Samsung I9100 sürekli resetliyor

Sponsorlu Bağlantılar

varol61

Üye
    Konu Sahibi
beyler semi-brick olmuş telefonu kurtardım ... şimdi şarja koydum .. dolduktan sonra yazılımı yükliycem inşallah.. orjinal i9100g yazılım varmı bu arada ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
beyler semi-brick olmuş telefonu kurtardım ... şimdi şarja koydum .. dolduktan sonra yazılımı yükliycem inşallah.. orjinal i9100g yazılım varmı bu arada ?
Cihaz modeli 9100g ise sammobile sitesinden indirin modele göre indirin zira hardbrick yaparsınız yoksa

varol61

Üye
    Konu Sahibi
listede i9100g yok ... ??

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
9100G 4.1.2 stock sürümü

varol61

Üye
    Konu Sahibi
bunun recovery den yukiyebilceğimi varmı.. usb den ulamaşıyorum hiçbir türlü.. kapalı iken şarj ediyor ama açıkken olmuyor.. .downlaod moduda işe yaramyor...

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
bunun recovery den yukiyebilceğimi varmı.. usb den ulamaşıyorum hiçbir türlü.. kapalı iken şarj ediyor ama açıkken olmuyor.. .downlaod moduda işe yaramyor...
Bunu odinle yüklemelisin sanırım cihazın soft brick olmuş başka firmware yüklemiş olabilirsin.Şu an cihazın durumu nedir ? açılıyormu recovery moda giriyormu ?

varol61

Üye
    Konu Sahibi
recovery giriyor .. downlaad modunu giriyor.. bir kaç recoveri denedim
recovery-clockwork-4.0.1.5-galaxys2
recovery-clockwork-touch-5.8.1.5-galaxys2
GT-I9100G_ICS_ClockworkMod-Recovery_6.0.1.2 yukleyevildim.. recoveriye göre rom kurdum bazılarında .. ancak usb görmuyor , kapalı iken şarj oluyor.. ama açıkken işe yaramıyor. bir iki kez aldı şarj.. yeniden başlattım hiçbir ayarla oynamadan yine şarj almadı dostum..

orjinal rom olsun şarj alsın başka bişi istemiyorum .. allah aşkına yardım et ...ClockworkMod-Recovery_6.0.1.2 şuan bu var ... cm-10.2-20130913-NIGHTLY-i9100g yükleniyor.. açılıyor ama şarj yok .. görüntüde berbat ... tema felan yuklerim olmazssa .. ama orjinal rom istiyorum

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Başka bir pcde denedinmi ? usb portunda sorun oluşuyor olabilir.Çünkü hangi romu yüklemen gerekse bile usb'yi odin görmesi lazım.

varol61

Üye
    Konu Sahibi
farklı pc dede denedim.. aynı..

varol61

Üye
    Konu Sahibi
bazen blinmeyen oluyor bağlayınca.. ama kapalı iken şarj alması açınca şarj etmemesi donanımsal bir sıkıntı olmasığını gösterir.. eski recovery nasıl bulabirim.. ecovery-clockwork-4 ve daha eskisi ..

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
bazen blinmeyen oluyor bağlayınca.. ama kapalı iken şarj alması açınca şarj etmemesi donanımsal bir sıkıntı olmasığını gösterir.. eski recovery nasıl bulabirim.. ecovery-clockwork-4 ve daha eskisi ..
googleda aratabilirsin ama genelde link silinmiş oluyor şansına

Üst Alt