Samsung Galaxy J3 2017 Root Atma ve TWRP Yükleme

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Şuanda ülkemizde 1000 Türk Lirası civarında bir fiyat ile satışta olan Galaxy J3 2017 giriş seviyesi donanım özelliklerine karşın rakiplerine kıyasla biraz daha uygun bir fiyata sahip olduğu için ülkemizde de popüler olan modeller arasında yer alıyor. Bu yazıda sizlere Galaxy J3 2017 root atma ve Galaxy J3 2017 twrp yükleme işlemlerinin nasıl yapıldığını göstereceğim. Öncelikle telefonunuzun yedeğini almayı unutmayın. Bu işlemlerin ardından telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir sorundan ben veya maxicep.com sorumlu değildir. tıklayarak odin programını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin.

Samsung Galaxy J3 2017 TWRP Yükleme

İlk olarak tıklayın ve Galaxy J3 2017 twrp dosyasını bilgisayarınıza indirerek herhangi bir klasör içerisine atın. Telefonun ayarlar menüsünden telefon hakkında kısmına girin ve oradan derleme numarası yazısına 6-7 defa tıklayın. Sonra geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilit açma ve usb hata ayıklama seçeneklerini aktif hale getirin. Telefonu tamamen kapatın.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ses kısma + güç + home bu üç tuşa aynı anda basılı tutun ve download modunu açın. Uyarı çıkarsa ses açma tuşuna basın. Sonrasında telefonu kablo ile bilgisayara bağlayın. Odin programını açın ve AP butonuna basarak indirmiş olduğunuz twrp dosyasını seçin. Sonrasında start butonu ile yüklemeyi başlatın. Yükleme bittikten sonra telefonu yeniden başlatın. Galaxy J3 2017 twrp yükleme işlemi bitmiştir.

Samsung Galaxy J3 2017 Root Atma

TWRP yükleme işlemi bittikten sonra tıklayarak Galaxy J3 2017 root dosyasını indirin ve telefonun içine atın. Sonrasında telefonu tamamen kapatın. Ses açma + güç + home bu üç tuşa aynı anda basılı tutun ve telefonu twrp recovery menüsünde çalıştırın. Ardından Install ( Yükle ) kısmına gelerek indirmiş olduğunuz Magisk 19.1 dosyasını bulun ve seçerek yükleyin. Yüklemeden sonra telefonu yeniden başlatın. Galaxy J3 2017 root atma işlemi başarıyla bitmiştir.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt