Samsung gt-s5620 monte için sorularınız varsa buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

RJJAT

Üye
arkadaşlar sema olarak 5620 sım yoları kopuk bunu bılen varmı

emineminkankisi

Üye
Arkadaşlar ben 1 yıldır monte kullanıyorum fakat resim ve internet ekranı hep yan dönüyor dik olmuyo yazı yazdığımdada aynı şey oluyor ve mesaj yollama panelindede yolladığım mesaj görünmüyor lütfen yardım edin

metinoktaybeyaz

Üye
kardeş benim telefon monte. B şifreler falan varya giriyon menüler geliyor. onlardan birinde ''debug screen'' vardı low işaretliydi bende onu hight yaptım telefon kapandı bir daha açılmadı ne etçem ben şimdi :ağlarım: :bilmm cevabını mesaj olarak yazarasan sevinirim

ali kaş

ajanxxt

Üye
bazı oyunlarda java hatası diyor bi çözümü varmı

cobra76

Üye
s5620 monte adina nokia 5800 da whatshapp hesap açtım. şimdi 5620 monte whatshapp kayıt oldugum sim haric baska sim leri kabul etmiyor sınırlı servis yazıyor nasıl duzeltebilirim

Delicanv

Üye
beyler telefonum monte sim kartım bim cell ben bubu uzun zaman kulllandıktan sonra başka birinin sim kartını takınca okumuyo rehber yükleniyo ama sınırlı servis diyo napçam

cobra76

Üye
beyler telefonum monte sim kartım bim cell ben bubu uzun zaman kulllandıktan sonra başka birinin sim kartını takınca okumuyo rehber yükleniyo ama sınırlı servis diyo napçam
imeli kontrol et başka bir telefon a kopyalanmış olabilir

slh91

Üye
5620 ye nasıl oyun yukleyebılırım acaba

nazelevent01

nazelevent01

Üye
Kardeş İyi Günler Ben 1 Yıldır Monte Kullanıyorum simkartım 64kb bataryam orjinal kendi bataryası telefpnu 2. el aldım telefon aldığımda kapanıyordu fwsi JTJL2 di ben mjfj1 ve ardından htc sensetion yükledim telefon bazen simkartını okumuyor bazen kendi kendine kapanıyor bazen kapanıp açılmıyor Bi öneri varsa yardım et kardeş

..serhat21...

Üye
samsung s5620 teması nasıl indirebilirim

Delicanv

Üye
benim telefonumda monte telefona update data to pc yazısı çıkıyo geride açılmıyo yeni bir firmware yüklesem düzelir mi ?

- - - Eklendi - - -

imeli kontrol et başka bir telefon a kopyalanmış olabilir

beni m telefon spot ondan olabilrmi

makkaveli

makkaveli

Üye
benim jtj2 fw var ve sorunsuz kullanıyorum ama tema ve taskmanager istiyorum, tabi kesinlikle qwerty olacak jtjl2deki orijinal qwerty.

aradığım fwdeki özellikler

* qwerty olsun
* kamera çalışsın (şuan zaten çalışıyor ama editlemede hata olabilir diye yazdım :) )
* taskmanager olsun, kendim açabileyim, tema olsun, xxja4 de taskmanager ve tema vardı ama kamera çalışmıyor diyorlar, çalışsa da qwerty olmassa olmazım :)

xxja4 deki taskmanager + tema, jtjl2deki orijinal qwerty...kamera da çalışsın :)
yardımcı olun lütfen :(

makkaveli

makkaveli

Üye
arkadaşlar size sorum olacak, ben montemi aldığımda 2010 du, geldiğinde kutulu geldi, usb - kulaklık - şarj cihazı vardı, kullanım kılavuzu vardı ve türkçeydi, jelatinler duruyodu tlfonda, kies cd si de vardı, *#06# deki imei ve batarya altındaki imei birbirini tutuyodu ve imei sorgulamada samsung s5620 yazıyordu, tlfonu öyle 1,5 yıl felan kullanmıştım, sonra imei çalındı, nasıl çalındı artık bilemiyecem, artık birinin (eş, dost, arkadaş vsvs ) eline verdim de o sırada aldı mı artık siz düşünün, çalındı işte, sonra imei değiştirdim, saçma bi nokia imei attılar, öyle de 1 yıl kullandım, gene çalındı, en son da gene attırdım, bu sefer de samsng e250 imei var, şimdi e250 nin ki var, bu tlfon geldiğinde imei s5620 yazıyordu, kutudakiyle, bataryanın altındaki ve sorguladığım imei aynıydı...

gelelim soruma.. bu tlfon orijinal midir ?

***bunu başka konuda da yazdım, cvbın gelmesi hızlı olsun diye :)

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
arkadaşlar size sorum olacak, ben montemi aldığımda 2010 du, geldiğinde kutulu geldi, usb - kulaklık - şarj cihazı vardı, kullanım kılavuzu vardı ve türkçeydi, jelatinler duruyodu tlfonda, kies cd si de vardı, *#06# deki imei ve batarya altındaki imei birbirini tutuyodu ve imei sorgulamada samsung s5620 yazıyordu, tlfonu öyle 1,5 yıl felan kullanmıştım, sonra imei çalındı, nasıl çalındı artık bilemiyecem, artık birinin (eş, dost, arkadaş vsvs ) eline verdim de o sırada aldı mı artık siz düşünün, çalındı işte, sonra imei değiştirdim, saçma bi nokia imei attılar, öyle de 1 yıl kullandım, gene çalındı, en son da gene attırdım, bu sefer de samsng e250 imei var, şimdi e250 nin ki var, bu tlfon geldiğinde imei s5620 yazıyordu, kutudakiyle, bataryanın altındaki ve sorguladığım imei aynıydı...

gelelim soruma.. bu tlfon orijinal midir ?

***bunu başka konuda da yazdım, cvbın gelmesi hızlı olsun diye :)
şimdi telefonu orjinaldir orada sorun yok siz nereden aldınız bu telefonu bunun garantisi yok mu ? ver garantiye sorunu düzeltsin

ebubekirtrkr.

Üye
abicim ben bişey soracam bu monte ye farklı bi müzik çalar yükleyebilir miyiz

makkaveli

makkaveli

Üye
garanti, yeni kelime mi :D, 2010 da almıştım ya .s 3. yıl oldu ve doldu garanti :D, aldığım yer de turkcell bayisiydi :)

alone_wolf_26

Üye
cihaza tam 3 kere yazılım atmama rağmen sorun çözülmedi bir kaç aramadan sonra ahizeden ses gelmiyor fakat hoparlöre alınca geliyor ve bu sorun teli kapatıp açmayınca düzelmiyor donanımsal sıkıntı olduğunu zannetmiyorum fakat yazılımattım farklı farklı yine düzelmedi yardım eden olursa çok sevinirim...

yusuf_2057

Üye
slm arkadaşlar monte uyumlu whatsapp yüklücemde yardımcı olabilirmisiniz

merve_kiyikoglu

Üye
Samsung gt s5620 markalı telefonuma whatsap vb. programlar indirmek istiyorum bellek hafıza kartı olmasına rağmen ''telefon hafızası dolu'' diyor.telefondaki bazı gereksiz programları nasıl silebilirim?