Samsung S5620 monte GPS sorunu çözümü


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ysf381

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benim telefonda gps vardıama bir türlü kullanamadım sonra 1-2 hafta uğraştıktan sonra sonunda yapabildim aşşağıdaki adımları izleyerek sizde yapabilirsiniz...
ayarlar>telefon ayarları>gps ayarları>gps+ ayarları>verileri indir
internetin hızına bağlı olarak 5-15 dk içinde indirir indirme tamamlandıktan sonra geçerlilik süresi ne girin 167 saat yazacaktır.sonra google mapsı açalım ve on dakika içerisinde gps konumunuzu bulacaktır

kapalı mekanlarda yanlış gösteriyor

Wİ-Fİ ile bağlanıldığında herhangi bir ücret alınmıyor.
 

ysf381

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar gps bağlantısı için google maps 3 tercih ederim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt