Samsung Galaxy S2 4.1.2 Jellybean Ispanya Resmi Güncelemesi (8 Şubat 2013) [detaylı Anlatım + Root]

Sponsorlu Bağlantılar

boomber

boomber

Üye
arkadaşlar kilit ekranı sorununu çözümünü buldum duyrun :

teşekkür ediyorum sorunsuz çalışıyor ( elbette telefonu önce rootlamak gerekiyor ) emeğine sağlık.

bluetooth44

Üye
1 hocam odini indirdim fakat su pda modem vs dosyalar rom içersinde yer almıyor nerden bulabilirim
2 telefon orjinal spot bunu yaparsam 4.1.2 herhangi bir sıkıntı olurmu

teto_sefa

Üye
sadece tek dosya çıkar kardeşim uzantısı pda değil o çıkan dosyayı odindeki pda ile flashlycksn

bluetooth44

Üye
sadece tek dosya çıkar kardeşim uzantısı pda değil o çıkan dosyayı odindeki pda ile flashlycksn
teto_sefa tesekkur ederim yardımın için ve bu konuyu duzenleyen arkadasında eline saglık

H.Reşit POLAT

H.Reşit POLAT

Üye
root yapınca vide oynatıcı çalışmıyor arkadaşlar

m_uzun6

m_uzun6

Üye
SİYAH KERNEL-v6.0beta4 indirim dosyada çıkardım ama odin den girince dosyayı buldumuyo çünkü uygulama dosyası yok içerisinde siyah karneli yüklemesem ne gibi soun yaşanır yada o ne işe yarıyor?

teto_sefa

Üye
SİYAH KERNEL-v6.0beta4 indirim dosyada çıkardım ama odin den girince dosyayı buldumuyo çünkü uygulama dosyası yok içerisinde siyah karneli yüklemesem ne gibi soun yaşanır yada o ne işe yarıyor?

bi sorunla karşılaşmassın ben stock romla kullanıyorum ekstra hiçbişey yüklemedim

ByCopy

Üye
    Konu Sahibi
açılışta sarı ünlem çıkıyormu ?
Bu normaldir.Root yapıldıktan sonra sarı ünlem çıkar ama çıkmamasını istersen Triangle Away adlı programı yüklersen açılışta ünlem çıkmaz.

- - - Eklendi - - -

root yapınca vide oynatıcı çalışmıyor arkadaşlar
Yeni çıkan siyah kernel v6.0beta5 i dene sorun düzeltildi.Olmazsa jeboo kerneli deneyebilirsin...

- - - Eklendi - - -

Dosyaya çıkarma.İndirdiğin kerneli direk olarak odinin pda bölümüne seç.Flash lock seçeneğini seçerek yükle.Kernel telefonunu rootlar.Kerneli yüklemezsen hiçbir sorun çıkmaz.Ama root yapmazsan bazı root gerektiren programları açamazsın.Onun dışında sadece romu yüklemen yeterli olur...

mpx02

Üye
telefonuma 4.1.2 sürümünü an itibariyle yüklemiş bulunmaktayım. Fakat yükledikten sonra telefonun şebekesi var gözükmesine rağmen telefonum çekmiyor. Dolayısıyla herhangi bir arama veya internetten yararlanamıyorum. Sorunun giderilmesi hususunda yardımlarınızı bekliyorum.

ByCopy

Üye
    Konu Sahibi
telefonuma 4.1.2 sürümünü an itibariyle yüklemiş bulunmaktayım. Fakat yükledikten sonra telefonun şebekesi var gözükmesine rağmen telefonum çekmiyor. Dolayısıyla herhangi bir arama veya internetten yararlanamıyorum. Sorunun giderilmesi hususunda yardımlarınızı bekliyorum.
Recoveryden wipe data ve wipe cache yapıp romu tekrar yükleyin.Odinde romu yüklerken flash lock seçeneğini seçerek romu yükleyin.Eğer sorun hala devam ederse başka bir ülkenin örneğin Rusya,Çinin 4.1.2 sürümünü yükleyin.Yine olmazsa bana bildirin...

cemkaya

cemkaya

Üye
sarı ünlem cıkıyor tel acılınca onun haricinde bişi yok. triangel kullandım olmadı nası gideri sarı unlem

kabak1

Üye
Çok teşekkürler

hlktez

Üye
tesekkurler..cok guzel bi rom fakat benim cihaz yurtdısı oldugu icin hat calısmadı :) telefoncuya goturdum baktı 4.1 i kabul etmio dedi imei yonunden bi sıkıntı olmadı fakat odinle ukledigim icin icerde bişiler kayıyo dedi fasla anlayamadım 4.0 yukledi simdi gayet stabil ve hızlı :) 50tl bayılınca gusel bi tecrube edinmiş oldum :)

tupyupp

tupyupp

Üye
Bu güncellemeyi yükleyince cihaz garanti dışı kalır mı? Sonuçta ispanya sürümü

ByCopy

Üye
    Konu Sahibi
Bu samsungun resmi güncellemesi ve hangi ülkeye ait olursa olsun garanti dışı kalmaz.Ama root yaparsanız garanti dışına çıkabilir.

m_uzun6

m_uzun6

Üye
Benimkide klonlu aynisini bana 4.1.2 kabul etmiyo ver 50tl yapiyim dedi yok ben yaparim dedim kolayca hallettim ;)

hardal00

hardal00

Üye
Beyler vodafone hat takıyorum telefon çekmiyor fakat avea takınca çekiyor anlamadım gitti

Üst Alt