Samsung Galaxy SIII 16GB Beyaz GT-I9300 < Pasaport Kayıtlı >

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy SIII 16GB Beyaz GT-I9300 < Pasaport Kayıtlı >

Arkadaşlar 28/08/2012'de Almanya'dan getirtilip pasaporta işlettirdiğim Beyaz SIII'ümü satıyorum,telefonum çok temizdir sadece arka kapağında soyulmalar vardır arka kapakta Gittigidiyor gibi sitelerden veya Yetkili servislerden temin edilebilmektedir
resimde görülen soyulmalar haricinde cihaz sıfırdan farksızdır,Türkiye'ye geldiğinde Sammobile'den Türkiye Resmi yazılımı(Rom) atılaraktan Türkiye'deki SIII'lerden hiçbir farkının olmaması sağlanmıştır kies'te dahi anlaşılamıyor :evet: zarar olarak hiçbir zararı yoktur bu konuda içiniz rahat olsun :)

diyeceksiniz ki bu telefonun garantisi yok ben bu telefonu almaya çekinirim :evet: haklısınız ben olsam bende çekinirdim ama korkmayın :

telefon açıldığından itibaren Türkiye'de (Samsung'un Uluslar Arası Garantisi ile ) 1 Yıl donanımsal arızalara karşı garantisi vardır ayrıca yazılımsal olarak tarafımca 2 yıl garantiyide ben veriyorum üstelik TeamViewer üzerinden kendi bilgisayarınız ile :evet:

diyeceksiniz ki bu telefon kapanır bilmem ne olur,hayır olmaz çünkü bu telefon yasal olarak kayıt edilmiştir :evet:

Kutusu,şarj aleti,kulaklığı,usb kablosu,garanti belgesi ve diğer belgeler + ilk alındığında üzerinde bulunan jelatinler mevcuttur ve cihazla beraber gönderilecektir :evet:

ayrıca telefonun yanında 75 TL değerindeki faturalı Sandisk 32 GB Class 10 30 mb/s Su Geçirmez Hafıza Kartını Hediye Ediyorum :evet:

SDSDQUA-032G-U46A

Fiyat Olarak İse 1.200 TL İstiyorum Tabi Pazarlık Payı Var :evet:
eğer düşünürseniz yorum atabilir veya pm de atabilirsiniz :)

Unutmayın ki Türkiye'de Satılan SIII'lerden Tek Farkı Garantisinin 1 yıl olması ve donanımsal arızaları kapsamasıdır :evet: zaten cihazın hiçbir sorunu yoktur aylardan beri kullanıyorum inanmazsanız buyrun benchmark sonucu :

(Android 4.1.1 Stock Rom İle Quadrant Benchmark Yapılarak Bu Grafiğe Ulaşılmıştır)

Kerim.

Kerim.

Üye
Hayirli satislar Talip:)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Hayirli satislar Talip:)

Sağol Kardeşim,satış nedenimi sormak isteyen ve neden sattığımı bilmeyen arkadaşlara söylüyorum satma nedenim Lenovo Z580 Leptop alacak olmamdır :

XperiaArcS

XperiaArcS

Üye
Bu cihazın yurtdışı sıfır olanları ne kadar ki sen 1200TL'ye ikinci elini satıyorsun :kotu:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Bu cihazın yurtdışı sıfır olanları ne kadar ki sen 1200TL'ye ikinci elini satıyorsun :kotu:

:ah onlar kaçak oluyor ayrıca bu kayıt edilmiş aralarında fark var yani lütfen gereksiz yere mesaj yazıp ilanı kirletmeyin !:kotu:

ona bakarsan babam hacdan gelirken kuzey ırakta Zaho diye bir yer varmış orada sıfır s3 750 TL'miş anladın ?

Türe

Türe

Üye
Hayırlı satışlar karşim :tebessüm:

enterneoll

enterneoll

Üye
abi senin satmanı beklemezdim :(

PriZm

PriZm

Üye
Hayırlı satışlar talip:)

ancak birşey merak ettim:neden satıyorsun? :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Teslimat ve ödeme nasıl olacak belirtirmisin..

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Talip fiyatı bir daha gözden geçirmelisin bence;

BreakerZote

BreakerZote

Üye
Talip seninle bir goruselim :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
fiyat konusunda verdiğim fiyat bence normal pazarlık payı olarak 100 TL bırakmıştım yani 1.100'e satacaktım fakat biraz düşündüm de bir leptop alabilmek için bence cep telefonunu satmamak gerekiyor ki bu telefon bir s3

şimdi satsam ne alacağım ki ? alsam bile memnun olmayacağım ki o yüzden satmaktan vazgeçtim :evet: telefonumu seviyorum

PriZm

PriZm

Üye
fiyat konusunda verdiğim fiyat bence normal pazarlık payı olarak 100 TL bırakmıştım yani 1.100'e satacaktım fakat biraz düşündüm de bir leptop alabilmek için bence cep telefonunu satmamak gerekiyor ki bu telefon bir s3

şimdi satsam ne alacağım ki ? alsam bile memnun olmayacağım ki o yüzden satmaktan vazgeçtim :evet: telefonumu seviyorum <3

- - - Eklendi - - -

teslimat kargo ile veya elden olacaktı ücret ise banka hesabıma yatırılacaktı :evet:

- - - Eklendi - - -

önemli değil,bir zahmet konuyu kilitlermisin :ehe

- - - Eklendi - - -

sen böyle sitelerden alışveriş yapıyormusun ?,her şeyin bir ederi vardır dimi ? ona bakarsan sahibinde yurt içi genpa mı telpa mı ne cihazı vardı 900 TL'ye :evet: güvenilir arıyorsan fiyat buydu :evet:

- - - Eklendi - - -

vazgeçtim kardeşim kusura bakma :(

S3 ünü bana satabilirsin diyecektim bende :ehe

Şaka şaka satıp laptop almak zaten saçma bir fikir.hele S3 gibi bir telefonun varken daha beter saçma bir fikir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt