S40 v3,v5,v6 tema isteyen içeri...ne isterseniz onun teması!!!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
S40 v3,v5,v6 tema isteyen içeri...ne isterseniz onun teması!!!!!!!!
evet arkadaşlar yanlış okumadınız ne isterseniz isteyin onun temasını en geç 2 gün içinde mailinize gönderiyorum.aklınıza gelen veya çok isteyipte bulamadığınız temaları ben size getiriyorum.temalar tamamen kendi yapımım olacak.kategori ayırımı yapmıyorum ister sevdiğiniz ile çekindiğiniz resim olsun,ister evcil hayvanınızın resmi,+18 de dahil ....vs gibi temaları ister iseniz en geç 2 gün içinde burada...

not : s40 v3 ile v6 temaları aynı değildir.ben size cihazınıza tam uyumlu temayı yapacağım.

bi teşekkürü de çok görmeyin :)

winrar istek üzerine eklendi...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: husams, Burak, serserimert ve 34 diğerleri

efsaneozii

Üye
5610um var sanırım s40 v3 xD

Şebnem Ferahlı bir temay yapabilirmisin siyah ve çok göz yormayan ?

legend5858

legend5858

Üye
benim tel 3120 classic s40 v5 olması gerkiyor banada bi aşk içerikli bi tema yaprsan cok memnun olurm fazlada kasmasın teli kolay gelsin şimdiden kardeş

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
5610um var sanırım s40 v3 xD

Şebnem Ferahlı bir temay yapabilirmisin siyah ve çok göz yormayan ?

temanı ekledim kardeşim güle güle kullan :)

benim tel 3120 classic s40 v5 olması gerkiyor banada bi aşk içerikli bi tema yaprsan cok memnun olurm fazlada kasmasın teli kolay gelsin şimdiden kardeş

senin temada hazır dostum fazla ayrıntıya girmedim cihazını kasmasın diye :) (v5,v6)

temalar sitenin server ına yüklendi en üst yazının altında!!!!

legend5858

legend5858

Üye
eline sağlık kardes güzel olmus

efsaneozii

Üye
Sağolasın kardeş ellerine sağlık :D aslında hani duvar kağıdıyla menüye girince menün arkasında ki resim farklı oluyor ya öyle bir şey olsa daha güzel olabilrdi menüdeki böyle siyah ağırlıklı olsun yani yazılar okunabilsin istiyordum ? çok şey istiyorum ama :(XD

Hknyc

Üye
benim tel 6303c bana iphone teması yapabilirmisin ama aynı iphone gibi menü kısmı siyah ara menüler beyaz üst kısım mavi ikonlarda iphone olsun :) şimdiden teşekkürler:oke:

dogan.gs

dogan.gs

Üye
6303 için yani s40v5 galiba. gs teması yaparsan sevinirim

keenstyle

Üye
Telefonum 3600 slide. Bana +18 ve güzel bikaç tema atarsan sevinirim. [email protected]

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
benim tel 6303c bana iphone teması yapabilirmisin ama aynı iphone gibi menü kısmı siyah ara menüler beyaz üst kısım mavi ikonlarda iphone olsun :) şimdiden teşekkürler:oke:
dostum teman hazır istediğin gibi...

6303 için yani s40v5 galiba. gs teması yaparsan sevinirim
güzel bir galatasaray teması hazırladım umarım beğenirsin:)

Telefonum 3600 slide. Bana +18 ve güzel bikaç tema atarsan sevinirim. [email protected]
siteye yükledim sexy tema olarak indirebilirsin dostum:)

temalar sitenin server ına yüklenmiştir güle güle kullanın...teşekkürü ihmal etmeyin :)

Hknyc

Üye
emeğine sağlık teşekkürler ama pek beğenmedim :)

54deli54

54deli54

Üye

cevahir27

Üye
kardeş banada bi harry kewell lı bi tema menüsünüde az futbolcu yapabilirsen yap yoksa fazla ayrıntıya girme mail [email protected] buraya gönder şimdiden çok teşekkür ederim

--------------- Ekleme ---------------

[email protected] telefon 6300 s40 olması lazım harry kewell lı menü de gs li futbolcular yapabilirsen yapamassan fazla yarıntıya girme şimdiden teşekkür ederim bekliyorum

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
kardeş banada bi harry kewell lı bi tema menüsünüde az futbolcu yapabilirsen yap yoksa fazla ayrıntıya girme mail [email protected] buraya gönder şimdiden çok teşekkür ederim

--------------- Ekleme ---------------

[email protected] telefon 6300 s40 olması lazım harry kewell lı menü de gs li futbolcular yapabilirsen yapamassan fazla yarıntıya girme şimdiden teşekkür ederim bekliyorum
dostum kewell teman hazır sitenin server ına yükledim güle güle kullan :)

tema sitenin server ına yüklendi.

alakazammm

Üye
Kardeş bana 5130un galaxy temasını bulabilir misin. Şimdiden teşekkür ediyorum. [email protected]

djlkr

djlkr

Üye
ikonları orjinal xpressmusic temaları bulabilirmisin 240x320
ayrıca 5130xm in muzik çalarının temasınıda değiştirebilen temalar varmı???

lafel2

Üye
s.a kardesim iyi günler benimde diyarbakırspor temaası yapabilirmisin 3110c için simdididen tesekkürler msnem
[email protected]