S5620JTJL - Samsung Monte Orjinal Yatay ekran Qwerty Klavye

Sponsorlu Bağlantılar

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Ben 2011 yılında aldığımda telefonumda qwerty özelliği mevcuttu.

nhdozel

Üye
Ml v5.62 o programın linki ni verirmisin

- - - Eklendi - - -

kardes telefonda firmware ne oluyo?monte

qradyant

qradyant

Üye
qwerty klavye gereksiz.

makkaveli

makkaveli

Üye
arkadaşlar ben yükledim hiçbir sorun yok gerçekten de ama , yüklerken resimde boot + download + master rom seçilmiş ve ben master rom seçmedim ne işe yarar master rom :S bi sölerseniz

kesin yapılması lazımsa tekrar atacam master rom seçerek

tig3r09

Üye
Merhaba Arkadaşlar size bişey sorucam ben şu QWERTY Klavye yapmaya çalıştım ama Download konumuna getirdiğim de bilgisayarda ki kies le telefonum bağlantı kurmuyor.Neden olduğunu tahmin eden var mı?

tutsak_4772

Üye
Arkadaşlar ben telefona dün bunu sorunsuz bi şekilde kurdum ama bugün başka yerde gördüğüm android temasını atmaya çalıştm hata verdi olmadı bende bu versiyonu tekrar yüklemek için telefonu download moduna aldım yükledim buda hata verdi ve telefonu download modunda kaldı usb yi çıkarttım hala çıkmadı bende pili çıkarıp taktım artık ne telefon açılıyor nede download moduna giriyor sizce ne yapabilirim servise göndermem tel kaçak lütfen bilen yazsın

alcatkaz

Üye
Arkadaşım yukarıdaki yönergeleri aynen uyguladım.Hiçbir sorun çıkmadı tıkır tıkır hepsi yüklendi ama telefonu kartlarını
takıp yeniden açınca açılma sesleri ve tuş sesleri geliyor.ama ekranda hiçbirşey görünmüyor.ekran simsiyah (yaknızca açarken samsung gt-s5620 yazısı görünüyor).Yardımcı olursanız minnettar olurum.Telefonu alalı henüz 1 gün oldu

p123456789

Üye
****** prot open eror hatasi aldim nasil yapmaliyim

xercanx

xercanx

Üye
selam arkadaşlar benimde samsun monte var ve bu S5620JTJL2 FW yükledim herşey gayet güzel çalışıyor fakat mesaj geldiğinde sim karta geliyor ve telefon hafızasına alamıyorum gerekli ayarları bulamıyorum yok telefonda hafıza ayarlarında yok mesaj ayarlarında yok telefonu didik didik ettim bulamadım nasıl yapacağım bilen arkadaş varmı şimdiden çok teşekkür ederim....

alemci_09

alemci_09

Üye
Simin hafiza dolunca tele kaydeder

serhatyavuz16

Üye
Beyler s.a Benim monte çalıştırmadı Allah'ını seven bana yardım etsin ne olur. Allah'ınızı seven. O kadar kötü oldum ki şuan anlatamam. Bana ulaşın lütfennn Allah'ınızı seviyorsanızz

DeviLs_Emir

Üye
Balıkesirde Oturan Varsa Bana Şu aNDroin Modunu Yapabilirmii?

solakli07

Üye
teşekkürler

TCBBSERKAN

Üye
ya beyler herşeyi tam yaptığım halde ****** port open error! hatası alıyorum yardım edebilcek yokmu?

hemelo

Üye
Bana neden olmuyo

metinoktaybeyaz

Üye
link ölmüş.... yeni link atarsanız sewinirim:megafon:

femre94

Üye
Linkleri yenileyebilir misiniz ?

7bitirdi

Üye
arkadaşlar format attırınca qwerty gelirmi