Samsung Galaxy SIII'ünüz ne kadar ısınıyor ?

PriZm

Üye
Birşey olmaz ona çok iyi anlaşıyorum onunla

Ve çok iyi bakıyorum ona

arada max payne ve modern combat 4 oynuyorum ama ısı pek artmıyor stock kernel+stock rom 4.1.2 ısı hissedilir derecede artıyor ama rahatsızlık vericek gibi değil

buda sadece sarj sarj + oyun gormek isteyen varmi?

SiyahKernel'de bir problem var. Yank555.lu 1.5h uzun kullanımdan sonra sadece 35C

adam 50 derece yapmıs ver coskuyu bende zorlarsam 70 i bulduracam az kaldı

PriZm

Üye

beyler yalnız batarya sıcaklıkları yani işlemci değil işlemci ısısını nereden ölçebilirim ?

- - - Eklendi - - -

aynen ,telefonu kapatıp koysaydın keşke

S3 ve Note 2 de sensör farklı.Battery temperature dediği aslında Exynos' un sıcaklığı.Sensör çipsetin içinde.

S3 ve Note 2 de sensör farklı.Battery temperature dediği aslında Exynos' un sıcaklığı.Sensör çipsetin içinde.

Uzun süre oyundan sonra;

Yank555 kernel sağolsun en stabil en hızlı batarya performansı en iyi olan kernel. 700mb zram desteği de var

PriZm

Üye
Napçan 700 mb zRam'i

Yank555 kernelin xda'daki konusu kapanmis s3 icin

Kendi forumları var source'yi de private repositorylerde saklıyorlar. Üyelik onayla gerçekleşiyor bende var bi' tane üyelik Link istiyorsan atabilirim Sammy veya CM

badmus

Üye

Kendi forumları var source'yi de private repositorylerde saklıyorlar. Üyelik onayla gerçekleşiyor bende var bi' tane üyelik Link istiyorsan atabilirim Sammy veya CM

Ikisininde linkini verebilirsen ozelden veya buradan cok memnun kalirim

Ikisininde linkini verebilirsen ozelden veya buradan cok memnun kalirim

Özelden atayım şimdi paylaşmak uygun olmaz.

Edit: Yeni sürüm forum sunucusuna yüklenmiş link atamıyorum. İnternetim gelsin upload ederim veya üyelik al onaylanırsa indirirsin yank555-lu.net

badmus

Üye

Özelden atayım şimdi paylaşmak uygun olmaz.

Edit: Yeni sürüm forum sunucusuna yüklenmiş link atamıyorum. İnternetim gelsin upload ederim veya üyelik al onaylanırsa indirirsin yank555-lu.net

Tamam

Ozelden mesaj attim

Türe

Üye
Ben buldum netten