu sorun
bunun bi çözümü var galiba rootlu falan olmalı tel
N.A.W.Y arkadasta note 2 kullanıo ona bi sor istersen

Kitkat yaktı beni ozaman manyakmı bunlar nedir anlamak mümkün değil tmm dostm onu bulur bi sorarım çünkü benim için önemli konu tlfn hafızasını doldururum ben temmuzda böyle giderse:-/

bycnn

bycnn

Üye
    Konu Sahibi
Mürteza16 artık en sonunda onuda deniyeceğim bütün verileri kaybetmeyi göze alıp:-/

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
boyabatlı

boyabatlı

Üye
Çözüm root başka çare yok ben yol bulamadım root yaptım kendi dosya yöneticisi taşıma işini yapıyor

yavuz14

yavuz14

Üye
es file manager filan çalışmıyor taşımaya kopyalamaya kalkınca hata veriyor. Ama telefonun kendi dosya yöneticisyle taşıyabiliyorum. mp3 leri hafıza kartına

Telefonunm Samsung Galaxy S5 üzerinde fabrika çıkışlı 4.4.2 var. 4.4.3 sürümünde bu hatayı gidereceklerini duydum.

Tek Çözüm Root başka bir çözüm yok.

Son düzenleme:
  • Beğen
boyabatlı

boyabatlı

Üye
Note 2 de de aynı root attim

Üst Alt