c5 03 internetten video izleme programı ?

Sponsorlu Bağlantılar

diyot

Üye
    Konu Sahibi
c5 03 internetten video izleme programı ?
Arkadaşlar öncelikle mrb.
ben bu telefonu aldım internetten video izlemek istiyorum. Youtube ve facebook gibi sitelerden izleyebiliyorum sadece onlardada bazen hafıza dolu bazı uygulamaları kapatın diye hata veriyor. Bazende bir siteye girdiğimde örneğin ösymnin sitesi diyelim sayfanın tamamı dolmadan yine afıza dolu bazı uygulamaları kapatın diye hata alıyorum oysaki tek çalışan uygulama web :S :S
bir sonraki sorunum ise başlıktada yazdığım gibi video programı istiyorum. yani bu film izleme siteleri war partlar halinde bazı sitelere yüklüyorlar filmleri bende izlemek istiyorum ama flash player yüklü değil diyor. flash player bulamadım warsa web tarayıcısı yada flash player download linki atabilirmisiniz....
Şimdiden Teşekkürler..
arkadaşlar bu konuyu yanlış yerde açtım. diğer konunun silinmesini rica ediyorum bir MOD arkadaştan... linki burda
http://www.maxicep.com/cep-telefonlari-genel/c5-03-internetten-video-izleme-programi-586220.html

mstf_l

mstf_l

Üye
  • Beğen
Tepkiler: diyot
anılbaran

anılbaran

Üye
@anılbaran ustam teşekkürler ilgilendiğiniz için. bu video işini çözdü.
diğer sorunuma bir çözüm bulabilirmiyiz. bazı sitelerde özellikle resimlerin çok olduğu sitelerde hafıza dolu. Bazı uygulamaları kapatın hatası alıyorum bunu nasıl giderebilirim.

web tarayıcı ayarlarını yaparsan daha iyi olur.. Aiopatch yükle telefona . Tel hackliyse tabi . Ayarlar / sayfa/içerigi yükle oraya gel grntler(flash olmayan) a tıkla . Bi temefektini kapat. Bktın olmuyor sifırlarız telefonu bi kendine gelir

• Beğen
Tepkiler: diyot ve Symbianist

diyot

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir sorum daha olucak bu hepsinden önemli. Ben telefonu aldığım günden beri foto felan çekiyorum ama çektiğim bazı fotolar yok neden neden diye düşünürken bugün farkettimki çektiğim her fotoğraf kaydedilmiyormuş. Bugün birkaç foto çekim dedim çektiğim fotolara bakmak istediğimde hepsini kaydetmemiş :S :S ben fotoyu çekince telefon kendi kafasına göre davranıyo ve bazılarını kayıt etmiyor. Bununla ilgili bir bilgisi olan warmı :)

----------Eklendi @ 17:34:31 ---------- Yazıldı @ 17:22:06 ----------

web tarayıcı ayarlarını yaparsan daha iyi olur.. Aiopatch yükle telefona . Tel hackliyse tabi . Ayarlar / sayfa/içerigi yükle oraya gel grntler(flash olmayan) a tıkla . Bi temefektini kapat. Bktın olmuyor sifırlarız telefonu bi kendine gelir
ustam şimdi hackliyse diyorsunuzda biçok konuda bu hacki okudum yapıyım dedim bi türlü beceremedim :) onların söyledikleri herşeyi yapıyorum ama belli bir yerden sonra gitmiyor. mesela ordakiler yes no diyorlar yes e basın ben basıyorm devamı gelmiyor :S

ahmet yusa

ahmet yusa

Üye
maxicep.com/symbian-3-sistem-modifikasyon/en-kolay-yoldan-tum-symbian-cihazlarini-hackleme-symbian-3-anna-belle-s60v5-s60v3-548312.html

• Beğen
Tepkiler: diyot

WANHELSİNK1991

Üye
iyi günler benim c5 03 tel var youtube de video izlerken altınada yazan standart video sisteminde izle ye tıkladım bundan nasıl çıkarız geri acaba ..

cemil19

Üye
anılbaran dostum bende yanlışlık c5 03 ile youtube de video izlerken yanlışla standart videoya tıkladım eski haline çeviremiyorum yardım edermisin lütfen..

anılbaran

anılbaran

Üye
Atacanın veridiği link de anlatım mevcut oradan bakabilirsin kardeşim

Üst Alt