Samsung gt-s5620 monte için sorularınız varsa buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

baranselona

baranselona

Üye
opera mini linki verir misiniz? indirdiklerim telefonda açılmıyo :((

bu dosyayı indir içindeki jar ve jad dosyalarını telefonuna at ve kur tam ekran dokunmatik opera mini olarak çalışması lazım

iyi geceler

stesefik

Üye
telefonun hafıza kartına bişey atmak için driver a ihtiyaç yok usb yi takınca depolama modunu seçin ve aynı bir flaş bellek takılmış gibi istediğinizi atabilirsiniz

eğer usb yi takınca ekrana bir menü gelmiyorsa telefon ayarlarından pc bağlantısı- bağlanırken sor u işaretleyin ve usb yi takıp yığın depolama modunu seçin

teşekkürler. birde msn için hangi programı kullanmalıyız ? ebuddy nin sitesinden programı indirdim ama model seçeneğinde 5620 yok, 5600 olan modelinde klavyesi yok, normal java programlarında çıkan klavye ilede yazılmıyor.

free

free

Üye
samsung monte için bu tarz bir hoparlör var mı acaba

--------------- Ekleme ---------------

ya da şu tarz kısacası hem yan tutacak hem hoparlör olacak bir ürün

baranselona

baranselona

Üye
teşekkürler. birde msn için hangi programı kullanmalıyız ? ebuddy nin sitesinden programı indirdim ama model seçeneğinde 5620 yok, 5600 olan modelinde klavyesi yok, normal java programlarında çıkan klavye ilede yazılmıyor.

bu siteden ebuddy tam ekran ve klavyesiz halini indirebilirsiniz(önce üye olunuz)

samsung monte için bu tarz bir hoparlör var mı acaba

ya da şu tarz kısacası hem yan tutacak hem hoparlör olacak bir ürün

evet teknosada buna benzer şeyler var ama yan veya dik tutarlar mı bilmiyorum

ve

SAMSUNG MONTE için bikaç tane widget buldum işinize yarayabilir

Monte için değişik bir MSN widgeti(telefonda yüklü ama int. Olmadığı için çalıştırmadım)

monte için masa üstündeki widgete tıklayarak MESAJ yazma

monte için android saat widget i

widgetleri yüklemek için indirdiğiniz zipli dosyayı winrar ile açın
içindeki WGT ve HTML uzantılı dosyaları telefonunuza atın
sonra telefonunuzdan HTML uzantılı dosyayı seçin
internete giriyomuş gibi gösterir ama girmez
açılan pencereden indir yükle vb.. yazıya tıklayın kurulsun
sonra masa üstünden widget e gelin ve ekrana sürükleyin

technical

Üye
kamerayı açtığımda ön kameradan nasıl görüntü alabilirim ?

baranselona

baranselona

Üye
kamerayı açtığımda ön kameradan nasıl görüntü alabilirim ?

ön kameradan fotoğraf çekilmiyor ama

(yıldız) (kare) (sıfır) (yıldız) (kare) *#0*# yapınca vga kamerayı seç ön kamera açılır

free

free

Üye
telefonun hafıza kartına bişey atmak için driver a ihtiyaç yok usb yi takınca depolama modunu seçin ve aynı bir flaş bellek takılmış gibi istediğinizi atabilirsiniz

eğer usb yi takınca ekrana bir menü gelmiyorsa telefon ayarlarından pc bağlantısı- bağlanırken sor u işaretleyin ve usb yi takıp yığın depolama modunu seçin

bu telefon office ve PDF dosyalarını otomatik olarak açar herhangi bir programa gerek yoktur:naughty:
hafıza kartına atın ve direk telefondan açın
yaklaştırınce fazla yaklaşıyor ama parmağınızı ekrana basılı tutup aşağı doğru hareket ettirince uzaklaşabilirsinzi

iyi akşamlar

sağol baranselona..

teknosaya bi uğrayayım bu arada o tip hoparlör olsa iyi olur...

gogoblue

gogoblue

Üye
ben telefonu yeni aldım güvenlik kodunu bilmiyorum. kaç olabilir? :S

ben telefonu yeni aldım güvenlik kodunu bilmiyorum. kaç olabilir? :S
neyse hallettim çok sağolun yinede :D

crazy__child

crazy__child

Üye
yaklasık 2 ay once bı monte aldım ve gayet sorunsuz sekılde kullanıordum bı sıkıntım yokdu yanı tam kelımesıyle mukemmel dıordum daha sonra bu 1 hafta once telefon cekmemeye kendı kendıne kapanmaya basladı sonra arasdırdım yenı firmware yüklenmesi gerektıgını gordum yukledım olmadı baska surum yukledım eksık oldukı telefon acılmadı bende servıse verdım bugun aldım servısden 1 saat felan telefonda bıse yokdu daha sonra yıne basladı ve cıldırtıyor benı gercı bıse dıkkatımı cekdı telefon usb ıle pc ye bagladıkdan sonra basladı bugun ama ne alakası var bılmıorum vırus felan olması ımkansız bı yardımcı olurmusun

formda cok paylasdım ama dogru bı bılgı alamadım bı daha da servıse gondercem aynı seyler olcak bılıorum servis işde :S

alphagut

alphagut

Üye
merhaba

bazı widgetler menüde yok (mesela twitter). Bunları nasıl menüye alabiliriz?

baranselona

baranselona

Üye
monte menüye icon(simge) ekleme konusunda sınırlı bir telefon sadece video oynatıcı simgesi ekleniyor
twitter-bebbo-myspace vb.. simgeler sadece widget menüsünde ve ana ekranda görüntülenebilir

eğer fw değiştirirsen -route66-task manager-samsung apps vb.. simgelerde ekleniyor(fw değiştirince garantiden çıkar)

iyi akşamlar

crazy__child

crazy__child

Üye
Hacı benım sorum yemedi sanırım cevap veremediğine göre :D

baranselona

baranselona

Üye
:D valla öyle oldu senin sorun biraz değişik ya
usb ye ilk taktığımda bendede olmuştu 1 kere ama sonradan anladımki xp ye KİES modunda bağlayınca oluyormuş daha sonra laptopuma win 7 kurdum ve bağladım bidaha öyle bişey olmadı
senin sorununa yapacak fazla bişey yok ama şunları dene istersen
ayarlar-hafıza ayarları-varsayılan bellek-içerdeki herşeyi hafıza kartına ayarla(depolama modunda telefona geçer oto.)
bilgisayara bağlarken depolama modunda bağla(eğer resim-video vb.. atarsan)
usb den kaynaklanıyo demişsin eğer öyleyse bilgisayarına win wista veya 7 yi kur daha sonra kies i yükle(eğer zaten vista veya 7 yüklü ise kiesi düzgün kurmayı dene)
olmadı servise gönder:)

alphagut

alphagut

Üye
monte menüye icon(simge) ekleme konusunda sınırlı bir telefon sadece video oynatıcı simgesi ekleniyor
twitter-bebbo-myspace vb.. simgeler sadece widget menüsünde ve ana ekranda görüntülenebilir

eğer fw değiştirirsen -route66-task manager-samsung apps vb.. simgelerde ekleniyor(fw değiştirince garantiden çıkar)

iyi akşamlar

Teşekkür ederim cevabın için. En son fw nedir? Nerden ulaşabilirim? Kurulumu için rehber niteliğinde bir sayfa var mı?

Nette fazla vakit geçiremiyoru, bunları araştıracak vaktim olmuyor.Beni bilgilendirirsen memnun olurum

Teşekkürler:oke:

baranselona

baranselona

Üye
Teşekkür ederim cevabın için. En son fw nedir? Nerden ulaşabilirim? Kurulumu için rehber niteliğinde bir sayfa var mı?

Nette fazla vakit geçiremiyoru, bunları araştıracak vaktim olmuyor.Beni bilgilendirirsen memnun olurum

şu linklere bak yorumları oku kendin karar ver :)

http://www.maxicep.com/samsung-uygu...rmwareli-route-66-turkce-destekli-422853.html

http://www.maxicep.com/samsung/mont...tici-simgesi-ekle-resimli-anlatim-418235.html

http://www.maxicep.com/samsung/samsung-monte-task-manager-en-sorunsuz-firmware-burada-416748.html

eğer yazılımından memnunsan hiç bulaşma biraz karışık gibi ama sen bilirsin

crazy__child

crazy__child

Üye
Ben servise gonderdım nese gercı ılk aldıgım gun yıne kapanıyordu ama sorun kendı kendıne duzeldı tesekurler yınede sımdı baska bı sorun var servısden aldım hafıza kartını gormuor telefon format atmak ıstedıgımde hata verıor napmam lazım servıse vereyım yoksa yapabılecegım bıse varmı pc ye de takdıgımda gormuor yanı su sekılde goruor ama gostermıor :D

alphagut

alphagut

Üye

http://www.maxicep.com/samsung-uygu...rmwareli-route-66-turkce-destekli-422853.html

Bu linkteki olayı yapan var mı? FW güncellediğimizde garanti dışında mı kalıyoruz?
route66 ile navigasyon değil sadece offline harita kullansak ücretsiz mi?

anko

Üye
android mod yüklediğimizde anroid oyunları çalıştırıyor mu ?

ekremozo

ekremozo

Üye
Ben hafıza ayarlarından bütün uyguylamarı hafıza kartına kaydedılsın dıye secıyorum. Fakat bir süre sonra kendiliğinden tekrar telefon hafızasına diyor...

Birde telefon bazen kitleniyor. Mesela telefonla konuşup kapattıktan sonra tuş kilidi bir süre çalışmıyor...

baranselona

baranselona

Üye
tuş kilidine bişey diyemiycem ama hafıza yarları şu yüzden oluyor
*telefonu depolama modundayken bilgisayara bağlayınca otomatik olarak telefon hafızasına geçer bu yüzden her usb bağlantısından sonra bu ayarları güncellemeniz gerekir