samsung i8910hd funclup(paylaşim ve destek)

Sponsorlu Bağlantılar

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
iphone tarzı tus kilidi uygulaması isterseniz farkli birtusuda atayabilirsiniz anaekran resimi kilit uyarı sesi atayabilirsiniz

iyi forumlar

orcunakyol

orcunakyol

Üye
iphone tarzı tus kilidi uygulaması isterseniz farkli birtusuda atayabilirsiniz anaekran resimi kilit uyarı sesi atayabilirsiniz

iyi forumlar

Denedın mi abi şu bızım sorun var mı : )

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
Denedın mi abi şu bızım sorun var mı : )

Evet denedim şuan onu kullanıyorum digerlerinden daha güzel kilit acma dokunma kızagı daha hassa ayrıca tusta ataya biliyosun mesela ben kamera tusunuda acmak için atadım klawyede sorun yok kilit ekran resmi ekliyebilir sesleri de degiştirebilirsin sorunsuz calişyor

iyi forumlar

orcunakyol

orcunakyol

Üye
uploadda sorun var galıba ?

edit: sorun yokmuş

onekc55

Üye
naces,
değerli paylaşımlarınız için teşekkür etmeyi unutarak çıkmışım..
tekrar teşekkürler,
billurben,
sizede merhaba

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
naces,
değerli paylaşımlarınız için teşekkür etmeyi unutarak çıkmışım..
tekrar teşekkürler,
billurben,
sizede merhaba

Rica ederim umarım faydalı olmuştur sizde hoşgeldiniz

iyi forumlar

orcunakyol

orcunakyol

Üye
Yinede performansı iyi bazen umulmadık anda gerekebiliyor.

welat.

Üye

iyi forumlar
bu programın alt versiyonunu kullanıyordum istediğim resmi atmak istediğimde hafıza yetersiz deniliyordu,yeni versiyonda ise resim atmaya kalktığımda resim yok deniliyor,x plorerden bu programın klasörüne resim atmama rağmen olmadı,sizin bildiğiniz başka yöntem varmı acaba şimdiden teşekkürler.

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
bu programın alt versiyonunu kullanıyordum istediğim resmi atmak istediğimde hafıza yetersiz deniliyordu,yeni versiyonda ise resim atmaya kalktığımda resim yok deniliyor,x plorerden bu programın klasörüne resim atmama rağmen olmadı,sizin bildiğiniz başka yöntem varmı acaba şimdiden teşekkürler.

Böyle bir sorunla karşılaşmadım ancak programı C sürücüsüne kurduysanız E ye kurup deneyin ve resim boyutu 360x640 olan bir resim secin

iyi forumlar

orcunakyol

orcunakyol

Üye
SlovoEd Sözlük olan varmı ?

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
bende yok ancak ben google translatör kullanıyorum baglantı sorunun yoksa geçmiş sayfalarda vermiştim

İyi forumlar

orcunakyol

orcunakyol

Üye
Net sıkıntılı biraz o yüzden lazım ama bulmasıda zor

--------------- Ekleme ---------------

iyi forumlar

Şöyle birşey tespit ettim kuranlarda bir denesin lütfen.Arkaplan siyah değilde başka bir renk veya resim eklediğinizde kilidi açmak için sağ doğru sürdüğünüzde algılamıyor bazen algılıyor.
Ama siyah arkaplan oldugunda orjinal halınde yani çok güzel algılıyor :allalla:

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
ben suan farklı bir resimle kullanıyorum ama algılama hassasiyetinde sorun yok renk olarakta resim kullanmayıp anaekran rengini yeşil yqptım yine aynı sorunsuz çalişiyor

iyi forumlar

orcunakyol

orcunakyol

Üye
Bir dikiş tutturamadım ya diğeride çok kasıyormus telı kaldırınca anladım bu program iyi ama o sorun nıye anlamadım neyse düzelir blkı

tahayasin

Üye
Bir şeyler yazmam istenmiş.

Söyleyebileceğim tek şey. Gördüğüm kadarıyla mesaj yerine ulaşmış.

İnsan inanmak istediğine inanır.

Not: Mümkünse başka yerlerde adımı geçirmeyin. Hele hele üstad, büyük üstad gibi çok abartılı sıfatlar kullanmayın. Ben sadece ortalama bir kullanıcıdan biraz daha fazla araştırmacı, biraz daha fazla bilgili biri olabilirim, bu da o sıfatları kullanmak için yeterli değildir.

Kolay Gelsin
Selam
Cevap icin tesekürler hocam.

gurban06

Üye
@ahenk: hocam transparent np'yi sevdim baya. yalnız arama tuş takımı olsun, metin girişi tuş takımları olsun şefaf görünmüyor bende. sebebi ne olabilir ki? (hx-v4 kullanıyorum)

ahenk

ahenk

Üye
    Konu Sahibi
@ahenk: hocam transparent np'yi sevdim baya. yalnız arama tuş takımı olsun, metin girişi tuş takımları olsun şefaf görünmüyor bende. sebebi ne olabilir ki? (hx-v4 kullanıyorum)

Aynı durum bende sözkonusu temalar nokia tellere gore hazirlandigi icin uyumsualuk olabilir ancak genel kullanim guzel suan favorim bu tema

iyi forumlar

sefili

sefili

Üye
Muzik dosyalarini C/E yada F surucusundeki music klasorune tasiyin eger music adinda klasor yoksa siz yeni music adinda klasor olusuturun ve muzikleri oklasore tasiyip muzik kutuphanesini yenileyin

iyi forumlar

--------------- Ekleme ---------------

Voyager Home Screen (vHome) v3.63c S60v3 Symbian 9.x Signed

Teşekkür ediyorum sorun halloldu hemencecik.Dediğiniz gibi yaptım. Hemen gördü. Merak ettiğim şu: Orijinal fwlerde mp3 bütün klasörlerde taranıyo. Bu fwde neden taranmadığını sormaycam çünkü güzel olmuş. Asıl soru taranacak klasörü hedef gösterebilirmiyiz. Bu mümkünmüdür. Realplayer yada musik oynatıcıların taramasını istediğimiz klasörleri hedef gösterme olasılığımız varmı.

Üst Alt