Galaxy S3 i9300 S3 I9300 4.3 En iyi stock ROM (NEE Nordic Romu) Şarj - Performans - Stabilite (Şarjda En İyisi)

Sponsorlu Bağlantılar

bhrtskn

bhrtskn

Üye
tamam öyle yaptım bi raz sorun oldu ama düzeldi s3 için güzel bir roma ihtiyacım var bu çok sıkıcı

kartal2378

kartal2378

Üye
tamam öyle yaptım bi raz sorun oldu ama düzeldi s3 için güzel bir roma ihtiyacım var bu çok sıkıcı
S5 blekota romu ve qs rom u tavsiye edrrim,ikiside 4.4.2 kitkat,birde blekota note4 rom var,o 4.4.4 bazli bir rom,radyo yok onda ama gorsellik cok iyi,md4 rom var o da 4.4.4 ve gorsellik ust seviyede,hepsini dene bence karari sen ver,zevk senin ne de olsa

bhrtskn

bhrtskn

Üye
kamera felan açılmadığı oldu bende düzgün bir tane bulamadım s5 rom

kartal2378

kartal2378

Üye
kamera felan açılmadığı oldu bende düzgün bir tane bulamadım s5 rom
Stoc kerneli yukle,kameraya gir bir foto cek,sonra istedigin kerneli yukleyip hata vermeden kullanabikirsin,hem v11 oldu,o hatalar v6 iken falan vardi,su an sikinti yok hicbirinde

bhrtskn

bhrtskn

Üye
sence hangisini kursam şimdi sorunsuz çalışır ?
yoksa stock rommu kullanmalıyım

kartal2378

kartal2378

Üye
sence hangisini kursam şimdi sorunsuz çalışır ?
yoksa stock rommu kullanmalıyım
Butun romlari denedim,su an blekota s5 v11 deyim,boefla kernel ve ayarlar ile su an hic olmadigi kadar stabil kullanim aliyorum,pil cok iyi,bence ayarlar cok onemli,lmk ayarlarindan sonra bu stabilligi aldim,herkese tavsiye ediyorum,stock 4.3 den sonra ilk defa 5 gundur telefonu resetlemeden ve kasmadan kullaniyorum,ram 650-750 arasinda degisiyor,tum sosyal ag programlari yuklu,face twitter mesenger google+ line whatsup ve 60 kusur uygulama yuklu bu arada,daha ne isterimki

• Beğen
Tepkiler: bhrtskn
bhrtskn

bhrtskn

Üye
Mesela ben o romu yüklediğimde büyük çaplı oyunları açtığımda oyundan atıyordu bende

kartal2378

kartal2378

Üye
Mesela ben o romu yüklediğimde büyük çaplı oyunları açtığımda oyundan atıyordu bende
Lmk ayarlarini mutlaka yapin arkadaslar,bizim s3 un ram kisitli oldugu icin stabilite icin en az 700 mb ram kullanmasi sart,cyanogen icin degil ama tw romlarda bu şart,o yuzden samsungun orjinal lmk ayarlari en iyi sonucu veriyor
Bu ayarlari mutlaka yapin ve ram miktarina takilmayin,en stabil lmk ayari bu

• Beğen
Tepkiler: yunusbeen

Güney Şahin

Üye
Hocam benim s3 üme 4.4.4 kurmuştum sonra 5.0.2 w10 kurdum gapps hata veriyor (gapps varsa link atarmısınız) şimdi 4.3 kurucam bildiğim kadarıyla eski android sürümlerine geri dönülemez yinede indiriyimmi ??????

kartal2378

kartal2378

Üye
Hocam benim s3 üme 4.4.4 kurmuştum sonra 5.0.2 w10 kurdum gapps hata veriyor (gapps varsa link atarmısınız) şimdi 4.3 kurucam bildiğim kadarıyla eski android sürümlerine geri dönülemez yinede indiriyimmi ??????
Xda dan bulabilirsin ancak en guncel gapps dosyasini

Bilgemet

Üye
Kardeşim rom cwm ile mi kuruluyor
Yoksa odin ile mi

mayami

mayami

Üye
Arkadaşlar oncelikle bu konu yu açtığınız için emeği gecenlere teşekkürler. Oncelikle benim sorunum vermiş olduğunuz romu anlatıldığı sekil de yükledim.Ben tlf nun açılırken format lanmıs olmasını bekliyodum. Ama tlf açıldığında hersey eskisi gibi duruyodu oyunlar vs ekran temsı mesaj vs hesaplar vs tekrar 2 defa yükledim. Anlattığım sekilde hersey aynı sekli ile duruyodu.tlf nun rom versiyonu na baktım.Hicbi değişen yok.sonra rotlayayım dedim ama nafile.Gene aynı.daha son ra rom managar i yükledim oda aynısı oldu ve tlf kilitli diye uyarı verdi.Arkadaslar sizden yardım bekliyorum nasıl yükleme liyim ilk defa rom yüklemi yorum.ama bu ise sastım kaldım.Herkese saygılar

uzman47

uzman47

Üye
Arkadaşlar oncelikle bu konu yu açtığınız için emeği gecenlere teşekkürler. Oncelikle benim sorunum vermiş olduğunuz romu anlatıldığı sekil de yükledim.Ben tlf nun açılırken format lanmıs olmasını bekliyodum. Ama tlf açıldığında hersey eskisi gibi duruyodu oyunlar vs ekran temsı mesaj vs hesaplar vs tekrar 2 defa yükledim. Anlattığım sekilde hersey aynı sekli ile duruyodu.tlf nun rom versiyonu na baktım.Hicbi değişen yok.sonra rotlayayım dedim ama nafile.Gene aynı.daha son ra rom managar i yükledim oda aynısı oldu ve tlf kilitli diye uyarı verdi.Arkadaslar sizden yardım bekliyorum nasıl yükleme liyim ilk defa rom yüklemi yorum.ama bu ise sastım kaldım.Herkese saygılar
Romu odinle yuklemeden once ve romu yukledikten sonra recovery moda girip mutlaka wipe data factory reset yap o zaman duzelir.:)

• Beğen
Tepkiler: mayami
uzman47

uzman47

Üye
Ayrica bu stock rom teli download moda alip odin ile yuklicen ayrica yuklicegin rom dosyasinin tar veya md5 uzantili olmasi lazim.. zip uzantili olmasin dikkat et...

yunusbeen

Üye
Dostum diper ayarlarınıda atabilir misin?
Lmk ayarlarini mutlaka yapin arkadaslar,bizim s3 un ram kisitli oldugu icin stabilite icin en az 700 mb ram kullanmasi sart,cyanogen icin degil ama tw romlarda bu şart,o yuzden samsungun orjinal lmk ayarlari en iyi sonucu veriyor
Bu ayarlari mutlaka yapin ve ram miktarina takilmayin,en stabil lmk ayari bu

Batu998

Batu998

Üye
Eskiden kullaniyordum bu romu sarji cok iyi gidiyor arkadaslar. Tavsiye ederim.

Üst Alt