Samsung Galaxy A5 2017 Root Atma ve TWRP Yükleme

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy A5 2017 eskimeye başlayan cihazlar arasında yer alsa da halen ülkemizde 1750 Türk Lirası civarında satılan popüler Samsung cihazlarından bir tanesi olma özelliğini taşıyor. Bu yazımda sizlere Galaxy A5 2017 root atma ve Galaxy A5 2017 twrp yükleme işlemleri nasıl yapılıyor kısaca ondan bahsedeceğim. Öncelikle bu işlemlerin cihazınızı garanti dışında bırakacağını unutmamanız gerekiyor. Ayrıca işlemlerden dolayı telefonda meydana gelebilecek herhangi bir sorunda ben veya maxicep.com sorumluluk kabul etmeyecektir. tıklayarak odin programını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin.

Samsung Galaxy A5 2017 TWRP Yükleme

tıklayarak Galaxy A5 2017 twrp dosyasını indirin ve bilgisayarda herhangi bir yere atın. Sonra telefonun ayarlarından hakkında kısmına girin ve derleme numarasına 6-7 defa üst üste tıklayarak geliştirici seçeneklerini aktif hale getirin. Geliştirici seçenekleri menüsünden oem kilit açma ve usb hata ayıklama özelliklerini aktif hale getirin. Telefonu kapatın.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ses kısma + güç + home bu üç tuşa basılı tutarak telefonu download modunda açın. Uyarı gelirse ses açma tuşuna basın. Bilgisayarda odin programını açın. AP butonuna basarak indirmiş olduğunuz twrp dosyasını seçin. Start butonu ile Galaxy A5 2017 twrp yükleme işlemini başlatın. Yükleme bittikten sonra Pass yazısı gelecektir.

Samsung Galaxy A5 2017 Root Atma

Yukarıdaki işlemi yapıp recovery yükledikten sonra tıklayarak Galaxy A5 2017 root dosyasını indirin ve telefonunuzun hafızasına atın. Sonra telefonu kapatın. Ses açma + güç + home bu üç tuşa basılı tutarak telefonu twrp menüsünde açın. Yükle ( Install ) kısmına girerek daha önceden indirmiş olduğunuz Magisk 19.1 dosyasını bularak yükleyin. Yüklemeden sonra telefonu yeniden başlatın. Menüde magisk uygulamasını görüyorsanız Galaxy A5 2017 root atma işlemi başarıyla bitmiştir.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt