SAMSUNG GT 5233W bolt programı yüklendi ama video acamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uzundereli

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG GT 5233W bolt programı yüklendi ama video acamıyorum
:hmmm ARKADASLAR BNDE SAMSUNG GT 5233W VAR. FACEBOOK TAN FLN VIDEO IZLEMEK ICIN BOLT PROGRAMI YÜKLEDIM . AMA HALA VIDEO ACILMIYOR.BU KONUYLA İLGİLİ PROGRAM BILEN ARKADASLAR VARMI. VEYA O PROGRAMI INDIREBILCEGIM BI DOWNLOAD LİNKİ :islik

mj_emre

Üye
Merhaba arkadaşım malesef face-den video hiçbir star wifi açmıyor,androit,gio işlemciler açar anca,benim sorunumda wiralesten youtubeden video açmak,bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim,saygılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Merhaba arkadaşım malesef face-den video hiçbir star wifi açmıyor,androit,gio işlemciler açar anca,benim sorunumda wiralesten youtubeden video açmak,bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim,saygılar

samsung telefonda hiç denemedimde bildiğim kadarıyla andorid tellerde skyfire çalışıyor onu denesene işini görür galiba

Utku

Utku

Üye
youtube ile idare edeceksin başka yapacak birşey yok

xorhanx194

xorhanx194

Üye
wifi den video izlwmek icn ayarlar uygulma ayarlarii medya oyati
ci vod ayarlarii baglanti ve burdan wifi profilini sec boylwce youtube videolarini wifiden izleyeblrsn

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
:hmmm ARKADASLAR BNDE SAMSUNG GT 5233W VAR. FACEBOOK TAN FLN VIDEO IZLEMEK ICIN BOLT PROGRAMI YÜKLEDIM . AMA HALA VIDEO ACILMIYOR.BU KONUYLA İLGİLİ PROGRAM BILEN ARKADASLAR VARMI. VEYA O PROGRAMI INDIREBILCEGIM BI DOWNLOAD LİNKİ :islik

bolt browser indirmek için:
www.boltbrowser.com/aindex

indirdikten sonra uygulamayı aç ve media settings'e bas. Aşağıdan video ayarlarına gel. Videoyu aç. Alttaki soruya NO de. Videoyu tekrar aç. Zaten bu sefer açılacak. Soruya yes de ve çık. Bu kadar :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt