samsung i8910hd funclup(paylaşim ve destek)

Sponsorlu Bağlantılar

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
slideunlock görsel tuş kilidi uygulaması
ana ekran resimlerini degistire bilirsiniz dosyada resim ve hazır kalıplar mevcut

iyi forumlar

--------------- Ekleme ---------------

Teşekkür et butonunu bulamadım. Çok teşekkürler . Gerçekten süper paylaşımlar benim gibi yeniler için.

rica ederim umarım faydalanırsınız vaktim dahilinde burasını güncel tutucam tabi sizlerde burda
paylaşim ve destege katılıp yardımlaşalim teşekkür butonu konunun ilk sayfasında ve ilk msjda sağ altta

iyi forumlar:oke:

handy shell 14 gün deneme sürümü
cihazınızın ara yüzünü tamamen degiştiren görsel bir uygulama
hava durumu için ekteki 2 dosyayıda kurun

******ler için bunları deneyin 1: 30707974 2: 13835795 yada 1:96741829 2: 22427190

iyi forumlar

skyfire üstdüzey wep tarayıcı
girmedigi site açmadıgı video yok
ana menüde haberleri kapatırsanız veri akışi daha hızlı olur customızere girip kapatın

cok güzel 3D bir grafihe sahip oyun (11mb)

.

3D Java oyun

iyi forumlar

aydink_1903

aydink_1903

Üye
peki hocam bu işi sizden baska yapıcak kimse yokki son demlerinizde bu işe bir el atsanız olmazmı
gerci andyle aranız açık ama siz o işide ayarlarsınız:heyo:

iyi forumlar

Hehe, dediğin gibi Andy ile aram açık. Ayrıca bu telefon için o kadar zaman harcamak istemiyorum. Rofs 2 yi localize edebilecek arkadaşlar mevcut onlar işi yapıp Andy e gönderirlerse onun yapacağı sadece kendi FW sine gömüp derlemek 10dk sını almaz. Bu aralar sinirli yardım ettiği kişilerden biri Custom Fw çıkarmış teşekkür etmeden. :)

Kolay Gelsin

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
googlemaps 4.0

telefonunuzdan tüm dünyayı uydu görüntülerini görün
latitude özelligi sayesinde arkadaslarınızın nerde oldugunu görün

sitede mevcut burdan http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-harita-gps-navigasyon/google-maps-s60v5-299484.html

gmaillerini okumanız için (java)

iyi forumlar

miniopera5 (java) final

cihazınınızın kullanim dili ne olursa olsun telefonunuzun wep tarayıcısından
aşagıdaki linke gidin ve türkçe opera indirip türkçe kullana bilirsiniz

offical versiyon
not:bu adrese pcden girerseniz opera anasayfa çıkar telefonun tarayıcısından gidin

vmenü 1.52 iphone menüsü gibi saga ve sola dogru menü geçişleri

dijital pusula

iki dosyada bir arada

iyi forumlar

pepmp3downloader v0.81
internet üzerinden mp3 indirebileceginiz basit ve güzel arayüze sahip

facebook

youtube

iyi forumlar

bugun v3.29 jb1 den jb2 gectim sebeb jb1 de prigram kurarken takilmalar oluyodu ancak jb2 daha akici ve daha hizli geldi ayni programlari kurmama rahmen daha akici

iyi forumlar

cssbaycelebi

Üye
konu hayırlı olsun arkadaşlar.

lk1973

Üye
ahenk dostum opera final nasıl önerir misin? bir de bu 2. sayfada verdiğin widgetlar son sürüm hxde çalışıyor mu???

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
konu hayırlı olsun arkadaşlar.

Hos geldiniz sizin gibi seviyeli uyeleri gormek guzel yormlarinizi ve paylasimlarinizi bekleriz

iyi forumlar

ahenk dostum opera final nasıl önerir misin? bir de bu 2. sayfada verdiğin widgetlar son sürüm hxde çalışıyor mu???

Hocam opera final konusunda biraz kararsizim sanki betalar daha iyiydi biraz takintili ama fwdeki java motoruda ayri bir etken ben java2 kurup kullaniyorum fena degil

Widgetler icinde hepsi calismaya bilir mesela daha once hx2.0 da calisan widgetler hx2.1 de calismiyodu ben herkes farkli fw kullandigi genel olarak baz aldim ve sonucta bunlar i8910 icin hazirlanmis yani hepsi calismali ama fwden kaynaklanan sorunlar olabilir deneme yanilma yontemiyle kendinize bir favori belirleyin

iyi forumlar

aydink_1903 hocam
fwlerde gps baglanma hızı wlan ve gsm sebeke cekim kuvvetleri ve ses yüksekligi farklılık gösterirmi
offical yada custom fwlerde

iyi forumlar

KLACID

KLACID

Üye
Hayırlı Akşamlar;

Eski ve yeni bir çok dost burada görmek güzel oldu. Forumda bir kaç yeni paylaşımda var. Herkese merhaba ve iyi forumlar. Saygılarımla...

lk1973

Üye
bu son hxin v29 jc1 fwi hakkında birkaç şey söylemek isterim. bence güzel olmuş. java sorunu farketmedim. herhangi bir java prosu çakışma yapmadı. fotoda ve videoda jb'ye göre biraz daha üsyün. hxin verdiği noise (gürültü) azaltma sayesinde videodaki seslerde kaliteli hale getirilebiliyor. 40'a yakın program, 10-15 oyun vs. kurdum jokerin efektlerinden kurdum banamısın demedi. stabil sorunsuz. şarjda optimal. webtarayıcı süper hızlı. downloadlar harika ötesi. ah bir de türkçe olsa. süper olacak yani.
ben telefonumuz ile ilgili hep gereksiz görünen bu fotocontactsın aslında çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum. örneğin bir fotoya yada duvar kağıdına 5-6 kısayol oluşturarak kolayca arama yapacağımız bir seçenek ortaya çıkıyor. haksızmıyım sizce?

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı Akşamlar;

Eski ve yeni bir çok dost burada görmek güzel oldu. Forumda bir kaç yeni paylaşımda var. Herkese merhaba ve iyi forumlar. Saygılarımla...

Hos geldiniz sizede iyiforumlar
Program istegi yada programlarda sorun yasayan arkadaslar burada belirtsin bilgi dahilinde yardimci olmaya calisiriz

iyi forumlar

lk1973 hocam bende jc1 de programlari kurarken cihazda takilmalar oluyodu gec tepki veriyodu boyle bir durum oldumu
Birde photocontac ram dusmani benim gibi anti foto kullanicilarina gore iyi tabi arada sizde mahrum kalmayindiye andy oraya ek koymus hemde sis yama flasa gerek yok zaten hx linklerinde verdim bir bakin isterseniz

iyi forumlar

welat.

Üye
ahenk dostum ovimaps 3.03(54) yükledim ama dil ingilizce bu sürümün türkçe olanı varmı,teşekkürler.

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
ahenk dostum ovimaps 3.03(54) yükledim ama dil ingilizce bu sürümün türkçe olanı varmı,teşekkürler.

Malesef telefonun diline gore aciliyor daha sonra dil secenegi ayari yok turkce fwde turkce aciliyor ve bizim cihazda calisan son surum 3.04 cikti ama bizim cihazda acilmiyor

iyi forumlar

lk1973

Üye

lk1973 hocam bende jc1 de programlari kurarken cihazda takilmalar oluyodu gec tepki veriyodu boyle bir durum oldumu
Birde photocontac ram dusmani benim gibi anti foto kullanicilarina gore iyi tabi arada sizde mahrum kalmayindiye andy oraya ek koymus hemde sis yama flasa gerek yok zaten hx linklerinde verdim bir bakin isterseniz

iyi forumlar
dediğim gibi takılma yok sorunsuz kurdum proları. yalnız auto gelmiyor. rompatcerler sonradan auto yapılıyor. bazı arkadaşlar efektleri sanırım bu yüzden kuramadı (jokerin son efekti sorunsuz bende)sanırım hx fotokontaktsı ve 3 d multitaskingi gizlemiş. ama basit bir sis müdahalesiyle aktif edilebiliyor bunlar. beraberinde vermiş onları. ben hemen kurdum telelefonu başka telde olmayan özellikleri ve orjinalliğiyle kullanmak hoşuma gidiyor. varsın ram yesin.

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
peki ben effect yukledim ve c2z pachini otomatik yapinca cihazi yeniden baslatiyorum ve installserver ve c2z pach otomatik olmasina rahmen kapali oluyor tekrar acmak gerekiyo sizde durum nasil yada jb2 yuklu arkadaslar kontrol edip cevap verebilirmi

iyi forumlar

küçükaslan

Üye
Hayırlı geceler. Çoğu dostları burda görmek çok güzel bir şey. hayırlı olsun.

no_fear78

no_fear78

Üye
slideunlock görsel tuş kilidi uygulaması
ana ekran resimlerini degistire bilirsiniz dosyada resim ve hazır kalıplar mevcut

iyi forumlar

bu ve birçok versiyonun denedim. bizim telde herşey iyi güzel ama mesaj yzarken q klavyede ekranı yan çevirdiğinizde bir iki harfe basabilirseniz şanslısınız. Ekranı yan cevirince mesaj yazamıyorum. Sanırım herkse de aynı durum vardır

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
no fear78
Aynen oyle sorununda surdan kaynaklandigini tahmin ediyorum program cince dil tabanli ve bizim telde odil destegi yok bir ara ttpod muzik calarlari kullanmak icin cince dil yamasi ekleyim latin alfabeli kullanihoduk ancak gorsel olarak muhtesem ekteki dosyanin icin de farkli surumlerdw var 1.12 onu deneyin yada bir yama bulmaya calisirim daha sonra

iyi forumlar

tahayasin

Üye
Malesef telefonun diline gore aciliyor daha sonra dil secenegi ayari yok turkce fwde turkce aciliyor ve bizim cihazda calisan son surum 3.04 cikti ama bizim cihazda acilmiyor

iyi forumlar

Selam dostlar
neredeyse 3 yili tamamlayacam siteye üye olali ama 1. mesajim yine I8910 mesaji attirdi buradada birsürü tanidik dostlar var hepinizi saygi ile selamliyorum
gelelim asil konuya bahsi gecen programi istediyiniz FW´de yaniz türkce acilmasini saglayabilirim tabi istiyorsaniz yinede burada yazin ve linkinide koyun. Eyer TR FW´sinde diline göre TR oluyorsa kolay ama TR FW´dede ingilizce ise uzun ve zahmetli is...
Saygilar.

kenan0025

Üye
arkadaslar yeni baslığınız hayırlı olsun.

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
kenan0025
2. Sayfada hx linklerinde enalttaki link teldenyaziyorum yoksa buraya atardim sis yama kur teli yeniden baslat tamam

Tahayasin 1 sayfa geride verdim programi ve turkce fwlerde turkce aciliyor eger modifiye edebilirsen cok iyi olur

iyi forumlar

twitter kullanıcıları için

iyi forumlar

[güncelleme] PhoneTorch 2.0.2 s60v5 signed

Virtualkey güncel (sanalklawye)
bu eklenti sayesinde s60v3 programlarını sanalklawye aracılıgı ile kullanabilirsiniz

Üst Alt