S40 v3,v5,v6 tema isteyen içeri...ne isterseniz onun teması!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

mthtt

mthtt

Üye
fenerbahçeyi göremedim

emo_57

Üye
dostum allah rizasi icin yardim et. Ben 6303i ci telefonuma media player, radio ve equlazier skinsli tema yapmak istiyorum. Ama telefonum acmiyor. Cok dua ederim. Yardim edin lutfen.

genso

Üye
nokia x2-00 (s40 v6) için hız göstergeli şık bir tema istiyorum

Super Tech

Super Tech

Üye
Teşekkürler

yakupalp_26

Üye
samsunspor teması lazım .ok acil lütfen

avsargok

Üye
arkadaslar elazıgspor teması yapabılır mısınız arıyorum........

axiahmet

axiahmet

Üye
nokia X2-00 için güzel bir aşk teması yaparmısın kardeş

gamer altuğ

gamer altuğ

Üye
battfield3 teması bulabilirsen sevinirim:oke:

vivazpro

vivazpro

Üye
bende c2-02 var buradaki temanın standart ikonlu halini yapabilirmisin yani menüdeki ikonlar orijinal ancak tema bu

muddy96

Üye
evet arkadaşlar yanlış okumadınız ne isterseniz isteyin onun temasını en geç 2 gün içinde mailinize gönderiyorum.aklınıza gelen veya çok isteyipte bulamadığınız temaları ben size getiriyorum.temalar tamamen kendi yapımım olacak.kategori ayırımı yapmıyorum ister sevdiğiniz ile çekindiğiniz resim olsun,ister evcil hayvanınızın resmi,+18 de dahil ....vs gibi temaları ister iseniz en geç 2 gün içinde burada...

not : s40 v3 ile v6 temaları aynı değildir.ben size cihazınıza tam uyumlu temayı yapacağım.

bi teşekkürü de çok görmeyin :)

winrar istek üzerine eklendi...

Hocam banada güzel bi Fenerbahçe teması ile Alexandra Stan teması yaparsan sevinirim ikonları anna gibi olmasın şarj çubukları vs orjinal olsun yaparsan şimdiden eline sağlık teşekkürler. Telefon modelim Nokia X6 16 GB mail adresim: [email protected]

poyraz0808

Üye
ellerinize sağlık

ülkücü5461

ülkücü5461

Üye
trabzonspor ve üç hilalli tema yapabilirmisin gardaş!

Silinen Üye 160173

Kapalı Hesap
:tşk:

Son düzenleme:
nadirce

nadirce

Üye
6303i telefonuma uygun tema bulamıyorum. Telefonum Hangi uzantılı dosyaları acar acaba. Teşekkürler.

fiko18

fiko18

Üye
Kardeşim Kolay Gelsin telefnum x2-00 s40 v5 herhalde bana osmanlı ile ilgili bir teme yaparsan sevinirim.

volkaner79

Üye
telefonum c6 01
şimdiden teşekkürler

PaTRoN23

PaTRoN23

Üye
Teşekkürler güzel paylaşım

sub7

Üye
.nth uzantılı temalar nokia'nin klasik serisine uyum gösterir.. Örn 6300 6303 x3 02 vb..

- - - Eklendi - - -

.nth uzantılı temalar nokia'nin klasik serisine uyum gösterir.. Örn 6300 6303 x3 02 vb..

ali_gfb_1907

:tşk:

yns6019

Üye
nokia 6300 için tokatspor forması yaparmısınız