Samsung Galaxy S2 4.1.2 Jellybean Ispanya Resmi Güncelemesi (8 Şubat 2013) [detaylı Anlatım + Root]

Sponsorlu Bağlantılar

ersan1919

Üye
arkadaşlar kilit ekranı çalışmıyor ve power tuşuna basıldığında telefon direk kapanıyor nedenini bilen varmı
Arkadaşlar tuş kildi sorunu olanlar öncelikle *#87976633# numaralarını tuşlasınlar. Eğer olmazsa root ve teminal emülatör programı ile yapalım. Bu numaraları tuşlamadan önce önemli verilerinizi yedekleyin çünkü silinir. Kolay gelsin.

teto_sefa

Üye
Arkadaşlar tuş kildi sorunu olanlar öncelikle *#87976633# numaralarını tuşlasınlar. Eğer olmazsa root ve teminal emülatör programı ile yapalım. Bu numaraları tuşlamadan önce önemli verilerinizi yedekleyin çünkü silinir. Kolay gelsin.
root ve emülatör ne tam olarak biraz açarmısnz

ersan1919

Üye
root ve emülatör ne tam olarak biraz açarmısnz
Root cihazın yazılımında bazı değişiklikler yapma yetkisine sahip olmak demektir. Örneğin bu terminal programını root yetkiniz yoksa çalıştıramazsınız. Android marketten indirilen bazı programlar root yetkisi ister. İşte root bunlar için gerekli olabilir.

teto_sefa

Üye
Root cihazın yazılımında bazı değişiklikler yapma yetkisine sahip olmak demektir. Örneğin bu terminal programını root yetkiniz yoksa çalıştıramazsınız. Android marketten indirilen bazı programlar root yetkisi ister. İşte root bunlar için gerekli olabilir.

kardeşim telefonu root yaptım ve termşnal emulatör yükledim sonrasını nasıl ve nerden yapacam

ersan1919

Üye
kardeşim telefonu root yaptım ve termşnal emulatör yükledim sonrasını nasıl ve nerden yapacam

H3LLBOY43

H3LLBOY43

Üye
şansa bak ya sim kilidi sorunu çıktı :D

teto_sefa

Üye
arkadaşlar kilit ekranı sorununu çözümünü buldum duyrun :

vvvaeee

Üye
gps bağlantısı yapamıyorum
gps uydusu aranıyor yazısı da çıkmıyor
bu sorunu yaşayan var mı
bu romu kullanıyorum ayrıca ilk sayfada belirtilen siyah kernel var

teto_sefa

Üye
evet rootlu kardeş ne yapmam gerekir

kardeşim başta telefonu rootla superuser kullanıcısnın gelmesi lazım tam yetki için sonra ise verdiğim linkteki dosyayı indir o senden super use ile yetki isteyecek o yetkiyi ver programı kur sorun çözülecek ben dün yaptın düzeldi hatta kilit ekranı s3 teki gibi daha güzel.

H3LLBOY43

H3LLBOY43

Üye
kardeşim başta telefonu rootla superuser kullanıcısnın gelmesi lazım tam yetki için sonra ise verdiğim linkteki dosyayı indir o senden super use ile yetki isteyecek o yetkiyi ver programı kur sorun çözülecek ben dün yaptın düzeldi hatta kilit ekranı s3 teki gibi daha güzel.
yaptım kardeşim izin de verdim her türlü şeyi denedim snn programı denedim ama yine olmadı walla deli olacam 3-4 kere rom yükledim stok rom yükledim bu gidişle brick yapacam ama hadi hayırlısı

teto_sefa

Üye
yaptım kardeşim izin de verdim her türlü şeyi denedim snn programı denedim ama yine olmadı walla deli olacam 3-4 kere rom yükledim stok rom yükledim bu gidişle brick yapacam ama hadi hayırlısı

kardeşim eminmisn olmadığına programı kaldır bidaha kur

H3LLBOY43

H3LLBOY43

Üye
efs klasörunun yedeği vardı onu da denedim yine olmadı ve sonunda sinirden brick yaptım telefonu hayırlı olsun

teto_sefa

Üye
nasıl brick yaptın :S ne yapınca brick oluyor :/

H3LLBOY43

H3LLBOY43

Üye
brick işini düzelttim süper wipe yaptım türkiye eski stock rom falan attım olmadı verdim telefoncu ya onunda başka bişey yapabileceğini sanmıyom ama hayırlı oda yapamazsa sayacı sıfırlayıp garantiye gönderirim ilgilendiğin için sağol kardeşim

teto_sefa

Üye
önemli değil kardeşim garatiye yolla onlar türkye sürümünü yüklerler zaten

Üst Alt