Samsung gt-s5620 monte için sorularınız varsa buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

blind_guardian

Üye
telefon kilidi girmiştim az once telefonu acıp kapattım ve simdi bana şifre soruyor unuttugum icin giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

kimse gormuyor mu yaff :(

rain001

rain001

Üye
monte için widget bulamadım ve de güzel uygulamalar, programlar var mı??

emhhre

Üye
Hocam iyi gunler ben wifiyle nete baglandimda youtube dan sorunsuz vide izliyebiliyorun ama gsm uzerinden nete girdimde 3g+ da baglansam bile videolari acmamiyorum arabellege aliniyo diyor %0 da kaliyor ve acmiyor sebebi nedir acaba?

okn44

Üye
telefona uygun hareket destekli oyun warmı?? örneğin nfs shift i telefon sanal tuş kullanmadan oynamak için??? şimdiden teşekkürler...

ekremozo

ekremozo

Üye
Bir soruda benden. Widget var mı bu telefon için?
Forumda program var ama widget yok ?=??

baranselona

baranselona

Üye
monte için widget bulamadım ve de güzel uygulamalar, programlar var mı??

Bir soruda benden. Widget var mı bu telefon için?
Forumda program var ama widget yok ?=??

bu widgetleri önceki sayfalarda paylaşmıştım

Monte için değişik bir MSN widgeti(telefonda yüklü ama int. Olmadığı için çalıştırmadım)

monte için masa üstündeki widgete tıklayarak MESAJ yazma

monte için android saat widget i

widgetleri yüklemek için indirdiğiniz zipli dosyayı winrar ile açın
içindeki WGT ve HTML uzantılı dosyaları telefonunuza atın
sonra telefonunuzdan HTML uzantılı dosyayı seçin
internete giriyomuş gibi gösterir ama girmez
açılan pencereden indir yükle vb.. yazıya tıklayın kurulsun
sonra masa üstünden widget e gelin ve ekrana sürükleyin

EĞER daha fazla widget vb. istiyorsanız s5620.pl sitesine girip bakabilirsiniz site lehçe ama google direk çeviriyor bende

OYUN VE PROGRAM İÇİN ŞU LİNKTE GEREKLİ BİLGİLER OYUNLAR VE PROGRAMLAR MEVCUT
http://www.maxicep.com/samsung/last...duvarkagidi-bilgiler-28-08-2010-a-322495.html

Hocam iyi gunler ben wifiyle nete baglandimda youtube dan sorunsuz vide izliyebiliyorun ama gsm uzerinden nete girdimde 3g+ da baglansam bile videolari acmamiyorum arabellege aliniyo diyor %0 da kaliyor ve acmiyor sebebi nedir acaba?

BU sorunun sebebi şudur eğer vod ayarlarınız WİFİ modeme ayarlıysa wifiden video izleyebilirsiniz ama GSM üzerinden video izlemek isterseniz şu ayarları yapmalısınız
*ayarlar-uygulama ayarları-medya oynatıcı-VOD ayarları ve burdan gsm operatörünüzü seçin kaydedin
bu ayarlardan sonra m.youtube ve m.dailymotion dan GSM üzerinden video izleyebilirsiniz

telefona uygun hareket destekli oyun warmı?? örneğin nfs shift i telefon sanal tuş kullanmadan oynamak için??? şimdiden teşekkürler...

samsung monteye uygun hareket destekli(sensörlü) oyun piyasada yok ve de çıkmıyacak gibi kimse uğraşmıyor ama bence (ridge racer drift-asphalt4 gibi oyunlar böylede zevkli)

telefon kilidi girmiştim az once telefonu acıp kapattım ve simdi bana şifre soruyor unuttugum icin giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

kimse gormuyor mu yaff :(

kardeş senin sorunun hakkında bi bilgim yok ama bi telefoncuya göster halleder heralde

iyi akşamlar

fear__r6

Üye
selam arkadaşlar.monte için navigasyon programı varmı.

ekremozo

ekremozo

Üye
selam arkadaşlar.monte için navigasyon programı varmı.

kendi içinde google maps var ben 3.02 kurdum süper çalışıyor. olmazsa forumda linki vardı.

Benım sorum şu : monte için en uygun FW hangisi? Hangisini yükleyeyim? Uygun fw hangisi ?

baranselona

baranselona

Üye
kendi içinde google maps var ben 3.02 kurdum süper çalışıyor. olmazsa forumda linki vardı.

Benım sorum şu : monte için en uygun FW hangisi? Hangisini yükleyeyim? Uygun fw hangisi ?

eğer hiç aksama -donma-resetlenme olmasın diyosan kendim kullandığım ve okadar program-oyun yüklediğim halde en ufak bi sorun yaşamadığım s5620JTJC2 fw sini tavsiye ederim nerden bulacağını bilmiyorum ama bence çok kaliteli

ORJİNAL OLMAYAN bazı FW lerde t9 yok menüde vb rusça harfler cümleler var
bazı FW lerde kamera çalışmıyor
bazılarında bluetooth la video vb. büyük ölçekli dosyalar atıldığında reset atılyor

ama kendi kullandığım yazılımda hiç böyle şeylerle karşılaşmadım
eğer fw yükliyeceksen tr deki orjinalini yükle(jtjc2) eğer avrupa yazılımlarını yüklersen sorun oluşabilir

AVRUPA YAZILIMLARININ en iyisi bence MFJF1 yazılımıdır
bu MFJF1 yazılımının içinde route66 yani samsung LBS navigasyon programı ana menüdedir
ayrıca MFJF1 yazılımına android mod-iphone mod-windows mod gibi temalar eklenebiliyor

BU yazılımları yüklersen telefon şu şekilde garanti dışı kalır
eğer yazılımdan kaynaklı bir sorun olursa garanti dışı kalır fakat servise göndermeden önce orj. yazılımını yüklersen bi problem olmaz

FAKAT telefonun yazılımsal değilde donanımsal bi problemi varsa garanti dışı kalmaz arkdaşn starı nın ekranını değiştirdiler(çizik var diye şikayet etti) yazılımıda norm değildi hiç bişi olmadı:oke:

iyi akşamlar

free

free

Üye
samsung montede duvar kağıdı ayarı var da ekran koruyucu ayarı nerde acaba bulamadım da

arddtor

Üye
kardes ben bunu telefona indiremiyorum DESTEKLENMEYEN İCERİK hatası werior bilgiasayara indirip atmayı denedim oda basarısız oldu nasıl yukleyebilirim ??

sert-ac

Üye
arkadaşım bu sitede varmı bilmiyorum ama ayrıntılı bi şekilde tema atabileceğim fimewire nasıl yükliyeceğimi ve temayı nasıl yukliyeceğimi bi anlatsan resimli filan nasıl süper olur anlatamam sana

baranselona

baranselona

Üye
arkadaşım bu sitede varmı bilmiyorum ama ayrıntılı bi şekilde tema atabileceğim fimewire nasıl yükliyeceğimi ve temayı nasıl yukliyeceğimi bi anlatsan resimli filan nasıl süper olur anlatamam sana

eğer tema yükleyebileceğin bir fw arıyorsan bu MFJF1 dir içinde ayrıca route66 yı da barındırır nasıl kurulacağı detaylı şekilde aşağıdaki linkte anlatılmıştır

http://www.maxicep.com/samsung-uygu...rmwareli-route-66-turkce-destekli-422853.html

eğer task manager li bir fw istersende aşağıdaki linke bakmalısın
http://www.maxicep.com/samsung/samsung-monte-task-manager-en-sorunsuz-firmware-burada-416748.html

sana tavsiyem MFJF1 route66 lı yazılımdır temaların çoğuda bu yazılıma uygundur

tema olarakta bu linklerde anlatılmış ama yeterli depil gibi denemek istersin diye linkleride vereyim

http://www.maxicep.com/samsung/monte-android-mod-406531.html

http://www.maxicep.com/samsung/samsung-monte-hero-mod-v1-6-aciklamali-kurulum-420655.html

ama bu FW leri ve MOD ları yüklersen telefonda yazılımsal bi sorun olduğunda garanti dışı kalır:evet:

iyi günler

replastone

Üye
Arkadaşlar çabuk cevap alırsam diye buraya da yazıyorum sorunumu. Telefonuma XEJE1 sürümü ve sonrasında android modu sorunsuz yükledim. Herşey yolunda ama şu an ekranda cevapsız çağrı ve gelen mesajları göstermiyor. Kimler aramış göremiyorum. Bu android moddan mı kaynaklı? Çözümü var mı? Hero modda da aynı şey oluyor mu? Cevaplar için şimdiden sağolun..

jetgil

jetgil

Üye
Monte almayı düşünüyom memnum kalırmıyım?

baranselona

baranselona

Üye
Arkadaşlar çabuk cevap alırsam diye buraya da yazıyorum sorunumu. Telefonuma XEJE1 sürümü ve sonrasında android modu sorunsuz yükledim. Herşey yolunda ama şu an ekranda cevapsız çağrı ve gelen mesajları göstermiyor. Kimler aramış göremiyorum. Bu android moddan mı kaynaklı? Çözümü var mı? Hero modda da aynı şey oluyor mu? Cevaplar için şimdiden sağolun..

kardeş bende bugün MFJF1 TR destekli yazılımını yükledim ROUTE66 geldi üstüne bide hero mod u yükledim task manager falan herşey geldi biraz ağırlaştı ama çok güzel oldu bendede görünmüyor gelen aramalar mesajlar ama şöyle yaparsan görünür telefon bekleme modundayken bi kere tuş kilidine basınca arkadaki ekran koruyucu geliyor o ekranda görülüyor arama mesaj vb..

Monte almayı düşünüyom memnum kalırmıyım?
kullanıcıdan kullanıcıya değişir ama ben çok memnunum çok güzel bi cihaz kesinlikle tavsiye ederim

iyi akşamlar

emreburkan

Üye
Akıllı kilit aktif olmuyor yardımcı olurmusun şekil çizerek kilit açma lütfen yardımm