Samsung doktoru

Sponsorlu Bağlantılar

d840 n42

Üye
merhaba bende d840 var oyun yükleme nasıl yapacağım jad uızantılı bu siteden aldığım oyunlarda yüklensin mi sorusuna evet deyince "java hatası io istisnası " diyoe. ne yapmalıyım? teşekkürler

cixyakışıklı

Üye
bende samsung j700 model tlfn var ama telefon açılmıyo şebeke şifresi istiyobu şifreyi biliyormusunuz.. sim kart takılı değilken telefonun menüsüne girebiliyorumama şebeke seçimini yapamıyorum bu şifreyi nasıl bulabilirim

MECZUP1970

Üye
Sa. Samsung sgh m620 telefon açılmıyor.hiç bir faliyet yok. Ne yapmalıyım??? Teşk. Ederim

MaxiManiac

MaxiManiac

Üye
USB kablo ile java oyun yükleyemiyorum. Java enable kodu nedir acaba? Softik diye bir program var forumda devamlı veriliyor bu programda nod32 trojan buluyor ve download edemiyorum. D900i modeline java oyunu usb den basitçe kuramıyorum.

bigstick

Üye
samsung e200 e oyun yükleniyor mu? bir de yükleniyorsa sende de varsa verebilir misin? şimiden teşekkürler

--------------- Ekleme ---------------

samsung e200 e oyun yüklenir mi? eğer yüklenirse sende de varsa paylaşır mısın ? şimdiden teşekkürler

grenade

grenade

Üye
bende samsung d880 de hem konuşma sesi hemde mp3 sesini yüskseltecem gizli menüden nerelere gircem anlatırmısın

masblue

Üye
slm arkadaşım,sgh j150 kullanıyorum arama sürelerini sıfırlamam gerekiyor fakat güvenlik kodunu bulamadım.kullanma klavuzunda da yazmıyor.aklıma gelen kodları denedim 0000,00000,000000,1234,12345,123456, gibi ama tutmadı.yardımcı olabilirmisiniz?şimdiden teşekkürler

brqdm

Üye
Sa ben bir G-600 aldım ve oyun yüklemek istiyorum . Fakat .jar dosya formatlı oyunları telefon hafızasındaki other files klasörüne attığımda telefonda o dosyalar bilinmeyen dosya biçimi şeklinde oluyor ve yükle butonuna basılmıyor . Bana yardımcı olursanız çok sevinirim ...

Bora

Bora

Üye
Sa ben bir G-600 aldım ve oyun yüklemek istiyorum . Fakat .jar dosya formatlı oyunları telefon hafızasındaki other files klasörüne attığımda telefonda o dosyalar bilinmeyen dosya biçimi şeklinde oluyor ve yükle butonuna basılmıyor . Bana yardımcı olursanız çok sevinirim ...

Forumumuzda bu konuda anlatım mevcuttur arama butonunu kullanınız .

h_urfa

Üye
arkadaşlar bnm e250de sürekli msn e giriodum ama dün bluetoothdan oyun yüklemeye calışınca ne internete ne msn e girebildim reset attım wap reset yaptım ayarları bastan yükledim olmadı internete girerken şebeke yok diyor msne girmiyor napacagımı şaşırdım bilgisi olan yardım etsin lütfen hattım vodafone

ozanmertkan

Üye
telefonuma #*7337# kadu girdim ve telefon kafayı yedi geri nasıl düzeltebilirim avill lazım adresim [email protected] lütfen acil yardım mail atabilirseniz çok sevinirim

mkntr

Üye
mrb. almandan d900i geldi. ancak şebeke kilidi istiyor. nasıl kırabilirim? tşk.

_düzceli_81

_düzceli_81

Üye
arakadaş samsung d900i için tema yok heralde...bende sis uzantılı temaları samsung d900i nin desteklediği şekilde yapcam ama ne destekliyo bilmiyorum .. yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekkür ederimm...

Üst Alt