Maxicep Konu Açma Kılavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
konu için teşekkürler eline sağlık yeni gelenler için iyi bir anlatım olmuş

Master_sezer

Master_sezer

Üye
Teşekkürler......

sinanpp

sinanpp

Üye
Ben hayla nasıl konu açıcam merak ediyorummmmm :@

• Beğen
Tepkiler: zıkkımın
McReiS

McReiS

Üye
Gerçekten süper bir paylaşım olmuş sitede böyle paylaşımlar fazla yok eline sağlık

~uSeR~|TM|

~uSeR~|TM|

Üye
Saol arkadaşım ben daha yeniyim çok yardımcı oldun :)

ernestoquitaris

ernestoquitaris

Üye
Ya birader kusura bakmada her pasajda orda konu açma burda açmayın yoksa silinir kaldırılır.. Allah aşkına Pc ile alakalı konuları nerede açabilirim..

Blackboot

Blackboot

Üye
pc den dosya nnasıl yüklenir? yardım

Blackboot

Blackboot

Üye
Hmm eyw...

Erenzdemir

Üye
Heryerde aradım bir tane bile oyun prgram yok tema buldum ama ne oyun ne program yok opera miniyi jar ve jad dosyalarını indirdim 4.4 olan ama hata veriyor yükle dediğin zaman yemin ediyorum almasaymışım bu telefonu keşke whatsapp felan hiç yok

kingss41

kingss41

Üye
konu açmak için yardım etseniz
?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
konu açmak için yardım etseniz
?
konu icerigine uygun forum başligana girerek yeni konu ac butonuna tikla. İcerige uygun başligi yaz kategori secimi gerekiyorsa uygun kategoriyi sec. Daha sonra konu mesajini yaz. Son kontrolunu yap ve konuyu ac butonuna tikla. Konuyu actigin bolum itibariyle yonetici onayi gerekmiyorsa konu hemen yayinlanir. Yonetici onayi gerekiyorsa bolumde yetkili yoneticinin konuyu inceleyip onaylamasindan sonra konu yayinlanir.

behramcelen

behramcelen

Üye
ben konuyu nereden açabilirim siteyi hiç anlamadım.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
ben konuyu nereden açabilirim siteyi hiç anlamadım.

Aşağıda resimde gördüğünüz gibi her bölümde sol üst köşede Yeni konu aç diye yeşil butonumuz var.orayı kullanarak ve önceden paylaşım yapacaksanız yada sorununuz varsa arama yapmadan konu açmamanızdır.Sonrasında ise başlık ve sorunu yazarak açabilirsiniz.

Ekli dosyalar

Üst Alt