c5 03 internetten video izleme programı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

diyot

Üye
    Konu Sahibi
c5 03 internetten video izleme programı ?
Arkadaşlar öncelikle mrb.
ben bu telefonu aldım internetten video izlemek istiyorum. Youtube ve facebook gibi sitelerden izleyebiliyorum sadece onlardada bazen hafıza dolu bazı uygulamaları kapatın diye hata veriyor. Bazende bir siteye girdiğimde örneğin ösymnin sitesi diyelim sayfanın tamamı dolmadan yine afıza dolu bazı uygulamaları kapatın diye hata alıyorum oysaki tek çalışan uygulama web :S :S
bir sonraki sorunum ise başlıktada yazdığım gibi video programı istiyorum. yani bu film izleme siteleri war partlar halinde bazı sitelere yüklüyorlar filmleri bende izlemek istiyorum ama flash player yüklü değil diyor. flash player bulamadım warsa web tarayıcısı yada flash player download linki atabilirmisiniz....
Şimdiden Teşekkürler

neşter1461

neşter1461

Üye
aslanım senin telefon flash playerı destekliyormu ki.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
Telefonda flash lite var :) Sadece youtubeden videoları açar :) Normal flash desteğide olmaz o telefona .. Yani geçmiş olsun .. böyle devam etmek zorundasın maalesef :)

ama bi dakka ya :) Bolt browser vardı .. benim eski telefondada flash lite vardı ve bolt açmıştı bi ara videoları .. Sen symbian s60 bölümüne bi göz gezdir orada bulabilirsin belki bişeyler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt