Samsung galaxy s2 bekleyenler kervanı :)

Sponsorlu Bağlantılar

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
Ayna ayna söyle bana sgs2 9103 nezaman cıkıcak :D valla beklesemmi diye düşünüyom daha süper olacağı kesin.

performans farkedermi ki?
benim için farketmez diğeride işimi görür benim çok performanslık birşey yapmıyorum ben yani oyun oynamıyorum telefonda..

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ben de çok uzun süredir bekliyorum.

sh0ck

sh0ck

Üye
2 Modelin arasındaki performansı merak ediyorum ben :hmmm..

İlk defa böyle bi strateji görüyorum. Ekranların farklı olduğunu duydum ama böylesini ilk defa duydum. (Mesela DHD'deki Ekranlar Normalde SAMOLED, Fakat TR Gibi ülkelerde SCLCD..)

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
hepsini aynı yapsalar daha iyi olur suyunu çıkarıyorlar yani..

----------Eklendi @ 16:06:28 ---------- Yazıldı @ 16:05:37 ----------

ben de çok uzun süredir bekliyorum.

ekliyim mi senide ozaman?

denizci535

denizci535

Üye
Evet yoobao bu kardes.... eskiden internette gezinince en fazla 3 saat simdi herhalde internet dowland da dahil 7 saat gider gibime geliyor...

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
denizci535

denizci535

Üye
Yanlislik oldu patdonnnn

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
önemli diil yaa..

fishbone1

fishbone1

Üye
Ayna Kardes bn Samsung Bayi den aldırdım o Amazondakiler Amerikadan alınıp getirilme ayrıca bir tanesi de fake bn aldırdım bir tanesini 545 euroluk adam gondermedi bir dahada cevap gelmedi zaten Allah tan amazon odedi zararı ondan sonra guvenmedim gittim aldım samsung bayiden paraya kıydım ama butun aksesuarlarıyla aldım arabadaki sarjdan tut hdmı kablosuna kadar butun extralarla bu fiyat tuttu :D:D sabırsızlıkla bekliyorum

izo37

izo37

Üye
Yaw şimdi bu nvidia ekran kartının haberini bunlar neden verdi? millet alırmı? ilk modelini alıp bidaha satıp nvidialı olan yani sgs2 9103 olanımı alır adamında kafasını bir milyar ediyolar vallahi dalacam kafa göz.

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
Ayna Kardes bn Samsung Bayi den aldırdım o Amazondakiler Amerikadan alınıp getirilme ayrıca bir tanesi de fake bn aldırdım bir tanesini 545 euroluk adam gondermedi bir dahada cevap gelmedi zaten Allah tan amazon odedi zararı ondan sonra guvenmedim gittim aldım samsung bayiden paraya kıydım ama butun aksesuarlarıyla aldım arabadaki sarjdan tut hdmı kablosuna kadar butun extralarla bu fiyat tuttu :D:D sabırsızlıkla bekliyorum

amazon güvenilir sanıyordum bende..
hayırlı olsun kardeş çatır çatır kullan yerimede ben daha çok beklicem gibi görünüyor..:ehe:ehe

----------Eklendi @ 00:37:22 ---------- Yazıldı @ 00:37:01 ----------

Yaw şimdi bu nvidia ekran kartının haberini bunlar neden verdi? millet alırmı? ilk modelini alıp bidaha satıp nvidialı olan yani sgs2 9103 olanımı alır adamında kafasını bir milyar ediyolar vallahi dalacam kafa göz.

beraber dalalım:ehe:ehe:ehe

----------Eklendi @ 00:38:10 ---------- Yazıldı @ 00:37:22 ----------

@izo37 ilan güzel şekil temiz:ehe:ehe:ehe

izo37

izo37

Üye
Heheh eyv ayna:)

fishbone1

fishbone1

Üye
Ayna sende en kısa zamanda kavusursun ins ama turkiyeden alacaksan cok beklersin yaklasık kasım gibi gelecek turkiyeye:D:D

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
Ayna sende en kısa zamanda kavusursun ins ama turkiyeden alacaksan cok beklersin yaklasık kasım gibi gelecek turkiyeye:D:D

İnşallah fishbone1.
haziran değil mi hep haziran deniliyor??
ben almanyadan almayı düşünüyorum ama oradan gelecek akraba bekliyorum malesef daha gelcek kimse yok henüz.. :ağlarım:
ve gelen olmazsa türkiyede fiyatının düşmesini beklicem mecbur..

izo37

izo37

Üye

ne kasımı hocam neye göre söylediniz bunu? kaynak varmı bunu gördüğünüz bence kalmaz haziranda türkiyede.

sh0ck

sh0ck

Üye
Beyler Relax :D.. O Kadar çok kapılmayın alt üstü bir telefon .. (Tamam kabul, Telefon değil Uzay mekiği :D) Kim ne derse sorguluyorsunuz artık o dereceye gelmiş .. :D

Tahminim: Haziran ortası yavaş yavaş bizim buralara düşer. Kasım ayındada alınacak düzeyde fiyata ulaşır :D (Şaka.)

izo37

izo37

Üye
Kasımmı :D 2012 diyin bari ozaman kalmaz ozamana kalmaz:D

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
aman kimse bidaha kasım demesin yaa:ehe:ehe:ehe

anemik

anemik

Üye