Samsung galaxy s2 bekleyenler kervanı :)

Sponsorlu Bağlantılar

ipsizyoyo

Üye
arkadaşlar listede bana da yer varmı... birde beni ekleyin bekleme kervanına :ehe

izo37

izo37

Üye
2000 2300 diyolar ekleyinde :D napacaz

ultrayer6

ultrayer6

Üye
abi ne 2000'i ne 2300'ü (aslında gerçek fiyatlar henüz belli değil ama) sil benim adımı sil 1700 bekliyordum ben :d:

dgkallday

Üye
ingilterede 1.300 tl civarı satılıyor.tabi euroyla :ehe burda da o fiyatta olsa kapışılır valla :ehe

viranufuk

viranufuk

Üye
gilterede 1.300 tl civarı satılıyor.tabi euroyla :ehe burda da o fiyatta olsa kapışılır valla
hocam ağzından bal damlıyor öyle olsa kapışılır valla

izo37

izo37

Üye
Samsungtan gelen mail.

Cihazlarımız ve aksesuarlarımız ithalatçı firmalarımız Samsung Electronics, Telpa, Başarı,
Anadolu Elektronik, C5 Electronics, Brightstar Electronics tarafından getirilmektedir ve 2 yıl
garanti kapsamındadır.

Galaxy S2 model cihazımızın satış tarihi ve fiyatı hakkında bilgi bulunmamaktadır. Konu ile
ilgili bilgileri adresinden takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür
ederiz

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
Samsungtan gelen mail.

Cihazlarımız ve aksesuarlarımız ithalatçı firmalarımız Samsung Electronics, Telpa, Başarı,
Anadolu Elektronik, C5 Electronics, Brightstar Electronics tarafından getirilmektedir ve 2 yıl
garanti kapsamındadır.

Galaxy S2 model cihazımızın satış tarihi ve fiyatı hakkında bilgi bulunmamaktadır. Konu ile
ilgili bilgileri adresinden takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür
ederiz

samsung düzgün cevap vermiyor maillere.bende atmıştım s2 ile ilgili düzgün cevap verilmemişti banada..bu konuda nokiayı taktir ediyorum bir mail attım aradılar ve istediğimi sordum düzgün bilgide verdiler yani..

AlpReis

AlpReis

Üye
:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

izo37

izo37

Üye
nokiaya abi galaxy s2 nezaman cıkıcak desek nederler:D

fishbone1

fishbone1

Üye
Beyler Ben Samsung Galaxy S sahibiydim dune kadar dun bitane samsung galaxy s 2 aldırttım dayıma Almanyadan (BENİDE EKLE AYNA) fiyat 702 euro
Samsung Galaxy S i de Almanyadan Almıstım 500 euroya turkiyeye geldiginde euro 2 yaklasık 2 tl iken 1500 tl idi fiyatı bnce sgs2 geldiginde yaklasık 1800-1900 tl olur ama ne kadar olursa olsun bu telefona deger sabırsızlıkla bekliyorum telefonun gelmesini (DAYIM TEMMUZDA GELCEK :D)

ultrayer6 arkadasım sakın sgs almak gibi bi hata yapma sgs2 cıkmısken disini sık bekle sgs2 al ben sgs yi ilk cıktıgında almıstım

Umarım dediklerimi dusunursunuz

(:DBu Arada Nokia 6680 ilk Telefonum Yazıyı Degistirmeyi Unutmusum :D)

izo37

izo37

Üye
Dün bir abim wave almış onun ekran bile süper derecede net temiz yani htcnin ekranında o görüntü temizlik yok şahsen cok hafif şekilde bile dokunsan kayması dokunmatiği fark var cidden heleki sgs2 manyak olur diye düşünüyom.

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Ben Samsung Galaxy S sahibiydim dune kadar dun bitane samsung galaxy s 2 aldırttım dayıma Almanyadan (BENİDE EKLE AYNA) fiyat 702 euro
Samsung Galaxy S i de Almanyadan Almıstım 500 euroya turkiyeye geldiginde euro 2 yaklasık 2 tl iken 1500 tl idi fiyatı bnce sgs2 geldiginde yaklasık 1800-1900 tl olur ama ne kadar olursa olsun bu telefona deger sabırsızlıkla bekliyorum telefonun gelmesini (DAYIM TEMMUZDA GELCEK :D)

ultrayer6 arkadasım sakın sgs almak gibi bi hata yapma sgs2 cıkmısken disini sık bekle sgs2 al ben sgs yi ilk cıktıgında almıstım

Umarım dediklerimi dusunursunuz

(:DBu Arada Nokia 6680 ilk Telefonum Yazıyı Degistirmeyi Unutmusum :D)

almanyada bu kadar pahalı mı yaa??
amazon.de de 545 avro yazıyor ama!!

ekledim bu arada..

izo37

izo37

Üye
ayna sgs2 9103 ü beklicezmi? :D

MURAT1425

MURAT1425

Üye
benide ekleyin

izo37

izo37

Üye
Ayna ayna söyle bana sgs2 9103 nezaman cıkıcak :D valla beklesemmi diye düşünüyom daha süper olacağı kesin.