Samsung Galaxy Ace 2 ile S2 Arasındaki Farklar Nelerdir ?

Sponsorlu Bağlantılar

enterneoll

enterneoll

Üye
oyun oynuyor ise s2 al ne farkeder incecik ama biraz uzun telefon :D ben s3 ile rahatım yaş 16 :)

• Beğen
Tepkiler: Elektr0
Elektr0

Elektr0

Üye

s3 mini peki nasıl sizce ace 2 mi daha iyi yoksa s3 mini mi ? gerçi daha s3 mini çıkmadı ama,donanımsal olarak soruyorum :evet:

işlemcisi ST-ericsson üretimi gene, Ace 2 den 200Mhz daha hızlı

- - - Eklendi - - -

bu arada oyunu Ace 2 de açar S2 ile GPU aynı sonuçta hafif takılmalar olursa bilki işlemciden bazı optimizasyon sorunları can yakacak sorun olmaz...

- - - Eklendi - - -

oyun oynuyor ise s2 al ne farkeder incecik ama biraz uzun telefon :D ben s3 ile rahatım yaş 16 :)
Konu ile alakasız ama biri alıp bakayım derse ne yapıyon :D ben olmaz vermezdim...

enterneoll

enterneoll

Üye

işlemcisi ST-ericsson üretimi gene, Ace 2 den 200Mhz daha hızlı

- - - Eklendi - - -

bu arada oyunu Ace 2 de açar S2 ile GPU aynı sonuçta hafif takılmalar olursa bilki işlemciden bazı optimizasyon sorunları can yakacak sorun olmaz...

- - - Eklendi - - -

Konu ile alakasız ama biri alıp bakayım derse ne yapıyon :D ben olmaz vermezdim...

kendim gösteriyorum :ehe ama telefonun yaşı olmaz yani kullanma şekline bağlı :)

Elektr0

Elektr0

Üye

kendim gösteriyorum :ehe ama telefonun yaşı olmaz yani kullanma şekline bağlı :)

''Bakkk benim S3'üm var'' mı diyon :ehe:sirit: şaka biyana telefonu bakmak için alan kişi elinden düşürse telefon yere düşüp sekerek yolada düşse o andaa yoldan geçen konteyner yüklü tır telefonun üstünden geçse ne yaparsın :islik:perde:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye

''Bakkk benim S3'üm var'' mı diyon :ehe:sirit: şaka biyana telefonu bakmak için alan kişi elinden düşürse telefon yere düşüp sekerek yolada düşse o andaa yoldan geçen konteyner yüklü tır telefonun üstünden geçse ne yaparsın :islik:perde:

öyle bişey olsa onun insanlığından şüphe ederim :) ( bana sormadın ama okuyunca cevap yazasım geldi ) :) bu kadar kötü şans... :D

• Beğen
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

senaryoya bak be :ehe yoldan geçen konteyner yüklü tır :ehe sabah sabah hiç gülesim yoktu :D

• Beğen
MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
elinde çok abes durabilir ama yapılıysa sorun olmaz eğer öyle düşünürsek şimdi seneyede ace2 elinde çok küçük durabilir. bence çocuğun hevesini kırmayın :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
elinde çok abes durabilir ama yapılıysa sorun olmaz eğer öyle düşünürsek şimdi seneyede ace2 elinde çok küçük durabilir. bence çocuğun hevesini kırmayın :)

beyaz s2 alıcaz sanırım :evet: :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Hayırlı olsun şimdiden

sağolasın,babam bir ihtimal ace 2 de alabilir ben baktım internetten fiyatlarına aralarında aralarında 148 TL fark var,babama dedim en fazla 150 TL falan oynar 150 TL içinde s2 den vazgeçmeye değmez dedim :evet:

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

sağolasın,babam bir ihtimal ace 2 de alabilir ben baktım internetten fiyatlarına aralarında aralarında 148 TL fark var,babama dedim en fazla 150 TL falan oynar 150 TL içinde s2 den vazgeçmeye değmez dedim :evet:

Birde güzel bir rom atarsın ;) şöle 4.1.1 bişeye ihtiyacın olursa burdayız ;)

• Beğen
Tepkiler: avcitalip
Elektr0

Elektr0

Üye
Hayırlısı olsun :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
şimdiden hayırlı olsun. Talip senin tüm aileye telefonları biz seçtik yahu :kıskıs: (yanlış anlama sakın kardeşim :) )

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Emre MUTAR

Üye
ace 2 yeter 6 ya gidiyomus kerata :D

Üst Alt