sony xperia miro'mu yoksa samsung galaxy s3 mini'mi

Sponsorlu Bağlantılar

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi

Slm arkadaşlar benim cihazım sony xperia miro alacağım cihaz ise samsun galaxy s3 mini

sizce s3 miniyi alıyım mı telefoncu benim cihazımın üstüne 50 tl istiyor sizce takas ediyim mi

Invoke

Invoke

Üye
Ben olsam değiştirmezdim.Ama S3 mini daha iyi cihaz. Çift çekirdek, daha yüksek çözünürlük, daha güçlü gpu.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
niye kardeş sony nin piyasası pek yok yav helede xperia mironun

Invoke

Invoke

Üye
İstiyorsan değiştir. :D

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeş değiştirdim s3 mini piyasada daha çok tutuluyor ama xperia miro maalesef satılamıyor

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Kardeşim iyi tercih yapmışsın hayırlı olsun telefonun

• Beğen
Tepkiler: abuzer02
Invoke

Invoke

Üye
Hayırlı olsun.

abuzer02

abuzer02

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar ama ben telefonumu yani sony xperia miro'yu geri aldım samsung galaxy s3 miniyi geri verdim

sebep olarak s3 mini yurtdışı cihazıymış başka bi imei atmışlar şarz ve şebeke yönünden biraz sıkıntılıydı xperia miro daha iyi diye düşündüm ve şimdilik sony xperia miro'yla devam kararı aldım.

ikinci el general mobile discovery 16GB'lık siyah bi tane bulursam alırım yada samsung galaxy s3

Invoke

Invoke

Üye
Daha mantikli olur

• Beğen
Tepkiler: abuzer02
fk555897

fk555897

Üye
S3 Mini daha iyi.

cortex47

cortex47

Üye
Bence S3 Mini'yi Xperia Miro ile karşılaştırmak S3 Mini'ye hakaret gibi biraz. Bariz üstün. Kaldı ki 50 lira istiyorsa, bence değiştirilebilir. Onun dışında konuyla biraz alakasız ama soru eklerini ayırma kısmına biraz baksanız iyi olur. Soru ekleri kesme işaretiyle ayrılmaz ve direkt ayrı bir kelime olur, de ve da da tabi ki.

Invoke

Invoke

Üye
Türkçe dersi vermeye çalışana kadar 3-5 mesajlık konuya baksaydınız boşa mesaj attığınızı görürdünüz.

• Beğen
Tepkiler: The Shadow

Üst Alt