Samsung Galaxy Ace 2 Samsung Yazısında Kalıyor (ACİLL)

Sponsorlu Bağlantılar

IcelY

IcelY

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Ace 2 Samsung Yazısında Kalıyor (ACİLL)
Selamın Aleyküm öncelikle forumda yeniyim benim eskiden kalma samsung galaxy ace 2'im vardı benim telefonum bozulunca bu eski telefona geçtim neyse 2.3.6 android sürümü vardı bende dedimki bu telefona bir rom atayımda instagram vb uygulamaları indireyim neyse işte sonra 4.1.2 android sürümünü indirdim çok kasıyordu sonra işte internette 4.1.2 performans rom diye bir rom gördüm onu kurdum sonra telefon çalışıyordu arada gene donuyordu bende hızlı kernel atayım dedim ve attım fakat telefon şuan açılmıyor samsung yazısında kalıyor recoveriye giremiyorum download moda girebiliyorum 2 kez yazılım attım düzeltemedim yardımcı olurmusunuz ?

serkansaçal

serkansaçal

Üye
benim ufaklık telefonu dişlik niyetine kullandı ve telefon açılış yazısında kaldı . hemen bir format bi recovery yaptım düzelmedi. açılıyor samsung yazısında bekliyor sonra aklıma donanımın içine salya kaçacağı geldi:) (telefonda herşey silindikten sonra) aldım fon makinası bir güzel ısıttım sonra temizledim .power on yaptıktan sonra telefon açıldı .kurulum yap felan herşey eskisi gibi olmadı .. sen bir donanıma baktır istersen

Üst Alt