S4 ekran fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
S4 ekran fiyatı
merhaba bugun telefon 1 mtre yükseklikten betona düştü goya s4 de grolla glass 3 vardı çok sağlam çok kullanışlı telefon idi telefona 1450 tl saydık yere düştü ekran tuz buz ekran + dokunamatik ekranda pert 1mt yükseklikten düştü acaba garantisi var kaç tlye hal olur ve ben gmd kullanıyorum hiç düşürmedim forumda 2 3 metreden düşüren var kasada 2 ezik oluşmuş o kadar inadına gmd diyorum bu arada bu ekran + dokunmatik kaça mal olur lütfen yardım edin

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bu şekilde uygunsuz başlık yazmamalısınız.Kullandığınız S4 telefonu ilk kullanan ve iş gereği sürekli hareket halinde biri olarak söyleyim defalarca düşürmeme rağmen sorun yaşamadım.Tabiki bu koruyucu kılıf olmadan düştü anlamına gelmesin ancak kullandığınız cihaz da ve son nesil cihazlarda kullanılan gorilla glass teknolojisi sizin bahsetmek istediğiniz gibi bir koruma teknolojisi değil bunu forumda ararsanız defalarca açıkladım.
Cihaz her ne olursa olsun düşme ,eğim ,fiziki şartlar çok önemli olduğu belirtilmiş olmakla beraber sert zemine istediğin cihazı yalın halde bırakıp deneyiniz.

skylinegti

skylinegti

Üye
gorilla glass darbelere değil çizilmelere karşı korur,isterseniz 3000 tl lik telefon alın farketmez her telefonun belli bir darbeden sonra ekranı kırılır ayrıca garanti darbe görmüş telefonları kapsamı altına almıyor diye biliyorum...