Maxicep Konu Açma Kılavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

buraq-126

buraq-126

Üye
yine çabuk bitmiş :D

gurkan_cebe_21

Üye
slm abi iyi akşamlar sizinle tanişmak bi şeref üncelikle teşekürler benim problemim nokıa e50 telefonum var güvenlik kodu girmiş ne yaptım açamadim yardımcı olursaniz sevinirim cevabinizi bekliyorum acil lütfen

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Harika bir anlatım teşekkürler :good:

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Sagol Kardeşim Süper Bir Anlatım Olmuş Bilmeyenler İçin :)

● aLuvi ●

Üye
Evet yeni üyelerimiz için büyük bir yardımı dokinmiştir
Daha da güzel çalışmalara eline sağlık Adem Abi güzel çalışma ..

Necmati

Necmati

Üye
eyvallah kardeşim :D

_arslan_

_arslan_

Üye
nasıl dosya paylaşıcaz

Mr.Behlül

Mr.Behlül

Üye
Nasıl eklenti ekliyoruz bir türlü bulamadım yaa birisi yardımcı olabilir mi??

berker36

berker36

Üye
ellerine sağlık.ama ben yeni bir tema yaptım fakat hala nasıl paylaşmam gerektiğini bilmiyorum.konu açarken sadece link ekleme seçeneği var oysa tema bilgisayarımda yüklü.yardım ederseniz sevinirim

Perfect!

Üye
ellerine sağlık.ama ben yeni bir tema yaptım fakat hala nasıl paylaşmam gerektiğini bilmiyorum.konu açarken sadece link ekleme seçeneği var oysa tema bilgisayarımda yüklü.yardım ederseniz sevinirim

herhangi paylaşım sitesine upload ederek paylaşabilirsin dosya ekleme belirli kişilerde var sadece (mod - admin gibi )

rapidshare-megaupload -multi upload gibi siteleri kullanabilirsin

--------------- Ekleme ---------------

Nasıl eklenti ekliyoruz bir türlü bulamadım yaa birisi yardımcı olabilir mi??

eklentiyi mod yada admin gibi kişiler ekleyebiliyor yada ayrıca verilen kişiler
paylaşım sitesine upload et

berker36

berker36

Üye
yardımın için teşekkürler

deniz0123456789

deniz0123456789

Üye
BEN BİRŞEY SORUCAM. FORUMLARDA YENİ PAYLAŞIMLAR YAPIYORUM. FAKAT DAHA ÖNÇE VERİLMİŞTİR DENİP ÇÖPE ATILIYOR. ASLINDA KONU ACARKEN BENZER KONU VARMI DİYE BAKIYORUM. FAKAT BENİM KABUL EDİLMEYEN KONULARI BULAMIYORUM. BU SORUNU NASIL ÇÖZÇEM ACABA?:hmmm

Love Prince

Love Prince

Üye
güzel bir derleme olmuş :)

bekir0661

Üye
arkadaşlar maxsicepte yenı konu nasıl açılıyorki bi yardımcı olurmusunuz nerden acaba birisi yazarmı

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar maxsicepte yenı konu nasıl açılıyorki bi yardımcı olurmusunuz nerden acaba birisi yazarmı

Sen çocuğun potasyumunu koyma, kalsiyum eksik. Sonra girip konuyu okumadan soru yazar. :S

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici

Bütün bölümlerde ''Konu Ekle'' butonu var sol üsttedir yeşil bir buton ... Ona basıp başlığı ve içeriği giriyorsunuz eğer daha önceden açılmadığını gördüyseniz açabilirsiniz ...
Yazdığınız konunun içeriğine bakarsanız daha rahat kavrayabilirsiniz ...

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
foruma LG bölümüne eklendi lütfen LG bölümünüde ekleyiniz..

71277140

71277140

Üye
Allah razı olsun bir çok arkadaşıma katılarak bu kadar yazıyı yazmak kolay değil bence cok bilgilendirici olmus eline sağlık:op:

Üst Alt