Samsung Galaxy SIII Hakkında yorumum (Sıkılmayanlara ve Merak edenlere !)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uruloki

Uruloki

Üye
4s olduğu için :ehe ama buda s3 daha üstün olduğu yerlerde var ama s3 ün de daha üstün olduğu yerler var :oke:

kısacası s3 ten memnunum :)

- - - Eklendi - - -

Anlatıma teşekkür edenlere:rica: pop-up programla ne kadar stabil olur acaba onuda merak ettim ?

bu arada beyler apkmania.com'a ne olmuş bilen var mı ? çöktü sanırım :( :ağlarım:

- - - Eklendi - - -

güzel güzel dediğim gibi s2 nin yenilenmiş versiyonu çoğu şeyi neredeyse aynı

- - - Eklendi - - -

üniversite'de telefonu yine değiştireceğim için ve 2 yıl boyunca çıkan oyunların tümünü açacağını sandığım için özellikle one x i tercih etmedim birde batarya sorunu var onların 1600 küsür mAh tı yanılmıyorsam hemde sökülemiyor :( ama s3 te 2100 mAh hemde sökebiliyorsun :ehe

- - - Eklendi - - -

sağol :)

2 sene boyunca çıkacak oyunları oynayacağını dusundugun için one x almadın demek tam bir komedi benchmarkla bakmaya devam et one x in batarya 1800 mAh bu arada

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

2 sene boyunca çıkacak oyunları oynayacağını dusundugun için one x almadın demek tam bir komedi benchmarkla bakmaya devam et one x in batarya 1800 mAh bu arada

biliyorum benchmarkların bişey desteği yoktu oyüzden one x düşük puan alıyordu tegra 3 ün ne demek olduğunuda çok iyi biliyorum tam bir şarz düşmanı ama çok kaliteli grafikler sunan bir gpu zaten oyunla pek işim olmuyor genelde gta tarzı oyunlar oynuyorum özellikle yarış oyunları real racing 2 yi s2 de ve note'da bitirdim sıra s3 e geldi ama benim hoşuma giden cihaz s3 tü ve halan daha s3 benim için bataryanın sökülebilmesi önemli ve şarzın uzun gitmeside çok çok önemli bu ikisini s3 başarıyla gerçekleştiriyor

one x daha güçlü ama bana ters bir cihaz ben hem 808 alacam :p :ehe şaka şaka :ehe

one x daha güçlü ama benim aradığım cihaz değil belirttiğim özelliklerden dolayı :oke:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Hasan imzana şöyle şekilli bi One X koyuver artık :ehe

Uruloki

Uruloki

Üye
Hasan imzana şöyle şekilli bi One X koyuver artık :ehe

Koyucam abi ama net yok cepnet sagolsun giriyoruz

Ve talip eğer öyle yazarsan sorun yok ama su an sgs bile oyunları calistirabiliyorsa böyle yazmam yanlis misal benchmark dedin yarın adreno 320li cihazlar çıkacak millet ooooo uçuyor kaçıyor önemli olan o değil benchmarkla sacmaladigi şöyle kanitlayabilirim bariz şekilde gsmarena hem ics stok hemde jb stok s3 e bench yapmış bir tek sunspider daha iyi sonuç veriyor onunda güçle.alakası yok sistemle alakası var isteyen gsmarenadan bakabilir yani benchmarkla demeyin bana ve yine tegra 3 bataryadada en iyisi fakat yazılım desteği misal s3 dört çekirdek çalışırken tüm işlemlerde one x sallama işlemlerde 1.5ghz tek çekirdek az güç isteyenlerden 1.4ghz çift çekirdek en fazla guc isteyenlerde 1.2 ghz çalışıyor ama sistem saçma olunca kullanamıyor tabi bunu ki romlar ve kerelerle az çok düzelen bir durum bu

Uruloki

Uruloki

Üye
Tabletim samsung 1 senede ics geldi nasıl hız samsung un iyi mi en gözde cihazlara önce gelir her firma gibi htc de en kısa sürede veren firmalardan guncellemeleri ki jb konusunda samsung a gecilebilirler belki

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

Ve talip eğer öyle yazarsan sorun yok ama su an sgs bile oyunları calistirabiliyorsa böyle yazmam yanlis misal benchmark dedin yarın adreno 320li cihazlar çıkacak millet ooooo uçuyor kaçıyor önemli olan o değil benchmarkla sacmaladigi şöyle kanitlayabilirim bariz şekilde gsmarena hem ics stok hemde jb stok s3 e bench yapmış bir tek sunspider daha iyi sonuç veriyor onunda güçle.alakası yok sistemle alakası var isteyen gsmarenadan bakabilir yani benchmarkla demeyin bana ve yine tegra 3 bataryadada en iyisi fakat yazılım desteği misal s3 dört çekirdek çalışırken tüm işlemlerde one x sallama işlemlerde 1.5ghz tek çekirdek az güç isteyenlerden 1.4ghz çift çekirdek en fazla guc isteyenlerde 1.2 ghz çalışıyor ama sistem saçma olunca kullanamıyor tabi bunu ki romlar ve kerelerle az çok düzelen bir durum bu

kessinlikle ;) Adam haklı Talip dağılıyoruz hadi

- - - Eklendi - - -

:ehe birde hTC lere güncelleme geç çıkıyor ICS'i daha yeni aldılar :evet:

ben android konusunda güncellemenin çok önemli olduğunu düşünmüyorum çünkü güncellemeden önce custom romu geliyor zaten hem daha iyi romlar

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

zaten ben one x kötü demedim canım donanım olarakta üstün onu kabul ediyorum birde şu dediğim yazılımsal özellikler de olsaydı süper olacaktı mesela s3 siz ona baktığınız sürece ekranı kapatmıyor (karanlıkta çalışmıyor :( ) Pop up play ile video izlerken diğer işlemlerimede yetişebiliyorum webde rahatça gezebiliyorum kısacası bana yeten bir cihaz :) bana s2 de yetiyordu ama elime s2 fiyatına s3 almak gibi bir fırsat geçince s3 aldım :) birde hTC lerin uluslar arası garantisi var mı onu biliyormusunuz ?

Uruloki

Uruloki

Üye
Bootloader olmasa gomecem cm10 ve özel kernelini o zaman benchmark görür millet youtube da bu iki bilesenle onune çıkan cihazı eziyor ışte hep optimizsazyon diyoruz ya hep bu

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

kessinlikle ;) Adam haklı Talip dağılıyoruz hadi

- - - Eklendi - - -

ben android konusunda güncellemenin çok önemli olduğunu düşünmüyorum çünkü güncellemeden önce custom romu geliyor zaten hem daha iyi romlar

katılıyorum :evet: ama cihazım garanti dışı kalıyor yoksa ben bir saniye bile durmam 5800'ımın garantisi bitince direk romları gömmüştüm mesela ona hatta brick bile etmiştim romu tekrar yükleyerek düzeltmiştim ama c6 fw leri neydi be o günler 100 MB lık dosyalar yarım saatte inerdi 512 kb/s internetle :ehe

sonuç olarak one x daha güçlü onu kabul ediyorum o konuda dağılalım ama dediğim özellikler yok

- - - Eklendi - - -

Bootloader olmasa gomecem cm10 ve özel kernelini o zaman benchmark görür millet youtube da bu iki bilesenle onune çıkan cihazı eziyor ışte hep optimizsazyon diyoruz ya hep bu

evet :ehe one x ler en fazla kaç ghz'yi görüyorlar oc ile ? ben 1.9 GHZ s3 görmüştüm benchmarkta :ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

kırılmıyor mu bootloader ?

Uruloki

Uruloki

Üye
katılıyorum :evet: ama cihazım garanti dışı kalıyor yoksa ben bir saniye bile durmam 5800'ımın garantisi bitince direk romları gömmüştüm mesela ona hatta brick bile etmiştim romu tekrar yükleyerek düzeltmiştim ama c6 fw leri neydi be o günler 100 MB lık dosyalar yarım saatte inerdi 512 kb/s internetle :ehe

sonuç olarak one x daha güçlü onu kabul ediyorum o konuda dağılalım ama dediğim özellikler yok

- - - Eklendi - - -

evet :ehe one x ler en fazla kaç ghz'yi görüyorlar oc ile ? ben 1.9 GHZ s3 görmüştüm benchmarkta :ehe

1.7 ghz ama öyle ki su an gpu 416mhz ye ayarlı tegra 3 fabrika çıkış 520(ki bunu normal cpu hızı stok rom ve kernelle 520mhz de çalışan gpu yu glbenchmark soktugunda 110fps veriyor ve evet eygpt screen) demek ki htc downclock yapmış adamlar bunu 600 e kadar çıkardı gerçi onlarla pek ilgilenemiyoruz malum garanti iste yoksa tablette aosp jb alpha var :D

Ayrıca saydigin ozelliklere gerek yok bence bi batarya değiştirilmemesi ve sd kart olayı kötü yoksa akıllı bekleme bir uygulamaya bakıyor markette var keza pop up da öyle.itiraz eden youtube tegra 3 şovlarini izlesin

Uruloki

Uruloki

Üye

kırılmıyor mu bootloader ?

Kiriliyor htcdev.com dan bir program çekiyorsunuz o da senin imei ni ve geliştirici no nu aliyor garantide çıkıyor direk eee kaldık böyle

Abi anlamadiysan affola cihaz otomatik düzeltiyor da kaldirmadimda seviyorum bu olayı :D

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

1.7 ghz ama öyle ki su an gpu 416mhz ye ayarlı tegra 3 fabrika çıkış 520(ki bunu normal cpu hızı stok rom ve kernelle 520mhz de çalışan gpu yu glbenchmark soktugunda 110fps veriyor ve evet eygpt screen) demek ki htc downclock yapmış adamlar bunu 600 e kadar çıkardı gerçi onlarla pek ilgilenemiyoruz malum garanti iste yoksa tablette aosp jb alpha var :D

Ayrıca saydigin ozelliklere gerek yok bence bi batarya değiştirilmemesi ve sd kart olayı kötü yoksa akıllı bekleme bir uygulamaya bakıyor markette var keza pop up da öyle.itiraz eden youtube tegra 3 şovlarini izlesin

tegra 3 dünyanın en iyi gpusu zaten benim için,o özellikler senin için gereksiz ama benim için gerekli beni s3 2 yıl götürmez mi ? götürür hemde rahatça götürür one x te götürür her ikiside götürür şuanda zaten bu cihazları zorlayacak oyun yok sanırım :ehe

incitemfm

incitemfm

Üye
tegra 3 dünyanın en iyi gpusu zaten benim için,o özellikler senin için gereksiz ama benim için gerekli beni s3 2 yıl götürmez mi ? götürür hemde rahatça götürür one x te götürür her ikiside götürür şuanda zaten bu cihazları zorlayacak oyun yok sanırım :ehe

s2 s3 jbnexus bunlar cok saglam suan

- - - Eklendi - - -

onexi unuttum

Uruloki

Uruloki

Üye

Evt zorlayacak oyun yok çünkü dört çekirdek desteğine sahip oyun çıkmadı :D he ışte o özellikler insandan insana degisiyor yapacak bir şey yok ama yapacak bir şey de yok ama samsung a kizginim bu ara note 2 ne yahu resmen s3 u copy yapıp fotoşok da büyütüp paste yapmışlar hatta fotoşok değil paintte yapmışlar yuh arkadaş ya

El-CD

El-CD

Üye

Evt zorlayacak oyun yok çünkü dört çekirdek desteğine sahip oyun çıkmadı :D he ışte o özellikler insandan insana degisiyor yapacak bir şey yok ama yapacak bir şey de yok ama samsung a kizginim bu ara note 2 ne yahu resmen s3 u copy yapıp fotoşok da büyütüp paste yapmışlar hatta fotoşok değil paintte yapmışlar yuh arkadaş ya

Ozellikleri yeter is dunyasinin yeni krali.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

s3 gibi olmuş ama köşeleri note 1 e çok benziyor ya abi ben note 1 kullandım ele sığmıyor onlar 2 elle kullanmak gerekiyor bendeki s3 ü bile tek elle kullanırken zorlanıyorum bazen

Uruloki

Uruloki

Üye
Ozellikleri yeter is dunyasinin yeni krali.

Iyide çıktığında s3 den pahalı olacak ne gereği var almanin onu hem iş dünyasıyla ne alakası var millet telefonu çıkarıp üstüne not almak mi istiyorduda samsung bunu çıkardı note u alanlarin anca %15 i bu olayı kullaniyordur yani para vermeye değmez s3 alınır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt