Samsung Galaxy S2 4.1.2 Jellybean Ispanya Resmi Güncelemesi (8 Şubat 2013) [detaylı Anlatım + Root]

Sponsorlu Bağlantılar

paşa06.40

paşa06.40

Üye

anti_anti

Üye
abi flashlocku neden seçiyoruz ??

- - - Eklendi - - -

harikaaa yukledim süper :) ama erkan klidinde damlacık yapma ayarını bulamadım ve o ekran kagıdını da

boomber

boomber

Üye
bluetooh kulaklıkta hiç bir sıkıntı yok çalışıyor ( siyah kernelle root yapmadım onuda belirteyim )

anti_anti

Üye
ya neden multiwindows yok

anti_anti

Üye
Mod atmak nasıl oluyo ve hangı mod ?

anti_anti

Üye
Yükledim ancak begenmedim kaldırdım omegayı.Ben ispanya romuna nasıl coklu wındows ve ekran kabarcık yukleyebilirim?

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Arkadaşlar uygulamalar sd karta taşınıyormu

keyfo33

Üye
arkadaşlar 9100g içinde orjinal fransa romu yayınlandı telefonuma sorunsuz bi şekilde kurdum kullanıyorum gayet memmunum ancak 4.0.4 teki oldugu gibi tuş kilidi problemi devam ediyo birçok yerde benim gibi sıkıntıları olan arkadaşlar var eger gerçekten bi çözüm yolu var ise paylaşırsanız sevinirim neyi eksik yaptık anlamadım:)

dj_fatih_32

Üye
hocam bunu her sürümden direk olarak güncelleyebiliyormuyuz benimki 4.0.3 bi yerde okumuştum sanki sürümden hemen sonraki çıkanı ve sonrakini fln deiye mi yükleniyordu bir de bilgisayar işin içine hiç giriyormu bir program fln gerek mi bu dosyalar nerelere atılıyor kusura bakmayın androidde yeniyim de
telefonum sanırım rootlu, yurtdışı yani klonlu

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
23 ocak ile 8 şubat arasındaki fark nedir kardeş

rain58

Üye
Bu güncelleme hangi kernel versiyonları için yada kernele göre değişiyormu acil cevap verirsen sevinirim tşk ederim

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
kurdum Google play müzik varmış extradan 23 ocakla 8 şubat arasında

ByCopy

Üye
    Konu Sahibi
hocam bunu her sürümden direk olarak güncelleyebiliyormuyuz benimki 4.0.3 bi yerde okumuştum sanki sürümden hemen sonraki çıkanı ve sonrakini fln deiye mi yükleniyordu bir de bilgisayar işin içine hiç giriyormu bir program fln gerek mi bu dosyalar nerelere atılıyor kusura bakmayın androidde yeniyim de
telefonum sanırım rootlu, yurtdışı yani klonlu
Hiç farketmez ben 4.0.4 den 4.1.2 ye geçtim.Efs backup gibi bir programla imeini yedeklemeni tavsiye ederim...

- - - Eklendi - - -

23 ocak ile 8 şubat arasındaki fark nedir kardeş
Arayüzü daha hızlılaştırılmış ve bazı hatalar giderilmiş...Yeni sürümü yüklemeni tavsiye ederim...

- - - Eklendi - - -

Bu güncelleme hangi kernel versiyonları için yada kernele göre değişiyormu acil cevap verirsen sevinirim tşk ederim
Kernele göre değişir.Örn:Siyah kernel,jeboo kernel uyumlu

mavii88

Üye
tekrar yukledim ama siyah karnelli yukleyince yine aynisini yapiyo bende başka root yukledim

bende de aynı sorun oldu samsungta duruyo ekran. nasıl çözdün öğrenebilir miyim?

kafkas42

Üye
SGS II 4.1.2 İspanya Sürümü(08.02.2013) kurdum gayet güzel çalışıyor. Çok teşekkür ederim.:oke:
Siyah kerneli yüklemedim ROOT şimdilik düşünmüyorom.

S III te olan su efekti yok ekleme şansımız olabilirmi ?

teto_sefa

Üye
arkadaşlar kilit ekranı çalışmıyor ve power tuşuna basıldığında telefon direk kapanıyor nedenini bilen varmı

Üst Alt