Satılık * * * Replika Samsung'lar Kalite Kalite Açıklama, Resimli Anlatım ve Fiyatları * * *

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
* * * Replika Samsung'lar Kalite Kalite Açıklama, Resimli Anlatım ve Fiyatları * * *
Arkadaşlar Elimden Geldiğince Replika Telefonları Kalite Kalite Anlattım. Memnun olanlar ve Memnun Olmayanlar Hangi Kaliteyi Kullandığına bağlı Aslında. Aşağıda Hem Açıkladım hemde Resim olarak Link'ime kadar Paylaşıyorum. Sorulara Açık bir Konu Başlığı. Telefonlar veya Yedek Parçaları ile ilgili Sormak istediğiniz Sorular veya Paylaşımlar Yapabiliriz. Aşağıda Özelliklerini Belirtiyorum.

Resim Link'im

Samsung Galaxy Replikalarımın Özellikleri ( Kalite Kalitedir dikkatli okuyun lütfen )

Samsung Galaxy Note 4 ( SM-N910F ) ( Quad Core ) Dört Çekirdek işlemcili Çok Güzel Bir Cihaz Olup, Adroid Sürümü 4.4.4'tür. Ram Kapasitesi Gayet Güzel. 1,6 GB Kullanılabilir Boşta Ram var ama 3 GB Gösterir. 1280X720 Pixel Ekran Çözünürlüğü ve 13 Megapixel Arka kamerası var ama 15.1 Mp. Gösteriyor. ( Bunları Resim Dosya Linkimde Paylaştım zaten ) Ön Kamerası Çok iyi 4.9 Megapixel Gösteriyor'ki Ön kamera Sorunu çekenler için Gayet Güzel bir Kamera. 320 ( DPi ) Dip Çözünürlüğü ile Canlı ve Net Ekran, 9 Farklı çekim Özelliği ile Paranormal çekim, HDR çekim Seçeneği gibi 9 Farklı Mode. 8 Farklı Pin Kilit Seçeneği ile gerçekten çok Güzel bir cihaz. 4 Çekirdek işlemcisi ile 1.3Ghz hızı Başarılı Üretmişler ama 1.6 veya 1.7 ghz olsaydı tadından yenmezdi ama neyse daha sayamadığım çok özellik var bu Seri Note 4'ümde. Taşınabilir Modem, Haritalar, Temassız Kontroller, Sesle Yazma, S-Pen Kalemi vs. 3000 Miliamper Batarya Kapasiteli. ( 460 TL ) -- Aksesuarları ( Orjınal Bas konuş Kulaklık, Orjınal Şarj Cihazı ( 1.1,5 veya 2Amper ) Kırılmaz Ekran Filmi, Kutusunda gelir ) MTK6582 ama Bazı Prog. MTK6589 gösterir. ( Tavsiyemdir )

Samsung Galaxy Note 4 ( Dual Core ) Çift Çekirdek işlemcili kalitem ama henüz Donanım Kalitesine Bakamadım. ( 370 TL ) Aksesuarları dahil

Samsung Galaxy Note 3 ( SM-N9006 ) ( QUAD Core ) DÖRT Çekirdek Android 4.4 sürüm versiyonlu. 1 GB Ram vardır ama 2GB Ram Gösterir, 1280x720 pixel HD EKran çözünürlüğü ile Canlı ve net bir Ekrana sahip. Yüz Tanıma Hareket Sensörü, Akıllı Video Göz Sensörü, El Temassız Sensörleri, 8 megapixel Arka Kemara, Ön
Kamera, 5,7 inc Ekran, Kalem, Bas Konuş Kulaklığı, 3200mAH Batarya Kapasitesi ile Şarj Depolama kapasitesi oldukça iyidir. Taşınabilir Modem özelliği ile Başka Bilgisayar veya Telefona Kablosuz internet Paylaşımı yani Taşınabilir Modem, Maps, GPS, Wı-Fı, --- ( 420 TL ) 1. Kalite ( Akseuarları Telefon Koruyucu Kılıfı,, S-Pen Kalemi, Orjınal Bas-Konuş Kulaklığı, Orjınal Şarj Cihazı ve Usb Data Kablosu ve Kırılmaz Ekran Film'i ) Full Aksesuarlı ve Kapalı Kutusunda gönderiyorum ( Tavsiyemdir ) MTK6582

Samsung Galaxy Note 3 ( SM-N9000 ) ( Dual Core ) Çift Çekirdek Android 4.4. 2GB Ram gösterir ama 512MB Ram'lidir. 960x540 Ekran çözünürlüğüne sahiptir. Yüz Tanıma Hareket Sensörü, Akıllı Video Göz Sensörü, El Temassız Sensörleri, 5 megapixel Arka Kemara, Ön Kamera, 5,5 inc Ekran, Kalem, Bas Konuş Kulaklığı, 3200mAH Batarya Kapasitesi, Taşınabilir Modem bu kalitemdede var. GPS, Wı-Fı --- ( 330 TL ) 2. Kalite MTk6572
Not: Aynı Kalitenin ( SM-N9005 ) 5.7 ınc olanıda var ama bu Kalitede MTk6572 Fiyatı 330 TL. Açıkçası Tavsiyem etmiyorum, Sonuçta çift çekirdek işlemcili Kasma yapar.

Samsung Galaxy - S5 - - ( SM-G900V ) ( QUAD Core ) 4 Çekirdek işlemcili, Android 4.4.2'dir. Ekranı 5.1 ınc ve HD ses çıkışlıdır. 1 GB Ram var ama 2gb Ram Gösterir. Düşünürsek Face 38Mb'lık yere sahip, Viber 19MB WhatsApp 22MB ve birçok uygulama yükleyebilirsiniz. Yani Diyeceğim Ram Kapasitesi Güzel.
1280x720 Pixel Ekran Çözünürlüğü. 8Mp Kameralı ama 12,6 Megapixel gösterir. Yüksek Parlak Flashlı ve 2800 Miliamper Batarya Depolama Kapasiteli. Sesli Konuşma Ekran Kilidi Dahil 8 Farklı Şifre Seçeneği var.
Her Yöne El temassız Ekran Sönsörleri, Video Sensörleri, Akıllı Ekran Kaydırma. Menüde Çoklu Pencere açma ve Konuşarak Sesli Mail veya Mesaj yazma Voice Search, Eğlenceli yani :)) Aksesuarlarınıda Orjınal Gönderiyorumki Telefonunuza Hakkını verin Telefon Kılıfı dahil Full Aksesuarlıdır ve Kapalı kutusunda Gelir ---- ( 450 TL ) 1. Kalite ( Tavsiyemdir ) MTK6582

Samsung Galaxy - S5 - - ( GT-I9600 ) ( Dual Core ) Çift Çekirdek. 1280x720 pixel Eran çözünürlüğü HD ses çıkışlı 8Mp Kameralı. Her Yöne El temassız Ekran Sönsörleri, Video Sensörleri, Akıllı Ekran Kaydırma ) ---- ( 320 TL ) MTk6572

Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) ( GT-I9500 ) Çift Çekirdek ( Dual Core ) 5mp. Arka Kamera, 2gb Ram gösterir ama 512 MB Ram'lidir. 5'' Ekran Temassız Ekran Aşağı, Yukarı Kontrollü, ve Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ---- ( 280 TL ) ( Akseuarları Orjınal Bas-Konuş Kulaklığı, Orjınal Şarj Cihazı ve Usb Data Kablosu, Ekran Film'i ) MTk6572

Samsung Galaxy S4 MINI ( Android 4.2.2 ) Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512MB Ram'li ama 2gb Gösterir, 4,3'' Ekran, 1gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ---- ( 240 TL ) MTk6572

Samsung S4 MİNİ KORE ( Android 4.1.9 ) 512 MB Ram 1GB Dahili Hafıza, Çift Çekirdek ( Dual Core ) 5 mp Arka Kamera ( Bu S4 mini Serisinde El sensörü Yok ) ( 220 TL ) 2. Kalite MTk6572

Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ---- ( 280 TL ) 1. Kalite MTk6577

Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ---- ( 260 TL ) 2. Kalite MTk6575

Soru Sormak isteyen olursa Elimden Geldiğince Cevaplarım. Bu arada Kontrollü Kargo ve Kapıda Ödeme Olarak Gelir, Telefonunuzu açar inceleyip öylece teslim alırsınız. Ayrıca Tüm yedek parçalar Mevcuttur. Yardımcı Olurum.

Hasan

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: tircihasan

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Başlığı düzeltiniz, forum içinde büyük punto yasak,ayrıca telefon numarası ve mail gibi bilgilerinizi özelden paylaşınız.

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Başlık Puntosu Değiştirildi .

• Beğen
Tepkiler: Nextman
hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Günceldir :maxicep: ... Benden telefon alan, kullanan arkadaşlar, Lütfen telefonlarımın kalitesi hakkında yorum yapın.

kadirgursoy

kadirgursoy

Üye
İkametiniz neresi görme şansımız varmı?

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Evet, görebilirsin tabii eğer Adanadaysanız. Şehirdışında iseniz kontrollü kargo ile görebilirsiniz istediğiniz kaliteyi. veya Web-Sitemden inceleyebilirsiniz.

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
    Konu Sahibi
Günceldir, Web-Sitemden Ulaşabilirsiniz. Ayrıca 8 Çekirdek işlemcili Note 4'lerimiz Gelmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt