Galaxy S4 Mini İ9190 S4 mini S5 Lollipop Port Rom V4.1 (S6 Uygulamaları) (Son sürüm)

Sponsorlu Bağlantılar

baskahmet

baskahmet

Üye
Ek dosyalara ihtiyacın var doğrudan çalışmaz.
Ayrıca o kadar ileri kodlama bilgim yok. Ben sana hangi dosyaları alacağını soyleyim sen deneme yap olurmu .
Dostum. Stockta duramayacagim artik. Arama kaydi acilmiyordu. Cm11 snapshot m12 yukledim iyi gibi

baleria

Üye
V3 den alman gereken dosyalar şunlar
1) System/lib/ ( alt iki dosyayı al )
libdrawglfunction.so
libswiftkeysdk-java.so
2 ) System/VODB/ (tamamını al stock romun system/ içine taşı
3) SamsungIME.apk system/app/ ( içine kopyala SamsungIME.odex uzantili disyayi sil
Tamamina apk izinlerinI ver .
Bu sekilde deneme yapabilirsin.
Son olarak tam yedek almadan yapma.
Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
baskahmet

baskahmet

Üye
V3 den alman gereken dosyalar şunlar
1) System/lib/ ( alt iki dosyayı al )
libdrawglfunction.so
libswiftkeysdk-java.so
2 ) System/VODB/ (tamamını al stock romun system/ içine taşı
3) SamsungIME.apk system/app/ ( içine kopyala SamsungIME.odex uzantili disyayi sil
Tamamina apk izinlerinI ver .
Bu sekilde deneme yapabilirsin.
Son olarak tam yedek almadan yapma.
Kolay gelsin.
Kardesim cok sagol. Bu yontemi arkadasa soyledim yapti bire bir oldu. Cok sagol :)

• Beğen
Tepkiler: baleria

baleria

Üye
İşe Yaramasına sevindim sadece klavye değil daha fazlasını'da çalıştırırsın.
Mesajlar, rehber, radyo, ses kaydedici, galeri, dosyalarım vs vs

baskahmet

baskahmet

Üye
İşe Yaramasına sevindim sadece klavye değil daha fazlasını'da çalıştırırsın.
Mesajlar, rehber, radyo, ses kaydedici, galeri, dosyalarım vs vs
Onlar nasil yapiliyor kardesim ? Ayni taktikmi ? Ve apk dosyalari hangisi ? Cevaplarsan sevinirim :)

baleria

Üye
Evet aynı mantık yoluyla yapıyorsun ama v3 uygulamaları uyumlu olurmu bilmiyorum şuan evde değilim evde geçince stock için paket hazırlarım yada sen deneme yaparsın.
Stock rom odex li olduğundan deneme yaparken odex uzantıları silmeyi unutma.

• Beğen
Tepkiler: baskahmet
Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
Evet aynı mantık yoluyla yapıyorsun ama v3 uygulamaları uyumlu olurmu bilmiyorum şuan evde değilim evde geçince stock için paket hazırlarım yada sen deneme yaparsın.
kardeşim paket yapıp upload edersen güzel olr :)

baskahmet

baskahmet

Üye
3 sorum var

1-System vbod atin demissinn ya. Onu klavye atarken attik. Rehber atarken de atmamiza gerek var mi ?

2-System lib deki dosyalari da attik ya. Rehberi portlarken tekrar atmama gerek varmi?

3-Rehber radyo sms gibi uygulamalarin system app veya priv app daki apk larin adlari nedir ?

Biraz ugrastiracak ama bunlari sende cevaplarini numaralandirarak yazarsan paket yapa bilirim..

Yarin romu duzenemem biraz zor

Son düzenleme:
Samsungw_53

Samsungw_53

Üye
Contacks.apk radyo zaten bulursun sec mms blue.apk ıse mesaj uygulaması ama bunlar stock romda calısmayacaktır ama deneyın bakalım
Bı arada cok begendıgım bı klavye buldum bu forumda xperıa nın sıyah temalı ve numara tusu harflerle bırlıkte telde oldugum ıcın veremıyorum lımk verecem aksam ama beklemeyenler forumda arasın

baleria

Üye
3 sorum var

1-System vbod atin demissinn ya. Onu klavye atarken attik. Rehber atarken de atmamiza gerek var mi ?

2-System lib deki dosyalari da attik ya. Rehberi portlarken tekrar atmama gerek varmi?

3-Rehber radyo sms gibi uygulamalarin system app veya priv app daki apk larin adlari nedir ?

Biraz ugrastiracak ama bunlari sende cevaplarini numaralandirarak yazarsan paket yapa bilirim..

Yarin romu duzenemem biraz zor
1 ve 2 surunun cvb hayır lib dosyalarına gerek yok.
3 sorunun cvb ise samsungw_53 den almışsın.
Şöyle yapabilirsin rootexplorer gibi dosya yöneticisinden system dosyasinda gezinerek resimlerden anlaya bilirsin .
Contacks.apk radyo zaten bulursun sec mms blue.apk ıse mesaj uygulaması ama bunlar stock romda calısmayacaktır ama deneyın bakalım
Bı arada cok begendıgım bı klavye buldum bu forumda xperıa nın sıyah temalı ve numara tusu harflerle bırlıkte telde oldugum ıcın veremıyorum lımk verecem aksam ama beklemeyenler forumda arasın
Daha onceden ben calistirmistim yedek stock rom icinden cikarip burayya upload ederim.

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
1 ve 2 surunun cvb hayır lib dosyalarına gerek yok.
3 sorunun cvb ise samsungw_53 den almışsın.
Şöyle yapabilirsin rootexplorer gibi dosya yöneticisinden system dosyasinda gezinerek resimlerden anlaya bilirsin .

Daha onceden ben calistirmistim yedek stock rom icinden cikarip burayya upload ederim.
Ne zamana upload olur :)

baleria

Üye
Henuz eve gecmedim geciyim yedek dosyadan alip upload yaparim.

baleria

Üye
Stock icinde sms ,radyo seskaydedici, popup arama ekrani ve rehber simdilik hatirladiklarim bunlar fazlasi varsa buraya yazarim uzun zamandir stock kullanmadigimdan hatirlamiyirum

Ultraslan8

Ultraslan8

Üye
    Konu Sahibi
Stock icinde sms ,radyo seskaydedici, popup arama ekrani ve rehber simdilik hatirladiklarim bunlar fazlasi varsa buraya yazarim uzun zamandir stock kullanmadigimdan hatirlamiyirum
Hm guzelmis ya sabirsizlikla bekliyorum bu atacagin 4.2.2 yede oluyomu