Samsung galaxy s2 bekleyenler kervanı :)

Sponsorlu Bağlantılar

sh0ck

sh0ck

Üye
haahah.. espiri guzeldi :)...

ben veriyim size haberinide, haziran sonunu bulurmus gelmesi. :) oyle bi duyum aldim guvenilir bir yerden.. :)

bende bekliyorum ama almak icin degil :).. sadece nasil bir patlama yapacak onu merak ediyorum... N8 faciasindan sonra bi daha cekemem telefon degistirmeyi... :D

izo37

izo37

Üye
daha mayıstayız 2 ay var ozaman :angry: aküyle geziyom htc saolsun hergün istiyo prizle bütünleştik :D:d:

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
haahah.. espiri guzeldi :)...

ben veriyim size haberinide, haziran sonunu bulurmus gelmesi. :) oyle bi duyum aldim guvenilir bir yerden.. :)

bende bekliyorum ama almak icin degil :).. sadece nasil bir patlama yapacak onu merak ediyorum... N8 faciasindan sonra bi daha cekemem telefon degistirmeyi... :D

bence androide geçmkle güzel seçim yaptın sh0ck.. symbian gittikçe batıyor çünkü elden çıkarmış oldun..

----------Eklendi @ 12:18:54 ---------- Yazıldı @ 12:18:13 ----------

daha mayıstayız 2 ay var ozaman :angry: aküyle geziyom htc saolsun hergün istiyo prizle bütünleştik :D:d:
okadar kötümü ya htc nin şarj durumu?

izo37

izo37

Üye
valla ayna tatto kullanıyom ekranıda büyük değil daha desire hd kadar ekranı olmamasına rağmen pekte konuşmama rağmen bitiyo.

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Bende bekliyorum fakat sh0ck arkadaşımızın dediği gibi.

by uzuntu

Üye
benide yaz

sh0ck

sh0ck

Üye
bence androide geçmkle güzel seçim yaptın sh0ck.. symbian gittikçe batıyor çünkü elden çıkarmış oldun..

----------Eklendi @ 12:18:54 ---------- Yazıldı @ 12:18:13 ----------

okadar kötümü ya htc nin şarj durumu?

Sağol hacı moral verdigin için. :) Evet aynen.. G S II'yi bekleseydim N8'le.. 500'e zor satardım gibi geliyor bana N8'i.. Bir telefonun değeri bu kadar düşemez yahu. Telefoncu bana 600 TL Veririm demişti . :d:

@izo37;

Hacı Ben denedim, normal kullanımda 2 günü geçiyor, hani ufak tefek, 5 dk net 10 dk oyun falan.. Ama elimden düşüremiyorum ki. 1 saate yakın Gangstar Oyununu oynuyorum günde, Yarım saatte Shadow Guardian oynuyorum :D.. 2-3 saatte nette geziniyorum, akşamı buluyor bende. Bence batarya ömrü çok büyük bir handikap değil. İyi bile gidiyor, o kadar işlemci o kadar RAM'e göre..

Ha akü makü diyosun, kardeşim, gidip yedek batarya al, kurtul bu kadar dertliysen :) Ha türkiyeden alma derim, karaborsa resmen.

izo37

izo37

Üye
net devamlı acık ama işlem yapmıyor arka planda calışma gibi bir özelliği yok tattonun ama şahsen kullanımı samsung kadar kolaymı zormu s2 yi alınca göreceğiz. Samsungun mah süresi daha uzun bunlara ve senin kullandığına göre buda şarz süresinin uzun olacağını gösteriyor diyolarki işlemci led ekran yer bitirir ona görede bataryasını düşünmüşlerdir zaten mah süresindende belli olduğu gibi.

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
Sağol hacı moral verdigin için. :) Evet aynen.. G S II'yi bekleseydim N8'le.. 500'e zor satardım gibi geliyor bana N8'i.. Bir telefonun değeri bu kadar düşemez yahu. Telefoncu bana 600 TL Veririm demişti . :d:

@izo37;

Hacı Ben denedim, normal kullanımda 2 günü geçiyor, hani ufak tefek, 5 dk net 10 dk oyun falan.. Ama elimden düşüremiyorum ki. 1 saate yakın Gangstar Oyununu oynuyorum günde, Yarım saatte Shadow Guardian oynuyorum :D.. 2-3 saatte nette geziniyorum, akşamı buluyor bende. Bence batarya ömrü çok büyük bir handikap değil. İyi bile gidiyor, o kadar işlemci o kadar RAM'e göre..

Ha akü makü diyosun, kardeşim, gidip yedek batarya al, kurtul bu kadar dertliysen :) Ha türkiyeden alma derim, karaborsa resmen.

evet s2 yi bekleseydin n8 çok ucuza giderdi htc aldığın iyi oldu hem htcyi satmaya kalksan android olduğu için piyasası daha yükseğe satarsın zarar etmezsin fazla hem..

@izo37;
bak sh0ckta benim taktiği söyledi yedek batarya al:ehe:ehe

mademan05

Üye
bu telefona çabucak ukaşmak isteyenler ebay veya amozondan sipariş verebilirler.3,4 günde ellerinde olur belki bir hafta.doğubankta yaptığım araştırmada bu telefonun en fazla 10 gün içinde dükkanlarda olacağı.ben xperia play,a baktım orda var.fiatı 1400 ile 1600 arası.saygılar

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
bu telefona çabucak ukaşmak isteyenler ebay veya amozondan sipariş verebilirler.3,4 günde ellerinde olur belki bir hafta.doğubankta yaptığım araştırmada bu telefonun en fazla 10 gün içinde dükkanlarda olacağı.ben xperia play,a baktım orda var.fiatı 1400 ile 1600 arası.saygılar

10 gün sonra doğubanka mı gelecek diyorsun yani? nasıl olacakki bu iş?
birde amazondan felan getirtmeye kalksan imei olayı nasıl oluyor?

tutas_tee

tutas_tee

Üye
ben yurt disindayim benim icin s2 agir basiyor play ve xperia pro ya gore ama aralarinda fazla bir para farki varsa hangisi ucuzsa onu alicam yok fazla bir fark yoksa s2 yi almayi dusunuyorum bakalim insallah en yakin zamanda buralarayada gelir bu arada s2 3 gun icin de 120 bin sattmis...

ultrayer6

ultrayer6

Üye
hacı benim adımı incelt :D bi müddet daha gelmezse galaxy s i9000 alacağım da :D

viranufuk

viranufuk

Üye
beni de benide ekle hocam yaşasın s2 kardeşliği bu arada sahibinden.com da bi tane gördüm 1900 fiyat çekmiş adam yurt dışından almış zeytinburnunda fake olmasın bide fiyat çok değilmi

byesho

byesho

Üye
benide benide :evet:

izo37

izo37

Üye
Nerde 120 bin satmış 3 gün icindemi satışa cıktımı yurt dışında? cıktıysa eğer 2 haftaya düşer trye ayrıca i9000 ni napacan s2 kardeşliğine giriş var cıkış yok :D

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
beni de benide ekle hocam yaşasın s2 kardeşliği bu arada sahibinden.com da bi tane gördüm 1900 fiyat çekmiş adam yurt dışından almış zeytinburnunda fake olmasın bide fiyat çok değilmi

bilmiyorum fakede olabilir belli olmaz ama çok pis fiyat çekmiş adam :ehe

----------Eklendi @ 00:07:27 ---------- Yazıldı @ 00:06:42 ----------

Nerde 120 bin satmış 3 gün icindemi satışa cıktımı yurt dışında? cıktıysa eğer 2 haftaya düşer trye ayrıca i9000 ni napacan s2 kardeşliğine giriş var cıkış yok :D
tabikide ana vatanında satışa çıktı ve galaxy s'in rekorunu kırdı bile..

----------Eklendi @ 00:08:48 ---------- Yazıldı @ 00:07:27 ----------

liste tekrar güncellendi arkadaşlar..

izo37

izo37

Üye
Ana vatanı nere bunun almanyamı samsung almanyanın diye biliyorum ? satışa cıktı yani avrupada? s2