Samsung doktoru

Sponsorlu Bağlantılar

erdincerdem

Üye
bende samsung L760 var ben buna oyun yükledim ve bazı çalışmayan oyunları da siliyordum ama silerken tümünü sil dedim ve herşey gitti. şimdi oyun klasörü de telefondan gitti. bitpim programına giriyorum orda da games klasörü gözükmüyo. tekrar nasıl geri getirebilirim ben bu dosyayı? artık oyun yükleyemiyorum. format attım yine geri gelmedi. yardım edersen sevinirim.

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
bende samsung l760 var ben buna oyun yükledim ve bazı çalışmayan oyunları da siliyordum ama silerken tümünü sil dedim ve herşey gitti. şimdi oyun klasörü de telefondan gitti. Bitpim programına giriyorum orda da games klasörü gözükmüyo. Tekrar nasıl geri getirebilirim ben bu dosyayı? Artık oyun yükleyemiyorum. Format attım yine geri gelmedi. Yardım edersen sevinirim.

sevgili arkadasım şimdi söylediklerimi aynen yap işine yarayacagını umuyorum.
*#52828378# tuşla dört haneli bir menü açılacak. Oradatfs resed secenegine gir
iki konulu bir menü göreceksin java full reseti tıkla ve bekle standart verilere dönüldü mesajından sonra oyunlar eski haline dönecektir. Bunu ben samsung d 900 i ve d 880 de denedim sonuç olumlu fakat l760 ta deneme sansım olmadı. Olumlu yada olumsuz bilgilendirirsen sevinirim.

--------------- Ekleme ---------------

yaww bn bi türlü samsung e250 java yukleyemedim:(

SEVGİLİ ARKADASIM FORUMDA BİR ÇOK YERDE RESİMLİ ANLATIMLI YÜKLEME ANLATIMLARI VAR ONLARI DEGERLENDİR BENCE...:oke:

markyos42

Üye
bende d600 ver biri bana telefon açtımı onun sesi bana geliyo ama benim sesim ona gitmiyo yardımcı olurmusunuz

temha22

Üye
sayin doktor benim telefonum d 880 çift hatlı sorunum usb den şarj yapmiyor ama daha önce yapiyordu şimdi ne olduysa yapmiyor şimdiden teşekürler

ask-yumrugu

Üye
Doktor civanım :D arkadaşım bende samsung x210 var ben getjar.com'u dolaştım x210'a mig 33 uygun diyor fakat bir türlü kuramadım mig 33'ü pc ye indirdim ftp ile herhangi bir siteye attım ordan çekmeyi denedim hata veriyo getjar daki quick linkten indirmeyi denedim gene olmadı çözüm bulursan sevinirimm......

karakartal_06

Üye
hocam inş bana yardım edebilirsin şimdi bende L-760 var ben bu bitpim kullandım oyun attım sonra tlf oyunu sildim bu oyunlar ve daha fazlası dosyası da kayboldu tlf dosya yarattım onun yerini almadı bitpimde de öyle bi seçenek yok ne yapıyım yardım et

frstar

Üye
Selam Evrenceee,
Kullanmış olduğum telefon D600. Aldığımdan bu yana konuşma esnasında hep kendi sesimi duyuyorum ve ayrıca yankılanma yapıyor. Sebekeden kaynaklanıyor diye dusundum fakat sim kartımı başka bir telefona takıp denedigimde boyle bir sorunla karsılasmıyorum. Eger konu ile ilgili bilgin varsa ve paylasırsan sevinirim. Saygılarımla.

karakartal_06

Üye
hocam bi yardım et dedik etmedin bi ark l760 kodu vermişsin olur diye o da olmuyo varmı başka çaren

gsmgs

gsmgs

Üye
SAMSUNG A707 sim kod kırma yı biliyormusun.yardımcı olabilirmisin.saol.

murti52

Üye
bende d900i var bazı oyunlar looding diip öyle kalıyo nedir sorun?

serdar027

Üye
benim d900i telefonum var program veya oyun yüklüyorum fakat açtığımda java oyun hatası diyor

kingale

Üye
kardeş ben samsungun teması olduğunu gördüm.. bunu araştırabilirsen sevinirim. d900i(youtube)

mete119

Üye
selam bende samsung i450 var ama dil seceneklerinde turkce yok nasil turkce yapabilirim tesekurler

ilo53

ilo53

Üye
bende e250 var ve hep dıyokı hafıza kartı cıkarıldı takıldı bıde hafıza kartına gırdınmı bıcım dıyo hayır dıyorum hafıza kartına ızınverılmıyo dıyo napabılırım

drebced

drebced

Üye
sorunumu hallettim teşekkürler

iyi cocuk

Üye
hocam iyi günler bende i550 var pc studio 7.0 yükleyemedik çünkü nokia pc suite varmış diyor ne yapmamız lazım hocam

dinccine

Üye
ya benimki j 700 düzgün program bulamıom ve hhep java oyun hatası diyor bide niye s40 telefonlar bu kadar kötü

mykaya

mykaya

Üye
merhaba kardeş benim e900 telefonum var. sim kilit hatası veriyo ilk açılırken. bunu nasıl düzeltebiliriz..
ilgin için teşekkürler.....

drdemir

Üye
merhaba bende d900i var dün oyun yüklemeye kalktım başka yerde açıklandığı gibi oyun yüklemeye çalıştım bir oyun yükledim sonra sildim ve sonra başka oyunlar yüklemeye çalıştıığımda bilgisayarımın yani pc studionun telefonumu görmediğini anladım programları sildim yeniden kurdum teli bilgisayarı açtım kapadım hala bilgisayarım teli görmüyor com falan bişeyler dedi bi kere anlamadım ne yapmam gerekiyor

alemdar92

Üye
ya arkadaşlar bende e250 aldım ama hiç bişey desedeklemiyor lütfen anlayan varsa çözelim ya msn [email protected] bekliyorum acil.....:(:sn:

Üst Alt