Samsung doktoru

Sponsorlu Bağlantılar

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
Samsung doktoru
SEVGİLİ ARKADAŞLAR SAMSUNG CEP TELEFONLARI İLE İLGİLİ SORUNLARINIZI YAZIN SİZE CÖZÜM SUNAYIM....:oke::oke:

--------------- Ekleme ---------------

hayırdır inşallah sorunu olan yok galiba inşallah hiç olmazda... :)

• Beğen
Tepkiler: fer17, asl_ayln, asddsa2121 ve 8 diğerleri

gergo

gergo

Üye
bende e 250 var ve hiçbişey bulamadım nolur yardııııımmmm
MNS [email protected]

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
sorunlarını yazarsan burdan yardımcı olmaya calışırım arkadasım

atilla49

Üye
SGH L760 a msn yükleme kablosuz nasıl yapılır.

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
sevgili arkadasım atilla öncelikle destekleyen modeller;
bu modeller malesef benim bildiğim kadarı ile L 760 desteklemiyor. yok eger destekliyorsa ve ben yanlışsam lütfen beni bilgilendir.

MSN YÜKLEMEK İSTEYEN TÜM ARKADAŞLARIM AŞAGIDAKİ LİNKTEN TELEFONUNUZUN MSN YÜKLEMEK İÇİN UYGUN OLUP OLMADIGINI LÜTFEN ÖGRENİN... YARDIMA İHTİYAÇ DUYARSANIZ MSJ YAZIN YARDIMCI OLAYIM.

arlkan17

Üye
ellerine sağlık

fabl

Üye
bende d900i var hafıza kartını çıkarttım taktım açmaya çalıştım ama biçimlendirme istiyor biçimlendir diyorum olmuyo nolur birisi yardım etsin başka bi arkadaşımın telefonunda denedim oldu...

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
bende d900i var hafıza kartını çıkarttım taktım açmaya çalıştım ama biçimlendirme istiyor biçimlendir diyorum olmuyo nolur birisi yardım etsin başka bi arkadaşımın telefonunda denedim oldu...

sevgili arkadasım eger hafıza kartını biçimlendiremiyorsan aşagıdaki linkten programı indir öyle biçimle,yok eger biçimlendirme yapabiliyor ama hep biçimlendirme soruyorsa sunu uygula önce kartı biçimlendir daha sonra kartı çıkarıp cep telefonunu kapat kartı tekrar tak ve telefonunu aç .umarım yardımcı olabilmişimdir.çözer veya cazemezsen bilgilendir lütfen.

aspıre

Üye
kardeş telefonu kapat aç hafıza kartı takılı olarak açıldığında gene gir biçimlendirme sormuyor bnm tel.e 250 ben hep oyle yapıyorum hiç sorun çıkmıyor

recaizade

recaizade

Üye
Samsungu bi de kullanabilsem güzel telefonda

XMEN_43

XMEN_43

Üye
:sn:bende e-250 var msn yükledim giriyom msn mi yazyom-şifryi yazyom açılmıyor:agla:)

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
Binbaşım malum bazı programlar bazı modelleri desteklemiyor yada sizin gprs ayarlarınızda bi anormallik var.

umut_k

Üye
ya benim samsun E 250im var ya sitede gezinirken bişifre görüp yazdım o zamandandır şebeke gitti.çabuk yardım lütfen.şimdiden tşk.

yedi7

Üye
dostum U700 ün mpeg4 oynama sıkıntısı varmış sanırım bu sorunu çözmemin bie yolu var mı acaba?

cordex

Üye
arkadaşım benim sorum fotorgraf makinası ile cektigim bir resmi e250 ttelefonuma yolladım açmaya bastıgım zaman açmadı tam hatırlayamıyorum ama uygun degil gibisinden bişeydi sorunda ne yapabilirim açması için sonuçta ikiside jpec acaba neden açmadı fikrin varmı acaba??

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
ya benim samsun E 250im var ya sitede gezinirken bişifre görüp yazdım o zamandandır şebeke gitti.çabuk yardım lütfen.şimdiden tşk.
SEVGİLİ ARKADASIM GİRMİŞ OLDUGUN KODU BİLSEN SANA DAHA İYİ YARDIMCI OLURDUM AMA YAPMAN GEREKEN TELEFONA FORMAT ATMAK EN İİ ÇÖZÜM BU ŞUAN FORMAT İÇİN AŞAGIDAKİ YOLU İZLE

TELEFON BEKLEME MODUNDAYKEN

*2767*3855# TUŞLA

format attıktan sonraki şifre:0000000

ÖNEMLİ NOT : FORMATTA BÜTÜN BİLGİLER SIFIRLANACAGI İÇİN REHBERİNİ VE ÖNEMLİ BİLGİLERİNİ BİLGİSAYARINA KOPYALA BUNUN İÇİN SAMSUNG PC STÜDİO PROGRAMINI KULLANA BİLİRSİN...
:oke:

EMEGE SAYGI .... BİR TEŞEKKÜR BİN ALTINA BEDELDİR...:)

arkadaşım benim sorum fotorgraf makinası ile cektigim bir resmi e250 ttelefonuma yolladım açmaya bastıgım zaman açmadı tam hatırlayamıyorum ama uygun degil gibisinden bişeydi sorunda ne yapabilirim açması için sonuçta ikiside jpec acaba neden açmadı fikrin varmı acaba??
Degerli arkadaşım böyle bir durumda telefonun açmadığı resmi bilgisayarda çözünürlüğünü düşürerek tekrar telefona at o zaman görür.telefona attığınız resimler maximum 1024*768 olsun.yüksek çözünürlekteki fotoları tanıyamıyo bu model.

emege saygı. bazen bir teşekkür bin altın degerindedir. :oke:

dostum U700 ün mpeg4 oynama sıkıntısı varmış sanırım bu sorunu çözmemin bie yolu var mı acaba?
sevgili arkadasım bildigim kadarı ile sansung u 700 özellikleri içinde mpeg 4 oynatma özelligi var fakat kamera cekimi 3 gp formatında bu özelliği senin için araştırdım ama çıkan sonuç aynı. mpeg 4 oynata biliyorsun fakat kamera cekimin 3 gp formatında bunun için yapılacak herhangi bişrşey yok malesef...:vur

gfbemre54

gfbemre54

Üye
ben telefonuma bu siteden video indirdim ama telefonum bu videoyu göstermiyor videonun sonunda rar yazıyor yardımcı olursan sevinirim

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
ben telefonuma bu siteden video indirdim ama telefonum bu videoyu göstermiyor videonun sonunda rar yazıyor yardımcı olursan sevinirim

SEVGİLİ ARKADASIM TELEFONUNUN MODELİNİ YAZARSAN SANA YARDIMCI OLABİLİRİM. :oke:

ya ben oyun istiyorum ve tema ama bulamadı yardım edermisin ütfen:mahcup:

SEVGİLİ ARKADASIM MALESEF SANA YARDIMCI OLAMAYACAGIM ÇÜNKÜ TELEFONUN NEYİN NESİ BİLMİYORUM.GEL SEN BANA YARDIM ETTE TEL MODELİNİ YAZ BENDE SANA YARDIM EDEYİM :):heyo:

kralmod

Üye
yaww bn bi türlü samsung e250 java yukleyemedim:(

Üst Alt