Samsung Monte GPS Sorunu Kesin Çözüm (Google Maps 3.0.2) <Resimli Anlatım>

Sponsorlu Bağlantılar

placebonair

Üye
kardeş çok teşekkürler eline sağlık .

akdenizx

akdenizx

Üye
ben buradan indirip kurdum cok guzel calısıyor . atlık 12 tl oduyorum sorun yok :)

c_sarisozen

Üye
allahım sonunda... ciddi ciddi telefonda problem olduğunu düşünmeye başlamıştım. hayır bir de alırken "oh ne güzel sonunda gps' li telefonum oldu" diye sevinip kursakta kalma durumu yaşıyordum...
çok teşekkürler, biraz önce de test ettim, açık havada gayet hızlı ve doğru çalışıyor. her ne kadar odamdan konumumu güncelle dediğimde beni stockholm' de (dalga geçmiyorum vallahi) gösterse de pencere kenarına yaklaştığım anda doğru noktayı gösterdi.
herkese tavsiye ediyorum burdaki yöntemi...

vanhelsing_42

Üye
internette ilanlara bakarken bi Google Maps 3.0 bir de Google Maps 2.3.2 gördüm ikiside aynı mı buna cevap verebilirmisiniz acilen ona göre alacağım şimdiden teşekkürler :)

Kriptografi

Kriptografi

Üye
internette ilanlara bakarken bi Google Maps 3.0 bir de Google Maps 2.3.2 gördüm ikiside aynı mı buna cevap verebilirmisiniz acilen ona göre alacağım şimdiden teşekkürler :)

2.3.2 versiyonunda GPS olayı çalışmıyor maalesef. Benimki öyleydi. Daha sonra 3.0 versiyona yükselttim. GPS %80 çalışıyor şu anda.
Kısacası 2.3.2 versiyonu olan Monte'ler eski firmware sahibi olanlar.
3.0 olanı almanı tavsiye ederim. Ama fiyat farkı varsa 2.3.2 al, buradan indirip 3.0 versiyonunu kurarsın. Doğru yerlerde ararsan en fazla 5 dk'nı alır. :yuru

ati04

Üye
:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:alkis:good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::good::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk::tşk:

Üst Alt