Samsung gt-s5620 monte için sorularınız varsa buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

ramadiso

Üye
telin tuşlar kilitli olduğu halde cebimde sürekli kapanıp açılıyo bakıyorum tel kilidi vs pin kodu istiyo acaba neden yeniden başlatıyo olabilir tşkkrlr şimdiden saol

--------------- Ekleme ---------------

bi de arkadaşım ben bu telin markasını modelini nerde bulacam ya net e yazıyorum her yerde monte
monte olunca ne oluyo

free

free

Üye
çektiğimiz fotoğrafları telefon ekranında tam ekran görme imkanı yok mu acaba

brgburak

brgburak

Üye
kardes bu montede sanal klavye yokmu hiç bi sürümde

free

free

Üye
mesajta yok sanırım sanal klavye..
ama internet için istiyorsan.. opera 5te mevcut..
ben opera 5.2 tercih ettim çünkü tam ekran yataymoduda seçtiğin zaman klavye işine yarar belki..
ama ben sanal klavyenin olmamasını tercih ediyorum ..

Ekli dosyalar

jizz

Üye
pardon yerımıdır bılmıorum telımde xxje4 surumu yuklu acaba buna tema atabılıormuyuz ve atabiliyorsak önerdiğiniz tema varmı acaba?

berkay_zm

berkay_zm

Üye
    Konu Sahibi
menüye simge ekleyebiliyoruz arkadaşlar bi arkadaş paylaşmıştı ben video player simgesi ekledim
linkini vereyim
http://www.maxicep.com/samsung/mont...tici-simgesi-ekle-resimli-anlatim-418235.html

telefonun kendi içinde öyle bi özelliği yok. ama firmwarelerle mümkün olabilir :)

telin tuşlar kilitli olduğu halde cebimde sürekli kapanıp açılıyo bakıyorum tel kilidi vs pin kodu istiyo acaba neden yeniden başlatıyo olabilir tşkkrlr şimdiden saol

bi de arkadaşım ben bu telin markasını modelini nerde bulacam ya net e yazıyorum her yerde monte
monte olunca ne oluyo
telin markası Samsung GT-s5620
telin yazılımını yeniden yüklersen sorunun çözüleceğine inanıyorum. bunu sitede araştırablrsn

çektiğimiz fotoğrafları telefon ekranında tam ekran görme imkanı yok mu acaba

fotoğraf ekranından ayarlardan araştırrsan önizleme süreleri var 3 5 sanye gibi ordan bakblrsn. şimdi elmde telefon olmadığı için seni tam olarak yönlendrmyrm . bulamzsn ayrntılı bilgi verrm :)

pardon yerımıdır bılmıorum telımde xxje4 surumu yuklu acaba buna tema atabılıormuyuz ve atabiliyorsak önerdiğiniz tema varmı acaba?

firmwire ları takip etmyrm . firmwire konu başlıklarına bakrsn bulablrsn sanırım

akdenizx

akdenizx

Üye
bazı montelerde bulunan sözlüğü nasıl diğerlerine aktarabılırız ? bende var mesela ama aynı mağzadan aldıgımız dıge rıkı arkadaşınkınde sozluk yok :)

mhmtsyk

mhmtsyk

Üye
peki xeje1 kodlu firmware de türkçe dil desteği varmı veya bulabilirmiyiz?

ene_hanzala

Üye
teşekkurler bir soru daha dün denedim telefon şarjı tamamen dolu iken şarjdan aldım ve tam 15 saat sonra baratya bitti diyerek telefon kapandı. Bu süre içerisinde her hangi bir telefon görüşmesi yapmadım mp3 dinlemedim kamerayı kullanmadım hiç birşey yapmadım sadece bekleme modunda iken 15 saat te bataryam bitti. Sizce ne yapayımm ...

akdenizx

akdenizx

Üye
teşekkurler bir soru daha dün denedim telefon şarjı tamamen dolu iken şarjdan aldım ve tam 15 saat sonra baratya bitti diyerek telefon kapandı. Bu süre içerisinde her hangi bir telefon görüşmesi yapmadım mp3 dinlemedim kamerayı kullanmadım hiç birşey yapmadım sadece bekleme modunda iken 15 saat te bataryam bitti. Sizce ne yapayımm ...

Garanti kapsamında ise en iyi çözüm , garantiye göndermek ! Batarya'da yada şarj aletince sorun olduğu aşikar. Ancak garantiye gönderirken , mutlaka detaylı bir arıza raporu ile gönderiniz derim . . :sopa:

mrhygt

Üye
arkadaşlar cevapsız aramalar olduğunda bakıp kapatıyorum ekrandan ama daha sonra 1 mesaf geldiğinde ekranda eski cevapsız arama da gösteriliyor buna çözüm bulan var mı?

berkay_zm

berkay_zm

Üye
    Konu Sahibi
bazı montelerde bulunan sözlüğü nasıl diğerlerine aktarabılırız ? bende var mesela ama aynı mağzadan aldıgımız dıge rıkı arkadaşınkınde sozluk yok :)

sozlugu gonderemezsiniz de .. yazilimi yeniden kurarsaniz olabilir. onun haricinde jar uzantili sozlukleri uygulama olarak indirebilirsnz

peki xeje1 kodlu firmware de türkçe dil desteği varmı veya bulabilirmiyiz?

biraz arastirdim ama bulamadim ilerleyen zamanlarda cikabilir

free

free

Üye
samsung monte için bu tarz bir hoparlör var mı acaba

ya da şu tarz kısacası hem yan tutacak hem hoparlör olacak bir ürün

mhmtsyk

mhmtsyk

Üye
son bir soru youtube da monteye ıphone4 menüsü yapılmış acaba çok araştırdım amam bulamadım acaba senin bildiğin bir link varmı? şimdiden teşekkürler...

ene_hanzala

Üye
arkadaşlar 3g widget ve rss güncelemelerini kapattım şuan 2. gününde şarjım ...

arkadaşlar video 240*400 dışında ki video ları izleyemiyorum. desteklenmeyen içerik diyor ne yapmam lazım

berkay_zm

berkay_zm

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar cevapsız aramalar olduğunda bakıp kapatıyorum ekrandan ama daha sonra 1 mesaf geldiğinde ekranda eski cevapsız arama da gösteriliyor buna çözüm bulan var mı?

cikis dedikten sonra kayitlara gir. ordancevapsiz arayan kisiye gir ve cik :)

son bir soru youtube da monteye ıphone4 menüsü yapılmış acaba çok araştırdım amam bulamadım acaba senin bildiğin bir link varmı? şimdiden teşekkürler...
videoyu paylasirsan yardimci olabilirm

arkadaşlar 3g widget ve rss güncelemelerini kapattım şuan 2. gününde şarjım ...

arkadaşlar video 240*400 dışında ki video ları izleyemiyorum. desteklenmeyen içerik diyor ne yapmam lazım

zaten telefon mp4 calistoriyo en fazla. ama any.video converter indirip videolarini ozellestirilmis mp4 e cevir yuksek kalitede izlersn

cernnk

cernnk

Üye
ben bilgisayardaki videoları telefonumda açtığımda desteklenmeyen çözünürlük yazıyor ve izleyemiyorum. izleyebilmem için ne yapmam gerekir?

monteboy

monteboy

Üye
Alarm calarken dur tusuna guzel basilmiyor

baranselona

baranselona

Üye
ben bilgisayardaki videoları telefonumda açtığımda desteklenmeyen çözünürlük yazıyor ve izleyemiyorum. izleyebilmem için ne yapmam gerekir?

burada anlatılmış hemde HD çeviriyo(bende çalışışıyor ve çok kaliteli)