Samsung Galaxy s3 v Sony Xperia S LT26i

Sponsorlu Bağlantılar

muratvemine

muratvemine

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy s3 v Sony Xperia S LT26i
Önümüzde 1 - 2 ay içerisinde bu 2 telefondan birini almak istiyorum fakat çok kararsızım.

S3 çıkar çıkmaz almak istiyordum.Ancak özellikler açıklandıktan sonra şok oldum diyebilirim.
Xperia s lt26i ye daha yakınım.Arkdaslar yrdım edin bu kdar para vermişken pişmn olmayaym.Sizce hangi telefnu almalıyım?

Fiyatlar:
S3:1899 tl
xperia lt26i:1408 tl

klongs

klongs

Üye
paran verse s3 daha iyi ama yoksa xperia s

goblet

goblet

Üye
Bana S3 ün tasarımı çok itici geldi. Donanım özellikle o fiyatı haketmiyor.

avcitalip

avcitalip

Üye
aynen forever gs2

dadaraz

dadaraz

Üye
xperia s kullanıyorum, kesinlikle xperia s derim... başka hiçbir telefona bakma bile...

KayraBey

KayraBey

Üye
ikiside güzel telefon bence...

furkey

Üye
bir samsung düşmanı olarak telefon istiyorsan s3 tabii ki. Sonuçta donanım farkı filan ortada. Ben haklının hakkını vermek durumundayım objektif olmak için. Ama servisi filan çok baş ağrıtıyor. İleride teknik destek vermiyor filan. Ama yok ben kendi telefonumu kendim hallederim, markanın kötülüğü benim için önemli değil diyorsan s3. Her türlü (pentile ekranı hariç) daha iyidir xperia s den. Ama benim önüme iki telefonu getirseler xperia s alırım. Sebebi ise müzik olayı benim için en önemli konu. Ondan dolayı :) Yoksa tabii ki s3. Bu arada gs2 diyen arkadaşlar şunu belirteyim. Galaxy S e android 4 vermeyen firma çok değil en fazla 1 sene sonra s2 ye de teknik desteğini kesecek ve kullanıcıyı aldatmaya yönelik şeyler çıkaracak (bkz: value pack). Tabii bunlar benim varsayımlarım. Ama samsung şimdiye kadar hep böyle yaptı ve güzel de para kazandı bu politikadan. Bence daha da böyle götürür bu olayı...

dadaraz

dadaraz

Üye
xperia s hertürlü ezer geçer s3'ü arkadaş, ben kullanıyorum diyorum, uzaktan bakmadım yani, yada inceleme okuyup yorum yapmıyorum, kalite - performans hangi yönden kıyaslarsan kıyasla... ekran çözünürlüğü 1280x720 olduğu için gameloft oyunlarında açılış ekranlarında sorun oluyor, tamamen telefon yeni olduğundan ve 1280x720 ekran çözünürlüklü başka telefon henüz piyasada olmadığından kaynaklı, kamerası bile mükemmel, ben artık fotoğraf makinası kullanmıyorum, 12mp flaşlı kamera, mükemmel fotoğraf çekiyor mesela... yani 14mp fotoğraf makinamdan çok daha iyi... :)))

Türe

Türe

Üye
Kesinlik galaxy s3 ;)

murat0288

murat0288

Üye
bi yerde okumuştum dünyada en çok proğramı, romu, uygulaması ile uğraşılan telefon s2 imiş. akıllı telefon sektörüne yön, yenilikci tasarıma açılmayı öngören,ve en çok satılan telefon sahibi s3 ü neden kötü yapsın adını düşürsün, ve ayrıca daha piyaszaya çıkmadan önsiparişi 10.000.000 sınırına ulaşan tek telefon. beğenilmemesini anlamıyorum siz s3 den ne bekliyosunuz ki, çorba felan yapamaz bi telefon beklentiniz hayal gücünüzün üstünde olursa tabiki hayal kırıklığı olur.hangi telefonda kablosuz şarz olayı var paran varsa s3 al pişman olmazsın, programcılar daha şimdiden bile romunu indirip kurcalamaya başladılar sen sony diyosun yanlış yaparsın

klongs

klongs

Üye
xperia s hertürlü ezer geçer s3'ü arkadaş, ben kullanıyorum diyorum, uzaktan bakmadım yani, yada inceleme okuyup yorum yapmıyorum, kalite - performans hangi yönden kıyaslarsan kıyasla... ekran çözünürlüğü 1280x720 olduğu için gameloft oyunlarında açılış ekranlarında sorun oluyor, tamamen telefon yeni olduğundan ve 1280x720 ekran çözünürlüklü başka telefon henüz piyasada olmadığından kaynaklı, kamerası bile mükemmel, ben artık fotoğraf makinası kullanmıyorum, 12mp flaşlı kamera, mükemmel fotoğraf çekiyor mesela... yani 14mp fotoğraf makinamdan çok daha iyi... :)))

1280x720 ekran çözünürlüğü xperia s ten önce galaxy nexus ve galaxy notede vardı

TeAmo42

TeAmo42

Üye
böyle bir karşılaştırmada gs3 seçmek daha mantıklı ama gs3 ün işlemcisi biraz eski bence tegra3 ile one x de düşünebilirsin ama onada çok sorunlu diyorlar ama xperia s bence gs3 ün yanına yaklaşamaz bir tek ekran olarak üstün birde müzikdir.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
bir samsung düşmanı olarak telefon istiyorsan s3 tabii ki. Sonuçta donanım farkı filan ortada. Ben haklının hakkını vermek durumundayım objektif olmak için. Ama servisi filan çok baş ağrıtıyor. İleride teknik destek vermiyor filan. Ama yok ben kendi telefonumu kendim hallederim, markanın kötülüğü benim için önemli değil diyorsan s3. Her türlü (pentile ekranı hariç) daha iyidir xperia s den. Ama benim önüme iki telefonu getirseler xperia s alırım. Sebebi ise müzik olayı benim için en önemli konu. Ondan dolayı :) Yoksa tabii ki s3. Bu arada gs2 diyen arkadaşlar şunu belirteyim. Galaxy S e android 4 vermeyen firma çok değil en fazla 1 sene sonra s2 ye de teknik desteğini kesecek ve kullanıcıyı aldatmaya yönelik şeyler çıkaracak (bkz: value pack). Tabii bunlar benim varsayımlarım. Ama samsung şimdiye kadar hep böyle yaptı ve güzel de para kazandı bu politikadan. Bence daha da böyle götürür bu olayı...

Ah o Samsung varya...

• Beğen
Tepkiler: seytan_avcisi
.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
xperia s kullanıyorum ve buyuzden xperia s diyorum diyen arkadaşlar var bu arkadaşlar böyle dedikçe telefon önerısı isteyen arkadaş arada kalıyor acaba bu kişi bu telefonu kullanıyor benımde almam ıcınmı söylüyor diye ( misal: ben yandım oda yansın ) bu tarz düşüncelerde olablir. Kimseye çamur atmıyorumda herkez adil davransın :=) :bilmm

turker10

turker10

Üye
kardeş bu telefonlar adeta canavar gibi senin yapacağın para durumuna bakacan ikiside olur diyorsan kabaca özelliklerini gözden geçirip telin tipine bakacan hangisi aklına yattıysa onu alacan ama para önemliyse ucuz olanıda seçebilirsin bence aklında bulunsun s2 de alabilirsin ve pişman olacağını sanmam ama tabi s3 alabiliyorsan s2 ben olsam almam...:oke:

cgrylmz7

cgrylmz7

Üye
teknolojik olarak düşünüyorsan bence tabiki SONY ürünü diyorum :)

muratvemine

muratvemine

Üye
    Konu Sahibi
Sony alıcam.Karar kesnleşti

dadaraz

dadaraz

Üye
1280x720 ekran çözünürlüğü xperia s ten önce galaxy nexus ve galaxy notede vardı

doğru varmış, galaxy note 1280x800 - nexus 1280x720... :oke:

---------- Eklendi @ 21:26:29 ---------- Yazıldı @ 21:24:26 ----------

xperia s kullanıyorum ve buyuzden xperia s diyorum diyen arkadaşlar var bu arkadaşlar böyle dedikçe telefon önerısı isteyen arkadaş arada kalıyor acaba bu kişi bu telefonu kullanıyor benımde almam ıcınmı söylüyor diye ( misal: ben yandım oda yansın ) bu tarz düşüncelerde olablir. Kimseye çamur atmıyorumda herkez adil davransın :=) :bilmm

bu çocukça yoruma sadece gülebiliyorum... neden başkasının kötülüğünü istesinki xperia s kullananlar... hem xperia s gerçekten mükemmel bir cihaz... bu arada ben kendi adıma cihazı bizzat kullandığım için bu kadar rahat tavsiye edebiliyorum hepsi bu... :alkis

---------- Eklendi @ 21:27:10 ---------- Yazıldı @ 21:26:29 ----------

Ah o Samsung varya...
:ehe

ozan2020

ozan2020

Üye
s2 akarrrr :):) bencede tasarım çok kötü

Üst Alt