Samsung galaxy s2 bekleyenler kervanı :)

Sponsorlu Bağlantılar

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi

fishbone1

fishbone1

Üye
kamera nasıl guzel deil Samsung galaxy s inki bile en iyi kameralardan birtanesi 2 yi dusunemiyorum bile :D

anemik

anemik

Üye
:D ula fishbone1 in dediği gibi galaxy s ztn harika 2.si dahada mükemmel olur.millet cok sallıyo ya ondan diom :) yok ben aldım , yok bn yurtdışında kullanıyodum vs.telefon yurtdışında satışa sunulmadan adam aldım dio way canına :)

----------Eklendi @ 13:08:52 ---------- Yazıldı @ 13:07:53 ----------

iphone 4 için karar vermiştim ama bunu görünce bekliyeceğim.ayrıca nokianın Windows 7 li telefonuda harika bişi.onada bakıcam.almışken bi kere alıcam ztn büyük para benim için,düzgün almam gerek .

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
:D ula fishbone1 in dediği gibi galaxy s ztn harika 2.si dahada mükemmel olur.millet cok sallıyo ya ondan diom :) yok ben aldım , yok bn yurtdışında kullanıyodum vs.telefon yurtdışında satışa sunulmadan adam aldım dio way canına :)

----------Eklendi @ 13:08:52 ---------- Yazıldı @ 13:07:53 ----------

iphone 4 için karar vermiştim ama bunu görünce bekliyeceğim.ayrıca nokianın Windows 7 li telefonuda harika bişi.onada bakıcam.almışken bi kere alıcam ztn büyük para benim için,düzgün almam gerek .

bende almışken bir kere alıcam o yüzden bende bekliyorum..

ultrayer6

ultrayer6

Üye
birkaç gün önce gönlüm n8'e kayacak gibi oldu ama uygulama bolluğu vs. Geri android'e kaydı. Hadi hayırlısı.

izo37

izo37

Üye
Eğer androiti ben icat etseydim tutulmazdı google yaptığı için tutulmayacak şeyler bile tutuyo anasını satim :D ultrayer symbian vs tırt artık bana göre.

anemik

anemik

Üye
harbiden lan hiç bu yönden bakmamıştım.hala symbian dimi :S N8 at çöpe.iphone 4 ve galaxy s 2 kapışır derim ama yazın iphone 4 S nasıl cıkıcak bakalım.o nasıl olcak.

izo37

izo37

Üye
harbiden lan hiç bu yönden bakmamıştım.hala symbian dimi :S N8 at çöpe.iphone 4 ve galaxy s 2 kapışır derim ama yazın iphone 4 S nasıl cıkıcak bakalım.o nasıl olcak.

anemik daha önce sana alemsin diyen olmuşmuydu :D

berkcombil

Üye
Forumdaşlarım:eheBakıyorumda biriniz lokomatif olmuş,diğerleride onun peşinde trencilik oynuyorsunuz.Son durak da galaxy s2:yuruİyide bakalım fiyatı ne olacak bu aletin.Herkesin eli kolu uzanabilecek mi bakalım,özellikle de biz bekleyenlerin.bence asıl önemli soru bu.Ben yurtdışı pasaport kayıtlı almayı istiyorum ve fiyatı da 1200'den yukarı olursa(tabiki de esneme payı da vardır)alak isterim ama alamam.Bilmem bu konuda siz ne düşünürsünüz:allalla:

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
Forumdaşlarım:eheBakıyorumda biriniz lokomatif olmuş,diğerleride onun peşinde trencilik oynuyorsunuz.Son durak da galaxy s2:yuruİyide bakalım fiyatı ne olacak bu aletin.Herkesin eli kolu uzanabilecek mi bakalım,özellikle de biz bekleyenlerin.bence asıl önemli soru bu.Ben yurtdışı pasaport kayıtlı almayı istiyorum ve fiyatı da 1200'den yukarı olursa(tabiki de esneme payı da vardır)alak isterim ama alamam.Bilmem bu konuda siz ne düşünürsünüz:allalla:

bende yurtdışı düşünüyorum ama alamazsan mecbur türkiyeye gelipte fiyatının düşmesini beklicem..

----------Eklendi @ 12:50:11 ---------- Yazıldı @ 12:48:57 ----------

Trencilik derken :D koptum ya...

içinde glaxy s2ciler var..
:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe
:d::d::d::d::d::d::d::d::d::d::d::d::d::d::d::d::d::d:

anemik

anemik

Üye
izo37 dalga geçme :ehe ne bilim yaw.hiç düşünemedim.hep bi sorun cıktı vazgeçm.smdi adam gibi düşününce samsung galaxy s2 diorum.özellikleri fln dha hoş.iphoneda illegal işler war.pek sevmiorm.samsungta baglarım pc ye istedgmi yparım sorun cıkmaz.tertemiz :D

----------Eklendi @ 21:29:28 ---------- Yazıldı @ 21:14:30 ----------

AYNA espriiyi beendim :D Galaxy s2ciler :D:asdasdasd:ehe:ehe:ehe:d::d::d::d::d::d::d:
:aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha::aha:

izo37

izo37

Üye
Pohaha alayınız alemsiniz bea :D :D:D:D:D:D

berkcombil

Üye
Trencilik dedim çünkü bu stresi dağıtacak bişeyler yapmanın zamanı geldi de geçmişti bile.Bakıyorum forumlara kaynıyor resmen:ehe2000 tl verip yurtdışı galaxy s2 alan mı dersin,telefoncuların 2400 lira sudan ucuz valla diye müşteri diyaloğunu mu okursun:naughty:Valla benim kriterler belli aga.1200-1300 arası ancak verebilirim bu tele(tabi yurtdışı).Arkadaşlardan ricam eğer 1600 üstü yurtdışı görürlerse hemen atlamamaları.Bişey değil alıştırıyorlar fazla paraya zıpıtları yarın telefon türkiye ye geldiğinde az bir farkla yurtdışısını itelemeye çalışacaklar bizlere.Misal garantili 1800 ise (Allah yazdıysa bozsun),yurtdışı 1600 fiyat çekecek.Bi de yeğenim ben bu telefonu aha da 1 ay önce 2000'e veriyordum diye de sanki sevabına fiyat kırmış gibi konuşacak.yapmayın Gözünüzü Seveyim Ya:angry:

izo37

izo37

Üye
Alan varmı 2000 tlye falan :D az daha bekleyelim bence.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
galaxy s2 fiyatının düşmesini bekleyenler kervanı :d: :d:

anemik

anemik

Üye
aynen öyle dostum ya :) telefon gelicek türkiyeye 2bin tl olucak.naapcaz o zmn .bn en fazla 1.5 verebilirim oda taksitle.

izo37

izo37

Üye
Samsung sana söylüyorum sana 3bin veriyom veriyomusun:D tarla bağışlıyolar sanki tarla telefon la bu çıkartın trdede 1500 yapın herkes alsın sizde sürümünden kazanın arkadaş bunlar valla pazarlamayı bilmiyo bana bıraksalar ciddi diyorum her taraf s2 kullananlarla dolar taşar.