Galaxy S3 i9300 S3 I9300 4.3 En iyi stock ROM (NEE Nordic Romu) Şarj - Performans - Stabilite (Şarjda En İyisi)

Sponsorlu Bağlantılar

meyrock

meyrock

Üye

aldığım şarj performansı

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Nordic romunu yükledim şuan tek sorunum galeri geç uyanma sorunu var çözümü varmı
acaba

serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
Nordic romunu yükledim şuan tek sorunum galeri geç uyanma sorunu var çözümü varmı
acaba
gelistirici seceneklerini acin cihaz hakkindaya girip yapim numarasina hizli hizli 5 kere dokunarak. sonra geri gelip gelistirici se eneklerine gir
pencere animasyon kapali
ve altindaki iki tane animasyonu 0.5 yap
yeniden baslat

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
gelistirici seceneklerini acin cihaz hakkindaya girip yapim numarasina hizli hizli 5 kere dokunarak. sonra geri gelip gelistirici se eneklerine gir
pencere animasyon kapali
ve altindaki iki tane animasyonu 0.5 yap
yeniden baslat
Usta dediklerini aynen yaptım sorun aynı devam ediyor sadece galeri de bu sorun diğerlerinde sorun yok

serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
Usta dediklerini aynen yaptım sorun aynı devam ediyor sadece galeri de bu sorun diğerlerinde sorun yok
ilk acilista olabilir ama sonraki acilista bu kadar asiri derecede oldugunu zannetmiyorum. 1-2 gunden sonra bu kadar olacagini zannetmiyorum. boyle kullanmaya devam et sonucta her dk galeriye girmiyoruz.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Dediğin gibi ilk açılışta sorun sonra normale dönüyor
Kernel filan gerekmez değilmi usta şuan sen bu romunu kullanıyorsun yukardaki mesajlarda LN 1demişsin nedir bu farklı rommu

serdar431

serdar431

Üye
    Konu Sahibi
Dediğin gibi ilk açılışta sorun sonra normale dönüyor
Kernel filan gerekmez değilmi usta şuan sen bu romunu kullanıyorsun yukardaki mesajlarda LN 1demişsin nedir bu farklı rommu
yok ben bir romu kullanmam oyle surekli degistiriyorum sabit kullandigim bir rom yok yani [emoji1]

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
LN 1 nedir rommu

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Teşekkürler usta onuda denerim inşallah yükleme şekli nordic romunu gibimi

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Teşekkürler usta

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Teşekkürler usta

HakanKLC01

Üye
link kırık

canmoral

Üye
yükledim bakalım güzel gibi

ahmet_yaylacioglu

Üye
[email protected] for Galaxy S 3
kardeş buyur yüklerken sırasıyla complete sonra hard vadiasyon 6.3 boffle kernel seç gibi şey var sonra s5 sms .... ve sonrada s5 tw seç diğerlerini stock seç işlem tamamdır hem ultra güç tasarraufu moduda var romda :D hayrını gör
Hocam zip olarak nasıl yüklenicek ?

Üst Alt