S5620JTJL - Samsung Monte Orjinal Yatay ekran Qwerty Klavye

Sponsorlu Bağlantılar

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
linkler hazır. yuklenmesi ile alakalı capslarda hazır sen çıkana kadar ben yazıları hazırlamaya çalışırım rarlarım paketlerim sana atarım güzel olursa kararlaşırsak açarız konuyu. kalan video ile yukledikten sonra olcak capsleri sonradan ekleriz tamam.

ok bende video ile anlatim yapacagim
sen o linkleri gonuldostu82@hotmail yada gmail gonder onlari yayinlayayim.

SEYDİALİ

Üye
öncelikle forumda bu fw versiyonundan bahseden jetgil 'e teşekkürler.
ardından forumda bu fw versiyonunu paylaşan wade98 arkadaşımıza da çok teşekkür ediyoruz...

işte S5620JTJL2 versiyon FW

*Türkçe Dil orjinal
*Türkçe Sözlük mevcut
*Karşıdan yüklemeler yerine Samsung Apps konmuş. Yine internete giriyor sadece simge değişmiş
*Im olarak yine Palringo var versiyon 1.88
*Google Maps 3.0.2 yüklü
*Ekstra widget yok
*Telefondan Facebook tüm site olarak girince biraz dolaşınca yine yakınlaşma yapmak isteyince telefon belleği dolu uyarısı veriyor yine çerezler ve geçmişi silerek kullanacağız anlaşılan :D
*QWERTY Klavyem geldi :)
*Task manager yok ve ekstra bir değişiklik de yok

Yalnız artık şunu biliyoruz ki Samsung Monte için çalışmalarını sürdürüyor ve yakında Task Manager da dahil edebilirse QWERTY klavye ye çok süper olur :D:D:D

Ekleme...

evet şimdi elimizde bu fw var iken nasıl yükleneceğini de kısaca anlatayım bilmeyenler için...

Dikkat bilgisayarda Kies yüklü olmalıdır, Multiloader'ın otomatik tanıması için... ( hatırlatma için gissever arkadaşımıza teşekkürler

Qwerty Klavyeli Monte

İçindekiler;
1. S5620JTJL2 Fw -
2. Usb Veri Kablosu ( Data Cable ) -
3. MultiLoader_V5.62 -
4. Monte :)

Hazırlanışı;

Arkadaşlar öncelikle telefonumuzun kendi hafızasındaki önemli yada kalmasını istediğimiz verileri ve rehberi yedekleyelim. Daha sonra telefonu kapatalım. Sim kart ve Hafıza kartını çıkartıp Download moduna alalım.

Download moduna almak için,

Ses Kısma Tuşu + Kamera Tuşu + Açma-Kapatma Tuşu

bu 3 ^üne bastığımızda telefonumuz Download Moduna geçecektir...

Download moduna aldıktan sonra USB Kablomuzu takalım, sonrasında ( MultiLoader_V5.62 ) MultiLoader'ı açıp aşağıdaki yönergeleri sırası ile uygulayalım...

Burada dikkat etmemiz gereken esas şu ki herşey yerli yerine oturmalı. Mesela "Amss" tıkladığımızda "Amss" yüklememiz gerekiyor ve hepsinin doğru seçilmesi gerekiyor. Hepsi ( S5620JTJL2 ) klasörde olanlar seçilecek.

iyi günlerde kullanmanız dileği ile arkadaşlar :)

beyler bunu uyguladım her şey sorunsuz lakin mesaj gonderdıgımde ekranda gönderiliyor yazısı kalıyor kapat tuşuna bastıgımda ana ekrana geliyor bunun yanında örneğin mesajlar kısmında ekranı asagıya dogru sürükledığımde asagıda grı bir alan ortaya çıkıyor ve öyle kalır ekran na dokundugumda çalışmıyor giri alanı asgıya dogru itip normal ekran gorunumune gectıgımde dokumatık ekran calısıyor sizce sorun neden olabilir

SEYDİALİ

Üye
beyler yüklemeyi yaptım ama ekran ile ilgili sorun avr mesaj gonderiyorum gonderıldı yazısı oyle kalıyor :) geri tuşuna basmak zorunda kalıyoruzm sizce sorun nerde birde bu surumden başka bir sürüm yukleye bilirmiyim evet ise cevap hangisi sürümü öneirisiniz güncel olan

senolsenol1

Üye
ARkadaslar rusca varmi bunun icinde?

xtrem06

xtrem06

Üye
bende sürekli kasma ve donmalar mevcut.aynı sorunu yaşayanlar varmı ?

usta_eren

Üye
arkadaşlar ben bu telefonu aldığımda S5620JTJL2 yüklüydü :D halada bunu kulanıyorum hic bi sorun yok başka bir firmware yüklesem bi sorun cıktı diyelim tekrar S5620JTJL2 yüklesem telefonu ilk aldığım gibi olurmu ?

_gzd_

Üye
Öncelikle herkese merhaba. Paylaşım için teşekkürler ama ben saatlerdir uğraşıyorum, bir türlü güncelleme yapamadım. Multi Loader programının birkaç versiyonu ile yüklemeyi denedim ama hepsinde aynı hatayı verdi. Sadece boot dosyasını yükleyebildim, diğer alttakiler yüklenmiyorr, hata veriyor. Örneğin Apps ı seçtiğimde " cannot load Apps binary ." diye bir uyarı çıkıyor. Dediklerinizi harfiyen uyguladım ama bu hataya çözüm bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz acaba ??

emin650

emin650

Üye
TasteKiN

öncelikle forumda bu fw versiyonundan bahseden jetgil 'e teşekkürler.
ardından forumda bu fw versiyonunu paylaşan wade98 arkadaşımıza da çok teşekkür ediyoruz...

işte S5620JTJL2 versiyon FW

*Türkçe Dil orjinal
*Türkçe Sözlük mevcut
*Karşıdan yüklemeler yerine Samsung Apps konmuş. Yine internete giriyor sadece simge değişmiş
*Im olarak yine Palringo var versiyon 1.88
*Google Maps 3.0.2 yüklü
*Ekstra widget yok
*Telefondan Facebook tüm site olarak girince biraz dolaşınca yine yakınlaşma yapmak isteyince telefon belleği dolu uyarısı veriyor yine çerezler ve geçmişi silerek kullanacağız anlaşılan :D
*QWERTY Klavyem geldi :)
*Task manager yok ve ekstra bir değişiklik de yok

Yalnız artık şunu biliyoruz ki Samsung Monte için çalışmalarını sürdürüyor ve yakında Task Manager da dahil edebilirse QWERTY klavye ye çok süper olur.................

sorunsuz bir şekilde güncelleme yaptım çokta güzel olmuş emeği geçenlerin elleri dert görmesin :)
yanlız şöyle bir problem var internet tarayıcısı ve resimler sürekli yatay açılıyor ne yaptıysam bir türlü dik konuma getiremedim
acaba telefonu eski haline nasıl getirebilirim arkadaşlar
?

İİİLO

Üye
tekrar upload edilebilirmi çok lazım şu anda siteden silinmiş

qradyant

qradyant

Üye
Bende 3-4 firmware var. orjinal jtjl2 Dahil. musait olduğum ilk anda burdan yayınlarim. bu arada farklı sürümleri deneyip tekrar eski sürüme geçiş yapabilirsiniz sorunsuz.

lazrail_sefa

Üye
her defasında ayrı yerlerde eror veriyor ve şuan tel açılmıyor acil yardım edin...

canavar330

Üye
çok teşekkürler yaptım ve gayet iyi çalışıyor

sahan_65van

Üye
arkadaşlar bi sorum olacak bu multiloader kısmını anlamadım Biri anlatabilir mi

AndroidciMünir

AndroidciMünir

Üye
Hortlatmayın şu konuları !!

emort2012

Üye
saol abi cok iyi oldu ... :oke:

kifayet

Üye
ben yükledim monte'ye çok güzel oldu mesajlaşmak güzelleşti

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Teşekkürler paylaşım için :)

• Beğen
Tepkiler: eagle4343
eagle4343

eagle4343

Üye
eline sağlık kardeşim teşekkürler güzel anlatım olmuş ;)

brknkaradeniz

Üye
qwerty yi sağlayan dosya hangisi söylersen ben iki fw yi birleştirmek istiyorum öyle birşey olabilir mi olursa nasıl olur yazar mısın :)

Üst Alt